Arama sonuçları: *

1. ışıkcan26

Yardım Askerlik şubesinden belge almak için randevu şartmı

Merhaba yarın üniversite ye gidip kaydımı yaptırmam gerekiyor ama Gerekli belgelerin birisi askerlik şubesinden alınacak “Askerlik Durum Beyanı" diye bişey. İnternetten araştırmıştım randevulu gidilmesi gerekiyormuş ama randevu alamıyorum. İnternette sürekli askere itmek için randevu almaktan...
  2. ışıkcan26

Çözüldü✓ Üniversite için notebook önerisi lazım

Selamlar yakında üniversite ye geçicem inşallah. 3D modelleme ve dijital çizim yapıcağım için bana Gpu, ram ve depolama alanı yüksek bir laptop lazım (harici HDD de alıcaz ama yineden dahili depolaması yüksek olsa iyi olur). Ayrıca boş zamanlarımda oyun oynamak için de kullanmak istiyorum...
  3. ışıkcan26

Bu HP Laptop Alınır Mı?

https://www.hepsiburada.com/monster-tulpar-t5-v23-3-5-intel-core-i5-12450h-32-gb-ram-1-tb-ssd-8-gb-rtx-4060-windows-11-15-6-fhd-144-hz-oyun-bilgisayari-p-HBCV000050CS4N Bunu da alabilirsiniz. Windows 11 hazır yüklü gelmekte ayrıca
  4. ışıkcan26

1600 Bütçe ile düzgün bi gamepad önerebilir misiniz?

Selamlar yakın zamanda bi gamedap almak istiyordum. Xbox 360 kolu almıştım ucuza ama bozuk gelmiş. Ya monster pusat clutch ya da https://www.hepsiburada.com/techstorm-exotic-t28-pro-kablosuz-gamepad-p-HBCV00002542RQ?ftid=59mqxe3s4mjzd5g9&magaza=Techstorm&url_src=and-product-detail Bu kontrolcüyü...
  5. ışıkcan26

Proton VPN güvenilir mi?

Dostlar türkiye gündeminden bahsetmeme gerek yok zaten. Yasaklanma sırası nerelere gelir bilmiyoruz o yüzden bilgisyarıma VPN indirmeye karar verdim. GitHub tan protonVPN i indiricem ama bu sayfa biraz gözümü korkuttu Proton VPN güvenilir mi? daha önce kullanan varmı?
  6. ışıkcan26

Türk telekom tarife değiştirme ile cayma bedeli ödenirmi

tamamdır teşekkürler
  7. ışıkcan26

Türk telekom tarife değiştirme ile cayma bedeli ödenirmi

Merhabalar, benim telefonumda kullandığım tarifemin taahhüt'ü bitti ve beni müşteri hizmetlerinden arayıp aylık 400TL lik başka bir tarifeye geçirdiler. Ama şimdi benim başka bir tarifeye geçmem gerekiyor. Yeni tarifeme geçeli 1 günden fazla olmadı ama değiştirmem durumunda herhangi bir cayme...
  8. ışıkcan26

İtem satış güvenilir mi?

tamam saolun
  9. ışıkcan26

İtem satış güvenilir mi?

İtem satış ta 30 tl ye 200-800 arasi skin verilen hesaplar var. Bu nası oluyo, o hesaplar çalıntı mı. Almak istiyom ama kimsenin hakkına da girmek istmiyorum.
  10. ışıkcan26

Durmaplay güvenilir mi? ?

Dostlar selam https://www.durmaplay.com/tr/store/batman-arkham-origins/buy/batman-arkham-origins bu linkteki oyunu güvenilir mi?. İnternette birkaç kişinin oyun satın almasına rağmen ya kodu gelmediği yada yanlış geldiği yazılar gördüm ama çok kararsızım.
  11. ışıkcan26

Saçınızı Nasıl Kestiriyorsunuz?

Valla benim saçlarım kelimenin tam anlamıyla top şeklinde. En son Usta, çıraklara, saçımın üzerinden ders anlatıyodu.
  12. ışıkcan26

Saçınızı Nasıl Kestiriyorsunuz?

3 Kişi kesiyor saçımı. Ciddiyim.
  13. ışıkcan26

Nedense bu aralar kişisel olarak çöküntüdeyim

Seninle aynı şeyleri hissediyorum knk. Kendine uğraşıcak yeni hobiler ve bi amaç belirlemen lazım. Bu hissettiklerin normal.
  14. ışıkcan26

Üniversite sınavı yüzünden mental olarak çöktüm, yardım eder misiniz lütfen ?

Valla yanıt verdiğiniz ve uğraştığınız için teşekkür ederim.
  15. ışıkcan26

Sınavlara ve derslere bakış açım, anlamakta zorlanıyorum ve tekrar tekrar dinlememe rağmen çok anlayamıyorum. Mesela İsim, Sıfat, Fiil, Zamir, Tümleç falan çevremdeki herkes takır takır biliyor ama ben hiç anlamadım ve anlamıyorum. Sınavları da ( en azından benim bölümüm için ) pek gerekli...
  16. ışıkcan26

Merhaba, ben 19 yaşındayım, yakında 20 olacağım ama hala üniversite sınavına hazırlanıyorum. İlk seferinde girdiğim üniversiteden hiç memnun kalmadım ve tekrar denedim ama olmadı. Şimdi bu sene son kez daha deneyeceğim, yani 3. kez sınava hazırlanıyorum. Ben güzel sanatlara hazırlanıyorum, bu...
  17. ışıkcan26

OBP puanımın son durumu nedir bilen varmı acaba ?

Saolun hocam.
  18. ışıkcan26

OBP puanımın son durumu nedir bilen varmı acaba ?

Selam dostlar. Ben 2022 yılında liseden mezun oldum ve Grafik tasarım bölümüne girdim. OBP puanım 313. Lakin bölüme kendi isteğimle kayıt yapmamıştım. ( Babamın zorlaması ile kayıt yaptırdım ) Lakin bölümü sürdüremediğimi fark edince zorlaya zorlaya tekrar sınava hazırlanmaya başladım ve tekrar...
  19. ışıkcan26

TYT için çalışma planı oluşturmama yardım eder misiniz lütfen ?

Selam dostlar. Ben bu sene 3. kez tyt ye giricem. Hızlıca sebeplerini de açıklıyım. Ben Güzel sanatlar fakültesine hazırlanıyorum, yani aslında yetenek sınavı ile alan okullara hazırlanıyorum. Aslında ilk senemde grafik tasarımı kazanmıştım ancak istediğim bölüm değildi. Belki güzeldir, belki...
  20. ışıkcan26

Yeni şampiyon Briar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Riot bu gidişatın farkında bence. Tabi ne yapıcaklarını bilemem ama toparlıycaklarına inanıyorum
Top Bottom