Arama sonuçları: *

1. T

Havit Gamenote H2232D Alınabilir mi? Alternatif Kulaklık Önerisi

H2002D modeli aklıma yattı gibi ama sorun çıkarmaz değil mi f/p bir ürün istiyorum da.
  2. T

Havit Gamenote H2232D Alınabilir mi? Alternatif Kulaklık Önerisi

https://www.trendyol.com/havit/gamenote-h2232d-rgb-mikrofonlu-siyah-gaming-e-spor-oyuncu-kulakligi-p-743335702 Bu kulaklığı almayı düşünüyordum ama değer mi değmez mi bilemedim. Bu bütçe bandında gaming kulaklık arıyorum bayadır ama elime çok bir bilgi geçmedi. Eğer sizin öneriniz varsa başka...
  3. T

Gaming kulaklık önerisi

Selamlar, 500 600 TL civarına f/p Gaming kulaklık önerebilir misiniz? Kulağı az acıtan bişey olaması tercihim
  4. T

Gaming klavye önerisi

Selamlar, 500 600 TL civarına uygun f/p klavye önerisi alabilir miyim. Mekanik vs önemli değil şık ve kaliteli bişey olsun yeterli.
  5. T

Traş makinesi önerisi

Merhabalar, fiyat performans bir traş makinesi arıyorum. Amacım sakal traşı için temiz alsın yeter. Varsa max 600 700 TL civarı öneriniz alabilirim.
  6. T

Dyson süpürge önerisi alabilir miyim?

Anladım çok teşekkür ederim son olarak şarj süresi olarak 2 modelin de aynı mı asıl kafamı kurcalayan durum şarjı dayanacak mı konusu da.
  7. T

V12 düşünüyordum ama aralarında öyle çok bir fark var mı acaba bilginiz var mı?
  8. T

Merhabalar, dyson marka süpürge almak istiyorum ama çok fazla çeşit olduğu için hangisi iyi bilemedim.Önerilerinizi alabilir miyim? Bütçe farketmez.
  9. T

Termos Önerisi Alabilir Miyim?

Hocam stanley de çok çeşit olduğu için pek bi bilgi sahibi değilim bu konularda.Arasından bişey önerebilirseniz çok memnun olurum.
  10. T

Termos Önerisi Alabilir Miyim?

Başlıkta da gördüğünüz üzere çook uzun süre sıcak tutacak termos önerilerinizi alabilir miyim? Bütçe 800 900 civarına kadar çıkabiliyor.Daha ucuza kalite varsa tercihim tabii ki o olur.
  11. T

Laptop Soğutucu Önerisi Alabilir Miyim?

Arkadaşlar 400-500 TL civarına işimi görecek laptop soğutucusu önerebilir misiniz acaba? Çok fazla bi seçenek yok ama işimi görse yeter bana.
  12. T

Çözüldü✓ Kablosuz Gaming Mouse Önerisi

Kral sorun çıkarmıyor demi zaten çok da bi seçeneğim yok ama beni idare etsin biraz yeter bana
  13. T

Çözüldü✓ Kablosuz Gaming Mouse Önerisi

Arkadaşlar en fazla 500 550 civarına kablosuz gaming mouse öneriniz varsa alabilir miyim? Bu fiyat aralığına çok bişey bulamadım ama belki sizin bildiğiniz güzel bişey vardır.
  14. T

iPhone Orijinali Dışı Şarj Aleti ve Kablosu Önerisi

Beni üzmeyecek ama orijinali kadar da pahalı olmayacak şarj aleti ve kablosu ne alabilirim acaba?
  15. T

Ütü önerisi alabilir miyim?

Arkadaşlar max 8-9k ya güzel bir ütü önerisi alabilir miyim? Hatta şu şu özelliklerden dolayı böyle diye de anlatabilirseniz çok güze olur.
  16. T

KPSS İçin Kitap Önerisi

Kpss önlisans için Kitap seti önerisi alabilir miyim? Yediklim ve yargı aklımda bulunuyor şuanlık. Sizin bu 2 kitap hakkındaki düşünceleriniz neler ve bular dışında daha iyi bir set alınabilir mi?
  17. T

25-30k Civarı Çizim Bilgisayarı Önerisi

Kral nette baktım ama satışta göremedim hiç varsa link alabilir miyim?
  18. T

25-30k Civarı Çizim Bilgisayarı Önerisi

Başlıktan da gördüğünüz üzere max 25-30k civarında çizim laptopuna ihtiyacım var. Çizimin yanında minimal düzeyde de oyun oynayacağımdan dolayı ekran kartının çok da kötü olmaması da şartlarım arasında. Hem fiyatının hakkını veren hem de yarı yolda bırakmayacak laptop önerilerinizi alabilir miyim.
  19. T

Tablet Önerisi Alabilir Miyim?

Aşağı yukarı 5k bütçeyle alınabilecek tablet önerebilir misiniz? Oyunlarda vs kasma az olsun kafi bana
  20. T

Yardım World of Warcraft'a Yeni Başlamak Hakkındaki Düşünceleriniz

uzun süredir çektiğim mmorpg açlığını giderdikten sonra hiçbir problem yok :D
Top Bottom