Arama sonuçları: *

1. thKager0

1800 tl bluetooth kulaklık önerisi ?

1.800 tl bütçem var müzik dinliycem çoğunlukla ne önerirsiniz ?
  2. thKager0

Bluetooth kulaklık önerisi ?

2000 tl bütçem var samsung buds 2 baktım. 1600 e falan satan var emin olamadım ona öneriniz nelerdir ?
  3. thKager0

Custom klavye için malzeme tavsiyesi ?

kargo ile 85 tl falan ediyor
  4. thKager0

Custom klavye için malzeme tavsiyesi ?

Eva foam alcam amazonda falan çok pahalı https://www.rocopaper.com/urun/eva-foam-2-mm-50-70-cm-beyaz Böyle bir şey buldum alınır mı? Bide eva foam + bu kağıt bant ile yapılan adını unuttum aynı anda olur mu ?
  5. thKager0

Hot swap klavyemi custom yapıcam malzeme ne lazım ?

bende hiç onları değiştircek malzeme yok bide nerden alcam nasıl yapcam da bilmiyorum bi video ve ürün linki varsa atabilir misin ? 1706283309 bide hocam bu klavyeye hangi switchler uyuyor.
  6. thKager0

Hot swap klavyemi custom yapıcam malzeme ne lazım ?

Klavye olarak redragon k617 fizz var. Bu klavyeyi custom bir şeyler yapmayı düşünüyorum yay sesi falan geliyor. Biraz rahatsız ediyor onları gidermek istiyorum. Ne yapmam lazım malzeme önerileriniz nedir ?
  7. thKager0

Steelseries Apex pro ile Apex 7 arasında ne fark var ? Hangisi alınır ?

Yeni klavye alacağım Apex pro mu daha iyi Apex 7 mi ? Veya sizin başka öneriniz varsa söylerseniz iyi olur.
  8. thKager0

Donanım Arşivinin Youtube a Attığı Casper leptop için macun ve termalpad önerisi

Konu başlığında da dediğim gibi Donanım Arşivi youtube kanalındaki 12 yıllık casper leptopu hayata döndürdüm videosundaki leptop bende de var ve çok ısınıyor.Macun ve termal pad alıcam sizce ne alayım?
  9. thKager0

Monitörümün Ortasında ........................ şeklinde bir çizgi var ?

o ney bilmiyom ama çok sinir oldum ................................................... bi çizgi var ve geçmiyor 1596396773 ya video izliyordum sonra bi beta sürecinde olan bir oyun var mış türklerin xbox duyurdu o siteye girdim sonra bu çıktı
  10. thKager0

atamam ama şöyle açıklıyım .......................................................................................... up uzun baştan sona kadar çizgi var ve monütörü açıp kapıyom gitmiyor
  11. thKager0

Başlıkta dediğim sorunun sebebini bilen var mı ?
Top Bottom