Arama sonuçları: *

1. U

🔥İndirim Ajazz AJ199 4K Kablosuz Gaming Mouse 1786 ₺

Buda gayet iyi bir ürün fakat F1 serisi her yerde önerilen bir ürün. R1 Pro Max almak yerine 200TL daha koyarak F1 Pro Max alabilirsiniz.
  2. U

Tr sitesi hocam yabancı site değil.
  3. U

https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557952705 Buradan almıştım 2 gün önce fakat stokları bitmiş Pro modelinin
  4. U

Bende F1 Pro sipariş etmiştim bugün elime ulaştı ve malzeme kalitesi gerçekten mükemmel. İlk günden kedim yaklaşık 90cmlik masadan fırlattı hala taş gibi. Tercihlerinizin arasına eklemlisiniz, ajazzın bu model mausesiyle ilgili zaten pek çok malzeme kalitesinin kötü olduğuna dair yorum mevcut...
  5. U

Ama bunun için iyi bir işlemciye sahip olmak gerek diye okudum. Çünkü işlemci kullanımını baya arttırıyormuş galiba.
  6. U

F1 Pronun incelemeleri çok olumlu, bende f1 pro tercih ettim. 4K benim için çok önemli değil o yüzden dongleye ekstra para vermedim. Bi Xanteres olmadığımım için arada bi fark hissedeceğimi düşünmüyorum 4k 1k arasında
  7. U

M800 Ultranın malzeme kalitesini yerden yere vuruyorlar hocam bende aldım iptal ettim
  8. U

Bende f1 pro aldım ama 4k desteği çok önemli değil benim için zaten dongle de almadım. Satıcı güven verse f1 proyu iptal edip alabilirdim ama satıcı konusunda şüphede kaldım.
  9. U

Doğrudur hocam hepsi bir kullanıcı yorumu sonuçta, ben gördüğümü söyledim. Böyle bir şey görünce de paylaşmak istedim. Bu paraya bütün incelemeleri olumlu olan dragonfly f1 modelini almak daha mantıklı geliyor.
  10. U

İnternete bu mauseyi yazdığımızda ilk çıkan video mausu almayın diyor direkt başlık olarak. Bu paraya dragonfly f1 modelini tercih etmek daha iyi olur bence
  11. U

🔥İndirim Kumtel LX-2820 Quartz Elektrikli Isıtıcı 1500 W Siyah 249TL

Ben 2 yıldır kullanıyorum çok şükür taş gibi çalışıyor. Cam balkonlu odada kullanıyorum 30 dk da fırına çeviriyor odayı. Fakat çok elektrik yakıyor orası ayrı..
  12. U

❌İndirim Bitti! 2K ACER IPS 170hz Monitör 6499 TL

Bende renk modunu cool yaptım, parlaklık 20 max parlaklık açık. Renkler cidden güzel. İadeye hiç gerek yok bence. En azından ölü piksel vs yok. Işık sızması olmayan ıps monitör yok ki. İade edip başla bir şey alsan belki daha kötü bir şey gelecek
  13. U

Eve geçince bende bir kontrol edeyim şu ışık sızmasını bende de öylemi. Kırmızı çizgi için iadeye gerek yok fakat diğer konular size kalmış. Bu arada renk ayarı yaptınız mı ? Ben pek beceremiyorum da.
  14. U

Hocam bu bir kusur değil, her monitör de mevcut araştırmalar sonucun da buldum. “RGB subpixel layoutun baslangic ve bitis kismini gordugunuz icin gozunuze oyle gelmis. Pikseller R G B seklinde dizilir. Dolayisiyla en soldan R yani kirmizi ile baslar, en sagda ise B yani mavi ile son bulur. “...
  15. U

İade ettik hocam zaten, bizdeki bütün beyazlar sarı değildi ekranın köşeleri sağ sol alt üst kısımlarının birazı sarıydı diğer kısımlar normaldi. Bahsettiğim olay msi ın quantum dot modeli için, şuan aceri aldım hiçbir sorun yok. Taş gibi monitör. Ama dediğiniz programı indireceğim. Çünkü...
  16. U

HDR kapalı açık pek çok şeyi denedik düzelmedi, hatta farklı bir forumda ki kullanıcıların çoğunda da aynı sorun çıktı toplu iade yaptık. Keşke sorun olmasaydıda kullansaydım açıkçası. Ama başlıktaki monitörü aldım gerçekten mükemmel kesinlikle tavsiye ediyorum.
  17. U

Bu monitörü kullandım beyazlar sapsarıydı. 1703267549 Monitör geldi fakat ekranın sol kısmın da beyaz ekranda gözüken beyaz bir çizgi var gibi. Aynı durum olan var mı dikkatli bakmak gerekli.
  18. U

Monitör gelmiş işten eve geçince nasıl bakacağımı söyleyebilirseniz panel bilgisi verebilirim
  19. U

Renk doğruluğu nasıl peki monitörün ?
  20. U

Sanırım alıpta memnun kalmayan neredeyse yok, sipariş geçtim bende akşam şimdi gelmiş dağıtıma çıkmış
Top Bottom