Arama sonuçları: *

• Users: _Hakk
  • Order by date
  1. _Hakk

150-160 TL Civarın Bu Klavye İyi Mi?

https://www.gamegaraj.com/urun/gamenote-kb866l-kablolu-rgb-gaming-klavye/ veya https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r01-kablolu-oyun-klavye-14246-p-BD801765?magaza=KayaShop&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.23.4
  2. _Hakk

Discord sunucu etkinlikleri

düşünüyorum onu browser oyunları ya da basit oyunlarla denemek istiyorum
  3. _Hakk

çekiliş tarzı etkinlik değil insanlarla etkileşime girmek için
  4. _Hakk

Yazılım ile alakalı bir discord sunucum var botlar hariç 420 kişi falan var sunucu ölü değil aktifler var ama çok değil onlar döndürüyor ama sunucuyu ayağa kaldırmak için etkinlik olarak neler yapabilirim benim fazla vaktimi almayacak şeyler tercihim
  5. _Hakk

Manjaro ekran yakalama sorunu

Yeni bir linux kullanıcıyısım manjaro kde kullanıyorum ve bir hata ile karşılaşıyorum bu sorun ise ekran yakalamada öncelikle şöyle bir ekran videosu atayım olay daha iyi anlaşılsın: Video Bu kayıtı obs'den aldım ve discord'da birine ekranımı paylaştığımda da aynı sorunu yaşıyorum ayrıca ekran...
  6. _Hakk

Yardım Hangi İnterneti Tercih Edebilirim?

Boş port olmadığı için adresle sorgulamıyor ev telefonu ile sorguladım ondan olabilr
  7. _Hakk

ben biraz baktım türknet'te dondurma ücreti yokmuş
  8. _Hakk

Bu ön ödemeli şey için demiştim onu 3 ay para ödemediğimizde port boşalıyorsa port gg olur :D
  9. _Hakk

Boş port olmadığı için taramıyor
  10. _Hakk

İstanbulda değilim ve o tarz bişey işime yaramayabilir eğer portu boş bırakıyorsa 3 ay çüknü boş port yok bizim port boşalırsa portsuz kalırız
  11. _Hakk

Bizim türk telekom 16mpbs paket var ve bunun sözleşmesi bitmek üzere bende internet bakıyorum şimdi öncelikle altyapı sorgulama yaptım bazı yerlerden Türknet Millenicom Netspeed : Öncelikle hangisi daha gerçekçi anlamadım bu konuda yardımcı olur musunuz? bide bana şu önemli alacağım yerin...
  12. _Hakk

En son hangi kitabı okudunuz?

Diğer 2 kitabını da öneririm gerçi sonuncuyu daha okumadım ama ilk iki güzel 3'de güzeldir
  13. _Hakk

En son hangi kitabı okudunuz?

Güneşi Uyandırırken bugün bitti sıra Deli Fişek'te :D İlk kitap Şeker Portakalı bu 2 kitap devamı Zeze adında bir çocuğun gerek sevimli yaramazlık dolu gerek üzüntülü hikayesini anlatıyor okumayanlara spoiler olmasın daha fazlası yok :D
  14. _Hakk

Nerelesiniz? Rizeli, Samsunlu gibi gibi

Bence bildiniz
  15. _Hakk

Da Forum üyeleri instagram'dan takipleşiyor

Da forum konuyu açan arkadaşa linç yağdırıyor :D https://www.instagram.com/web_tas/
  16. _Hakk

Rehber Windows 10 Önbelleği temizlemek

güzel konu eline sağlık (ama zaten hepsini biliyordum yinede yararlı :D )
  17. _Hakk

Youtube videolarım izlenmiyor

Abi videonu izleyeyim dedim başladım ama kesip biçmen lazım videoyu bir sürü sıkıcı yer var tüm oyunu izliyoruz
  18. _Hakk

Discord uygulaması direk açılıyo

Açılınca öyle açılsın mi diye soruyor e zaten oto açılmadığı için ayarlayamazsın
  19. _Hakk

İşte o çok sorulan "Windows 11'e geçilir mi?" sorusunun cevabı

İşte bu :D Bu konunun linkini atarım artık ama kendi klasik notumu da eklerim :D
  20. _Hakk

Windows 11 Geçilmeli mi?

Günlük Windows 11 konusu dozumu atmaya geldim Eğer hoşuna gittiyse tasarımı geçebilirsin ben ilk tam sürüm geldiğinden beri kullanıyorum memnunum çok az sıkıntı yaşadım
Top Bottom