Arama sonuçları: *

• Users: Serdar81
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Serdar81

Valorant oynarken aniden donma sorunu

Arkadaşlar valorant oynarken aniden bilgisayar donuyor oyunun sesi fln geliyor fakat ekran donuk tek çözüm tuşundan kapatıp açmak buna bi çözüm bulabilirmiyiz? Bunun kaynağı nedir sizce? Normalde böyle bişey yoktu fakat formattan sonra başladı.. valorantta çok ceza yedim :D
  2. Serdar81

Bios güncellemesi nasıl yapılır?

Anakartım: PEGATRON IPXSB-H61 Anakartımın güncellemesi en son 2010 da yapılmış illaki bi güncelleme gelmiştir internette güncelleme dosyalarını bulamadım ve bana dosyaları attıktan sonra nasıl kurulacağını anlatır mısınız?
  3. Serdar81

Çözüldü✓ Pegatron IPXSB-H61 Ekran Kartı Uyumluluk Sorunu

Ben casper markalı bilgisayar, Pegatron IPXSB-H61 anakart için ekran kartı almak istiyorum fakat uyumlu olmayacak diye şüpheleniyorum. Bilgisayarımın özellikleri ; - Pegatron IPXSB-H61 - i5 2400 CPU (işlemci) 3.10 GHz - 8 GB DDR 3 1333 MHz Bellek - Atı Radeon HD 6350 Ekran Kartı (eski) Şimdi...
  4. Serdar81

GT 1030 Alacağım Ancak Anakartım Destekliyor mu?

ben gt 1030 alacam fakat anakartım destekliyo mu bunu öğrenmem lazım bana yardımcı olur musunuz? anakartımın modelini bilmiyorum napmalıyım
  5. Serdar81

PCI express kaç olduğu farkeder mi

ben bi gt 1030 alıcam ana kartımın modeli: IPXSB-H61 ana kartala uyumlu mu
  6. Serdar81

cortana ne zaman türkçe çıkacak

ne zaman bu cortananın türkçesi çıkacak çok zaman dır bekliyorum eğer çıkarsa nasıl olacak
  7. Serdar81

Ekran kartı alacam ama PCI Express kaç nasıl öğrene bilirim?

Ekran kartı olarak gt1030 almak istiyorum ama soketini bilmiyorum nasıl öğrene bilirim yardımcı olurmusunuz
Top Bottom