Arama sonuçları: *

• Users: Windows 11
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Cross Country Bisiklet önerisi arıyorum.

Öncelikle selam dostlar. Ormanda sürüyorum genelde iniş çıkış antrenmanları oluyor. Eskiden atlayıp zıplardım ama artık xc-trail-enduro daha çok sarıyor enduroya bütçem yetmiyoe açift sus istemiyorum açıkcası yaptığım inişler o kadar değil ayrıca şehir içinde sürüyorum. Seçeneklere gelirdek...
  2. W

3600X 3600 Kullanlar bakabilir mi? Tek fark fabrikasyon overclock mu?

3600 kullananlarda hep boşta 40 50 w çekiyor 3600X te ise 14 W a kadar düşebiliyor Bunun sebebi nedir?
  3. W

Muhabbet kuşu tırnağı kanadı

Keserken kanadı bir şey olur mu? Kanama az sürdü. @kandes22 @caglarmtb
  4. W

3600X'im üşüyor. Boşta 26 derece.

TH240 soğutma 4.2ghz 1.25V ile. Balkonu açayım dedim 😍 @cfranko GÜNCELLEME: Bu işlemci aynı zamanda Stok fan ile UV yaparken 115 dereceye de tanıklık etmişti :D.
  5. W

mouse önerisi arıyorum.

Önerilere açığım.
  6. W

İşlemci yapmak için gerekenler?

İşlemci yapmak için ne kadar hisse neler bilmek neler yapmak neler almak lazım? Dalga geçmeyin sadece merak ediyorum.
  7. W

Mavi ekran yedim yardım

@FightForHonor video izlerken yedim ilk defa oldu bi bakabilir misin hangi siteden atıcam dosya elimde
  8. W

Forum sizde bağımlılık yapıyor mu?

Beni etiketleyen olmuştur gireyim demeden duramayan tek ben miyim? İstekli ban alabiliyoruz değil mi?
  9. W

TYT için Youtube Kanal tavsiyesi.

Konu üstte.
  10. W

MacBook Air ile Pro'nun farkı ne? (M1 İşlemci)

Üniversite için alacağım. Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Farkları neler? Hangisini almam doğru olur? Hemen almayacağım M1X i bekliyorum. Tam oturcağı söyleniyor.
  11. W

TYT Kaynak önerisi verir misiniz?

Soru üstte.
  12. W

2021'de Zincirleri kırmak.

Kendimizi nasıl geliştirebiliriz? @hocam o iş öyle değil @ErenXPG Güzel derece yapan insanlarsınız. Önerileriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyorum.
  13. W

Asus VG279Q Alınır mı?

2.ekran olarak kullanıcam. 27 İnch en az 2 hdmi monitör arıyorum
  14. W

Ubuntu dağıtım iyi midir?

İyi midir? Shell nedir birde CMD gibi bir şey mi? @Toxpox @Treyarch
  15. W

GPU Programlama Cuda RunTıme API nedir?

Türkçe kaynak neredeyse bulamadım bunun nasıl bir şey ney neyin nesi olduğunu anlatabilir misiniz? 1609168596 @RTX3070
  16. W

PSU ların zaman geçtikçe verdikleri güç, verimlilik düşer mi?

Soru yukarıda. Neden düşer? Neden düşmez? Konuyu daha fazla kirletmemek için buraya taşıdım. @baltazar @kandes22 @epica59 @hocam o iş öyle değil @caglarmtb @HABAR @Krabb
  17. W

3060Tİ arayanlar gelsin. Güzel fiyat.

Yakında diyor fakat stokta olan mağazalardan alabiliyorsunuz oradaki seçeneklerden stokları görebilirsiniz. @Krabb bu ürünleri bulduğun için teşekkürler.
  18. W

Elektrik elektronik mühendisinin swift öğrenmesinin artıları nelerdir?

Sorum üstte yazıyor. Ne gibi artıları var? @baltazar
  19. W

Rehber Radyatör nereye takılmalı?

Arkadaşlar bugun saat 2 den beri bununla uğraşıyorum. Tecrübelerimi anlatacağım. Öncelikle sistemimden bahsedeyim. Sistem; İşlemci:3600X Kasa:TD500 Soğutucu:Thermaltake TH240 1.25V 4.2GHZ Sonuçlar; Üst: -Görünüm= Güzel -Boruların durumu= Güzel -Boşta sıcaklık= 39 -FPU...
Top Bottom