Arama sonuçları: *

• Users: blayz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. blayz

İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Amd r5 3500x işlemcim stok fan ile cbp açıkken 85 90 derecelere çıktığı için yeni bir soğutucu almayı planlıyorum. Asus b450 mk-2 anakart kullanıyorum, ileride r5 5600 e geçmeyi planlıyorum hem onun için de işime yarayacak işlemci soğutucusu arıyorum bütçem 550-650 arasında tavsiyelerinizi...
  2. blayz

Çözüldü✓ KEMOVE K68 vs DIERYA DK61E

Bluetooth ihtiyacım yok bu ikisi arasındaki farklar neler fiyat farkına değer mi? dk61e k68
  3. blayz

Dierya dk61e vs E YOOSO Z686

2 klavye arasında kaldım e yooso z686 bu %50 indirimde diğeri dk61e bu çok öneriliyor forumda sizin tavsiyeniz nedir ne yapmalıyım.
  4. blayz

1000-1200TL Klavye Önerisi

1000-1200 TL arası mekanik klavye arıyorum. fnatic ministreak logitech k835 akko 3087-3108 bunlar arasında kaldım sizin tavsiyeleriniz neler?
  5. blayz

1080p Monitör 4k Gözüküyor

Monitörüm 1080p fakat 4k gözüküyor nvidia ekran kartı kullanıyorum dsr kapalı yardımcı olur musunuz. teşekkürler
  6. blayz

Telefon Kafayı Yiyor

Merhabalar benim bir sorunum var Telefonum rootlu telefona sifre koydugumda telefon kafayi yiyor defalarca kapanip aciliyor reset atmak zorunda kaliyorum nedenini ne yapmam gerektiğini bilen var mı ?
  7. blayz

Oy kullanabiliyor muyum

14 mayısta seçim olursa misal 1 haziranda 18 yaşına giren bir kişi oy kullanabilir mi ?
  8. blayz

Yeni Monitör Aldım 4k gözüküyor?

Arkadaşlar selam G24f-2 aldım ve ekteki gibi gözüküyor bu neden öyle ve bu monitörü kullanan varsa osd sidekicki nasıl kurdunuz teşekkürler
  9. blayz

3000TL - 4000 TL Monitör Tavsiyesi

Selamlar bütçem 3800 felan zorlar oyun oynamak için alacağım kavisli kavissiz vs farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler 1662635062...
  10. blayz

Samsung S9 Plus Ekran Sorunu

Herkese iyi hafta sonları bu sabah telefona baktığımda ekran yeşilden siyaha, siyahtan yeşile görünüyordu. Parlaklığı en kısığa alınca sorun çözülüyor yükseltmemle doğru orantılı yeşil siyah oluyor ekran parlaklık ortayı geçtiğinde yani en parlağa yaklaştığında yine görünür hale geliyor...
  11. blayz

Nvidia Geforce Experience Görüntü Ölçeklendirme

Arkadaşlar selam bu görüntü ölçeklendirmeyi açmalı mıyım, rtx olmayan nvidia ekran kartlarında dlss özelliğine benziyormuş. Bunu neyde kullanmam lazım siz kullanıyormusunuz. İyi Akşamlar
  12. blayz

Nvidia Görüntü Ölçekleme Sorunu

COD Warozone görüntü ölçeklendirme yapmak isityorum ama değiştirmeme izin vermiyor bunu nasıl düzeltebilirim.
  13. blayz

1400TL Monitör Tavsiyesi

Başlıkta gördüğünüz gibi 144hz 1300 1400 civarı monitör almak istiyorum yardımlarınız için teşekkürler. İyi Bayramlar
  14. blayz

Video Edit Programı Önerisi

Önerdiğiniz video edit programı var mı? Türkçe kullanabilirsem güzel olur, Adobe premiere pro dışında.
  15. blayz

Fişi Çekince Bilgisayar Çalışıp Kapanıyor

Iyi geceler daha yeni herzamanki gibi bilgisayari kapattim fisi cekiyodum cekerken pc acildi sonra cektigim icin kapandı bu neden oluyor arada bi oluyor. Bunun nedeni neddir nasil duzeltilir yardimci olursaniz sevinirim
  16. blayz

Ekteki 10. Sınıf Fizik Sorularını Açıklayarak Anlatırmısınız

Başlıkta da olduğu gibi eklerdeki soruları çözümüyle birlikte cevaplarsanız sevinirim.
  17. blayz

Intel Xeon E5-2620 v3 İşlemci Uyumlu Anakart

Başlıktaki gibi intel xeon e5 2620 var elimde biliyosunuz bu bir sunucu işlemcisi bu işlemciyi normal bir bilgisayarda kullanabilirmiyim ona uyumlu anakart nasıl bulurum piyasada var mıdır, yoksa sunucu olarak kullanayım diyorum fakat uyumlu anakart varmı hiç bilgim yok nasıl bilgi edinirim...
  18. blayz

144 Hz Monitor Önerisi

144hz 1ms monitor almayi planliyorum 165 hz olmaz mi olur. Fiyat performans duz panel almayi planliyorum fps oyunlari oynuyorum kavisli mantikli gelmiyor, kavisli kullananlar memnun mu ? ekran kartim asus tuf 1660 super Teşekkürler
  19. blayz

Ekranıma Görüntü Gelmiyor

Dun aksam pc de sorun yoktu sabah actigimda hersey calisiyo ekrana hic bir sekilde ne goruntu ne guç geliyordu donusturucu kullaniyorum garantiyemi gondermeliyim asus tuf 1660super r5 3500x 2x8gb 3200mhz
  20. blayz

Yardım Ekrana Güç Gelmiyor

Bilgisayari en son dun gece kulladim herzamanki gibi kapatip fişi çektim sabah kalkip fisi takip actigimda fanlar donuyordu klavye kulaklik maouse isiklarida yaniyordu fakat monitore hic bir sekile guc gelmiyordu ışik vs de yanmiyor sorumu cozemiyorum ekran kartinda guc isigi yaniyor donusturucu...
Top Bottom