Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Pc açıldığında çözünürlük ekrana sığmıyor

sorun hala stabil 1673454308 sorun çözüldü, eğer tekrar yaşayan olursa diye anlatıyorum hemen. ayarlar>sistem>ekran birden çok ekran başlığı altında gelişmiş görüntü ayarları yazacaktır, ona tıklıyoruz gelen ekrandan ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri yazısına tıklıyoruz önümüze...
  2. M

Çözüldü✓ Pc açıldığında çözünürlük ekrana sığmıyor

bilgisayarım onarımdaydı ve geri alıp geldiğimde ilk işim tvye bağlamak oldu, herhangi bir sorun olmaksızın 2 3 gün kullandım sonrasında artık yeter diyerek bilgisayara bağladım, bağladığımda ise bu şekilde ekranın sol tarafı ve alt tarafının bir kısmı boşluk oldu. Fakat sadece bilgisayar...
  3. M

mobilde çizim/grafik tasarım için program ve rehber önerisi

selamlar. yks sonrasında oldukça fazla boş vaktim olacak bu yüzden denemek isteyip vakit ayıramadığım şeylere yoğunlaşmak istiyorum. çizim yapmak, fotoğrafların üzerinde oynamak, birşeyler tasarlamak, piksel çizimler denemek çok hoşuma gidiyor ama bunu körü körüne yaparsam gelişimim açısından...
  4. M

Çözüldü✓ hydra r6 plus mı yoksa pusat k3 pro mu???

klavye 1 günde 425 TL ye sabitlendi vay ae
  5. M

k3 proda da tuş basmıyor olayı vs vardı, videodaki haricinde problemi var mı? ayrıca videodaki r6 belki dikkatinden kaçmıştır
  6. M

sSelam öncelikle, stajım bitti son maaşımı alacağım ve pc mi yenileyemesem de bazı şeyleri yenilemek istiyorum. (bu 2 klavye çok aşırı hoşuma gidiyor görünüşü ve özellikleri bunlara benzer klavye yoksa lütfen önermeyin) Pusat k3 pro ile alakalı son zamanlarda bir çok şikayet gördüm forumda, ve...
  7. M

400 TL klavye önerisi

k3 pro dan memnun musun? bazı kullanıcılar problemli demişti
  8. M

İnceleme Lively Wallpaper İnceleme

uygulamayı indirdiğimizde gelen fluids v2 gibi mouse a göre reaksiyon gösteren arkaplanlar eklemek istiyorum, birkaç tane de bulup indirdim ama uygulamada çalışmadı. yardım edermisiniz
  9. M

o ses rap i nereden izleyebilirim

jcıdjhscsdafghdsafk 1616509043 kardeşim abinin ve arkadaşlarının eline koluna sağlık bi hayır duasını hak ettiler cdsnmacjksdnhfk 1616509319 olm bu adam niye nefesini ayarlayamamış ben delirdim dinlerken sigarayı da bıraktı bu adam
  10. M

nE
  11. M

sadece kardiyak için izlemek istiyorum onun sahnedeki performansını ve ilahi düzeydeki rap yeteneği olan jurilerin (!) ona yaptığı yorumları merak ediyorum. sırf bunun için exxen e üye olmak da istemiyorum. yardımcı olabilecek var mı?
  12. M

Büyük el için öneri ?

elimi neden izin almadan paylaşıyorsunuz cmdkscmsdjfl
  13. M

Gamepower saber benzeri klavye önerisi

çınlama var mı bilmiyorum ama rampage ultimate e bakabilirsin ciddi bir fiyat farkı var ama su geçirmezlik konusunda iddialı...
  14. M

captain tsubasa dizisini izlemek için site önerisi

zamanında sadece yumurcak tv den bakabiliyordum ama şu aralar aşşırı izleyesim var, diziyi tamamen bitirmek istiyorum varmı dizinin tamamının olduğu bir internet sitesi? dublajlı olursa iyi olur altyazıda sıkıntı yaşatmas sadece tekrar izlemek istiyorum
  15. M

Oyun için pc topladım ama oyun oynama isteği gelmiyor

Kurumuş boğazım...
  16. M

bu arada epic games hesabınız varsa star wars veriyordu bu hafta alın deneyin bence
  17. M

KÖTÜ BİLGİSAYARIM VAR DİYENLERE EFSANE OYUN ÖNERİLERİ

distraint in de hikayesi iyi ve sistem gereksinimleri düşüktü galiba
  18. M

KÖTÜ BİLGİSAYARIM VAR DİYENLERE EFSANE OYUN ÖNERİLERİ

anasını sattığımının call of chutlu su bir türlü geçememiştim bir bölümünü sinirlenim klavyemi kırmıştım bak yine aklıma geldi
  19. M

ha dizi de öneriyorsak umbrella academy, see, sherlock(ed) :D bu dizilere bakabilirsin çerez tadında
  20. M

yok yok alien isolation gibi değil, far cry oynamışsın ordan örnek vereyim hani böyle bi düşman kampına saldırdığında falan gerilim müziği gelir ya alan wake de de o var ama böyle oynatmayacak türden değil tatlı bi gerilimi var
Top Bottom