Arama sonuçları: *

1. W

Uygun fiyatlı bisiklet önerisi.

Bulabiliyorsanız hidrolik Maşalar genel olarak o bütçede çok değişmez. Atlama inme zıplama dağ yoksa düz maşa da olabilir Kadro boyu boyunuz göre Alıminyum kadro QR standartlarında(somunsuz quick realize) 27.5 28 29 Aklıma gelenler bunlar aldıktan sonra bütçe bulduğunuzda saha sağlam lastik...
  2. W

İnce tekerler ince olduğundan değil dişsiz olduğundan patlar genelde ama ince tekerlekler için bütçeniz varsa sorunu çok aza indirecektirsıvı lastik kullanabilirsiniz incelerdenolıyornmu bilmiyorum ama tubeles de bi çözüm ben mtb ile ilgileniyorum 1612451717 O size kalmış, yapcağınız şeyleri...
  3. W

Rahat bi bisiklet alıp lastikleri değiştirmeniz sizin için iyi olacaktır stok lastikler fazla patlar genelde patlamayadabilir kullanınan lastiğe göre tabi kompnomentler benzer olacaktır tournet işinizi görür fren olarak mekanik önermiyorum sadece yüksek bütçedeki mekanik frenleri çok iyi tutuyor...
  4. W

Bisikleti ne amaçla alcaksınız? 1612451043 O bütçedeki çoğu lastik patlar bence
  5. W

Anladım, o bütçese çok büyük bi fark olcağını sanmıyorum
  6. W

Hocam bence şuan hiç bakma pandemiden dolayı üretimlerde falan sıkıntı var mart nisan mayısta stoklar oturcağı söyleniyor.
  7. W

Cross Country Bisiklet önerisi arıyorum.

Tek fark kadro değil o ilgimi çekti 1612369820 Ama böyle bir bisiklette QR kullanmışlar neden acaba
  8. W

Karbon kalitesi nasıldır 1612369697
  9. W

Kadronun fiyatı ne kadardı?
  10. W

Anladım.
  11. W

Henüz karar vermedim.
  12. W

Bakayım bi toplama işine.
  13. W

Bakıcam.
  14. W

140 güzel ama XC yarışlarında ve şehir içinde sorun olabilir gibi bir de stok yok kadronun
  15. W

DH benlik değil.
  16. W

Bütçeyi o yüzden euro bazından verdim tedaeiklerde sıkıntı var mart nisan gibi gelceklerini söylüyorlar. Yurtdışı sitelerinden baktım ben.
  17. W

Hayır, modeller euro bazından satılıyor para birimini eklemeyi unutmuşum.
  18. W

Öncelikle selam dostlar. Ormanda sürüyorum genelde iniş çıkış antrenmanları oluyor. Eskiden atlayıp zıplardım ama artık xc-trail-enduro daha çok sarıyor enduroya bütçem yetmiyoe açift sus istemiyorum açıkcası yaptığım inişler o kadar değil ayrıca şehir içinde sürüyorum. Seçeneklere gelirdek...
  19. W

Bir Üst Model İle Değişim ?!? - Garanti

Coilwhine ı pek takcaklarını sanmıyorum ama hayırlısı. Neredeyse herkeste var.
  20. W

3600X'im üşüyor. Boşta 26 derece.

@cfranko 'nun soğutucusu olsa 20 derece olcak heralde.
Top Bottom