Arama sonuçları: *

1. Emrullah Yalçın

LAPTOP ÖNERİ max 45.000₺

4000 serisi ekran kartı olan ekranı mümküne 15" üzeri önerilere açığım
  2. Emrullah Yalçın

Ekran kartı sistem uyumsuzluğu olabilir mi ???

Ekran kartım yük altına girince ekranda garip çizgiler ve noktolar çıkıyor OCCT testi ve Fuhrmark testi yaparken sistem zortluyup kapanıyor kart 1060 6gb
  3. Emrullah Yalçın

Arkadaşlar bu 4 monitörden hangisini almalıyım sizce

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2418c-23-6-1ms-165hz-2x-hdmi-dp-freesync-premium-curve-gaming-monitor-p-HBCV00002S1NW5?magaza=Hepsiburada...
  4. Emrullah Yalçın

Eski sistemde kurulu windows yeni sistemde hata verir mi

Arkadaşlar dün eski anakrttan Uefi olan anakarta geçtim ram ve islemcide degisti bilgisayar açılırken kurartma ekranı açılıyor winload.efi hatasi veriyor Boot kismindan diski elle seçersem sorunsuz çalışıyor ama dün uzun sure kullandim sıkıntı yapmadı ama her seferinde el ile mi secmem gerekiyor...
  5. Emrullah Yalçın

Yardım Apu işlemci Ekran kartına etki eder mi

elimde bi HD 6970 var bilen bilir yaşlı ama güçlü karttır anakart ram ve işlemci değişecem işlemci 2400g sizce ekran kartını eski sistemle satıp apu mu kullanmalıyım yoksa ekran kartı bu sistemde daha iyi iş yapar mı ramlar 2400 mHz 16 gb olacak 1673261608 yok mu fikir verecek internette pek...
  6. Emrullah Yalçın

Öneri 300-350 TL arası mekanik klavye

300-350 TL arası mekanik klavye arıyorum gamepower ogre hariç önerin lütfen
  7. Emrullah Yalçın

Kasa kapağı açık mı kapalı mı kullanmalıyım

Kasanın kapağı açık mı kapalı mı kullanmalıyım emin değilim önde içeriye hava çeken 140mm fan var egzoz fanı olarak 80 mm fan var kasa kapağı açık mı kullanayım kapalı mı ekran kartı HD6970 yük altında çok fazla ısınıyor
  8. Emrullah Yalçın

BATTLEFİELD V multiplayer fps sorunu

BATTLEFİELD V singleplayer oynarken 45 50 fps alıyorum multiplayerde 15 20 fps oluyor çözünürlük değişsede fps değişmiyor ekran kartı kullanımı çok azdı işlemciye yük biniyordu overclokla işlemciyi 4.3Ghz yaptım ama bi değişklik olmadı Ekran kartı HD6970
  9. Emrullah Yalçın

400 TL civarı f/p kasa önerisi

Hava akışı iyi sağlanabilen estetik açıdanda güzel gözüken 400 TL civarı kasa önerebilirmnisiniz
  10. Emrullah Yalçın

MONİTÖR SORUNU ACİLL YARDIM

Monitörü takıp ilk açtığınız zaman anakartın açılış ekranı windows başlangıç ekranı gözüküyor ama ondan sonra masaüstü gözükmüyor monitörün düğmesine basıp açıp kapattığım zaman ise ekran 1 saniyeliğine gözüküyor ve görüntü yeniden gidiyor pc de sıkntı yok evdeki diğer monitörle denedim onda...
  11. Emrullah Yalçın

steam bakiyesini çekme

Arkadaşlar şuan steam hesabımda 100 TL para var ben bu parayı karta felan aktarabilirmiyim yani nakit şeklinde elime ulaşırmı
  12. Emrullah Yalçın

500 TL mouse Önerisi

250-500 TL arasında mouse önerisi
  13. Emrullah Yalçın

Usb Kulaklıklarda Dip Ses Sorunu

Arkadaşlar daha önce jaklara sahip kulaklık kulanırken realtek hd auidodan gürültü tutma özelliğini kullanarak dip sesleri yok ediyorduk usb kulaklıklar için böyle bir uygulama varmı kulaklığım James Donkey 712 kendi yazılımında kapatma yok bilginize
  14. Emrullah Yalçın

monitörde ekranda karıncalanma

ekranda karıncalanma gibi şeyler var eski bi hapörlör vardı onu taktıktan sonra oldu bi kaç araştırmayla prizlerle ilgili sıknıtı oldugunu söylediler topraklma olmadıgı için basına gelen varmı
Top Bottom