Arama sonuçları: *

• Users: UcryXc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. UcryXc

İngilizce bir şey izlerken türkçeye çeviren uygulama veya eklenti var mı ?

Arkadaşlar Unity Learning'de bir video izliyorum izlerken Türkçe altyazı olmasını istiyorum transcriptleri var bunu nasıl yapabilirim?
  2. UcryXc

Video izlerken canlı altyazı çeviri programı var mı

Arkadaşlar Unity Learning'de bir video izliyorum izlerken Türkçe altyazı olmasını istiyorum transcriptleri var bunu nasıl yapabilirim? 1711106720 Yanlış yere açtım konuyu pardon :(
  3. UcryXc

Honor X9 pad Çizim yapabilirmiyim ?

Honor X9 Pad almayı düşünyorum çizim yapabilirmiyim yapabilirisem kalem olarak önerebileceğiniz var mı Apple pencil kullanabilirmiyim ?
  4. UcryXc

Gamepass sınırsız 300 lira ?

https://siberpazar.com/product/xbox-game-pass-pc-ultimate-sinirsiz/ Güvenilir mi nasıl mümkün oluyor bu fiyata ve tek hesaba ?
  5. UcryXc

Telefonlarda herhangi bir kampanya var mı ?

Telefon almayı düşünüyorum iphone 12 128gb için kampanya var mı? İphone olmasa bile güzel bir kampanya olması iyi olur.
  6. UcryXc

30k 32k laptor önerisi

Arkadaşlar merhaba max 32 33 bütçem var gaming laptop arıyorum var mı en iyisi bu diyebileceğiniz
  7. UcryXc

1500 1700 Civarı Mekanik klavye önerileri

Önerilerinizi bekliyorumm :))
  8. UcryXc

Formattan etkilenmeyecek Diskleri seçme

Win 10 sahibiyim Formattan etkilenmemesini istediğim diki seçebiliyormuyum veya dosyaları
  9. UcryXc

14 K YA LAPTOP ÖNERISI

Arkadaşlar varsa bildiginiz 14 k ya felan güzel bi laptop önerisi istiyorum bakarmısınız rica etsem
  10. UcryXc

Dil bölümüne geçip yazılım öğrenmek

Şu an sayısalım derslerim kötü pekte bir hevesim yok açıkçası Dil de biraz iyi olduğumu düşünüyorum hedef yazılım. Dile geçip bi yandan bilgisiyardan yazılım öğrensem mi
  11. UcryXc

Haylou kulaklık şarz kutusu kayboldu

Merhabalar bu gün itibariyle haylou nun kutusunu kaybetmis bulunmaktayım ne yapmam lazım
  12. UcryXc

Bu hatanın çözümü lazım

Giriş Devre Dışı Bırakıldı Hesap güvenliğin için gömülü bir tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin.
  13. UcryXc

Uygulamada ki hata neden

Bu hatayı nasıl düzeltirim antreman yayıncılık uygulamasından bu problemi alıyorum ne yapmam lazı
  14. UcryXc

120 lira buletotthlu kulaklık önerebileceğiniz

Önerebileceğiniz varaa
  15. UcryXc

Güzel Tshirt ve güzel basım yapan site

Tişörtü güzel olan ve basımı iyi olan bi site arıyorum veya tişört tasarlama eğer önceden yaptırmış olduğunuz bir site varsa ve deneyiminiz varsa aktarmanızı rica ediyorum
  16. UcryXc

Blizzard dan ban yemişim sebebi ne ?

1630166985 Hesabı satın almıştım neden ban yedim ?
  17. UcryXc

Uyguna overwatch alabileceğim yer

uyguna overwatch alabileceğim yer var mı mesela yabancı sitelerde olur ama uygun olsun zaten overwatch 2 çıkıcak hocam 120 lira para bayılmak istemiyorum yani
  18. UcryXc

Overwatch ucuza nasıl bulabilirim

Ucuza overwatch alabileceğm bir yer var mı 2 inci oyunu çıkıcak zaten şimdi 120 ye felan alsam biraz kötü olur
  19. UcryXc

Csgo Spektrum 2 kasası 5 tane açmaya değer mi

Csgo Spektrum 2 kasası 5 tane açmaya değer mi
Top Bottom