Arama sonuçları: *

• Users: BSTXN
  • Order by date
  1. BSTXN

YKS'de İyi Yapan Yazın Ne Yaptı?

Matematik (TYT) ve Türkçe'ye erkenden başlamak çok etkiliyor. TYT matematiği ne kadar çabuk gelişitirip AYT'ye başlarsan faydana. Onun dışında Ağustos ortaları gibi TYT Fen başlamıştım. Bu sene sayısalda 6880. oldum.
  2. BSTXN

Gazi Bilgisayar vs Gazi Elektronik

Mühendislik düşünüyorum, bir de sadece atılım üni. pilotaj var benim puanımla, onun da tutması bir tık zor, ama onun da üstünde duracağım önümüzdeki günlerde. 1721397937 Çok sağ olun hocam.
  3. BSTXN

Çok teşekkür ederim hocam, bir de 4-5 günde yazılıma merakım olup olmadığını üç aşağı beş yukarı nasıl anlayabilirim bi tavsiyeniz var mı? Mesela python indir, youtubedan şunu izle; unity indir şunu yap gibi tavsiyeleriniz varsa deneyimlemek istiyorum 1721397555 Sizin aklınızda olan bir şey...
  4. BSTXN

Bu üniversitenin niteliğine de göre değişebilir mi? Özel değilse arkadaşlarınızın bitirdiği üniversite neydi?
  5. BSTXN

EE'de uzmanlık lisans gerekmesi hangi durumlarda oluyor? İlk defa duydum bunu
  6. BSTXN

Benim de zaten ilgi duyduğum bir alan savunma sanayi. Çocuklukta oyun yapma hayalim olsa da yazılımla alakam olmadı şuana kadar. Bu kafamı karıştırıyor. Sıfırdan 1. sınıfta yazılıma başlayıp da biraz da kendimi geliştirerek donanımlı bir şekilde mezun olabilir miyim? Mesela EE'de...
  7. BSTXN

Açıkçası ilk defa duyuyorum elektronikten bilgisayardan daha fazla iş imkanı olduğunu.
  8. BSTXN

Baydığnı söylediğiniz dersler daha çok fizikle vs. mi alakalı? Daha tercih döneminin başında olduğum için detaylıca müfredatlara bakamadım ne işleniyor ne yapılıyor bilgim yok. Biraz açarsanız o dediğinizi çok makbule geçer. Bir de %100 İngilizce mi okuyorsunuz?
  9. BSTXN

Böyle düşünmenize sebep olan şey neydi? Benim durumumun tam tersini düşünmüşsünüz.
  10. BSTXN

7k sayısal sıralamam var, sınav sürecince gönlümden geçen elektronik mühendisliğiydi, bu sıralamayla tutan en iyi elektronik mühendisliği Gazi'de (18bin sıralama ile alıyor ve %100 İngilizce) ve Bilgisayar Müh. Gazi (15bin sıralama ve en az %30 İngilizce) bölümü ile aralarında kaldım. Yazılıma...
  11. BSTXN

%30 İngilizce Bilgisayar Mühendisliği Okunur mu?

teşekkür ederim düşünceleriniz için
  12. BSTXN

hocam türkçe mühendislik dediğiniz %30 ingilizce olan mı? 1721293831 ingilizcem lise ingilizcesinde zorlanmayacak kadar var, çok güvenmesem de 4 yıl içinde okurken geliştirebileceğimi düşünüyorum.
  13. BSTXN

Ankara Üni Bilgisayara (%100 ingilizce) da sıralamam yetiyor ama evime çok uzak kalıyor, Gazi Bilgisayar mühendisliği de düşünüyorum ama en az %30 ingilizce imiş bölüm, bu iş hayatımı etkiler mi, nasıl artıları-eksileri olur? Türkiye dışında hatta imkan olursa Ankara dışında çalışmayı düşünmüyorum.
  14. BSTXN

Ankara Üni Bilgisayar mı Gazi Elektronik mi?

teşekkür ederim yorumunuz için, mishal odtü metalurji de tutuyor ama gerçekten yapabileceğim bi meslek oldugunu düşünmüyorum
  15. BSTXN

gazi elektronik mi bitirdiniz hocam?
  16. BSTXN

YKS'de sayısal 7100 sıralama geldi, temennim bi mucize olup hacettepe elektronik gelmesi fakat gelmediği takdirde Ankara içi ve devlet üniversitesi olması için seçeneklerim bu ikisi. Gazi Elektronik seçersem sıralama yazık olacak gibi düşünüyorum ama geleceğim için hangisi hayırlı olacaksa onu...
  17. BSTXN

800tl Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Önerisi

Ses kalitesinden ziyade uzun ömürlü bir ürün olmasını tercih ederim. Bir de siyah olması önemli. https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-r50i-tws-bluetooth-kablosuz-kulaklik-mavi-ios-ve-android-uyumlu-a3949-anker-turkiye-garantili-p-HBCV000049D0ZE Bu ürün nasıldır?
  18. BSTXN

Bu gtx 1660 super alinir mi

Bu 3 fanlı model mi acaba? Ben de 2 fanlısı var 85 dereceleri görüyorum.
  19. BSTXN

Jantım İç Lastiğimi Patlatıyor

Nasıl törpüleyebilirim deliği normal zımpara kağıdıyla beceremedim
  20. BSTXN

Jantım İç Lastiğimi Patlatıyor

mantıklı çözüm teşekkürler deneyeceğim.
Top Bottom