Arama sonuçları: *

• Users: feawen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Öneri Razer Kraken TE vs Corsair Void Elite vs Razer Blackshark v2 X

Merhabalar yeni kulaklık alacağım da şimdi ki indirimlerden yararlanmak istiyorum. Bu üç kulaklığın arasında kaldım, herhangi bir ses kartımın olmadığından sıcak bakamadım. İndirimli fiyatlarıyla kıyaslarsanız sevinirim. Güncel indirimlerle Corsair Void Elite RGB'siz Kırmızı modeli 390₺ Razer...
  2. F

IOS iCloud yedeğinde fotoğraflarımı göremiyorum

128 GB iPhone'dan 64 GB yeni iPhone'a geçeceğim ancak fotoğraflar oldukça fazla ve bunları bilgisayara aktarmak istedim. Windows için iCloud uygulamasında fotoğraflar 3,5 GB olarak gözüküyor ve sadece 1.000 tanesi gözüküyor. Halbuki 42 GB yedekleme var ve 6 bin civarı fotoğrafım var. Bunları...
  3. F

Yardım Bu oyuncu kim? / hangi film?

Bu oyuncuyu tanıyan ya da hangi film olduğunu bilen var mı?
  4. F

Yardım Vakıfbank Banka kartı Steam ödeme blok sorunu

Bu kartı yeni aldım da, Steam üzerinden oyun alırken bloke sorunuyla karşılaştım. İnternet bakınca bu problem varmış, çözümü var mı?
  5. F

Öneri 3000-3500 TL Laptop önerisi

Arkadaşıma alacağız, hem dersler için hem de CSGO, LOL, ETS 2 oynayabileceği. İdare edebilecek bir laptop bulalım, teşekkürler şimdiden.
  6. F

İnternet kablom hafif kırıldı, hızımı etkiler mi?

Arkadaşlar PC'me taktığım internet kablom kapı arasında sıkışmış, bir bölgesi büküldü. Ondan sonra pingim 10-20 ms yukarıya farketti. Bununla ilgili olduğunu düşünüyorum, öyle midir? Bir de CSGO'da sunucu bağlanma sürem arttı.
  7. F

Yardım Öğrenci kredi kartı kullanan var mı?

Öğrenciler için özel olan kredi karttan kullanan/kullanmış olan var mı? Hangi bankadan almak daha iyi, limitleri nasıl bunu öğrenmek istiyorum.
  8. F

Sistem yükseltme rehberi ve tavsiyeler

Şu anki sistemimi ucuza yakaladığım için aldım. Parçalarımı ikinci ele verip, yavaş yavaş sıfırdan upgrade yapacağım. Sıralamayı kendi önceliğime göre yazıyorum. Öneri ve fikirlerinize açığım. Crucial Ballistix 3200 MHz 16 CL -> Dual Channel Biostar A320MH -> Gigabyte B450M S2H Ryzen 5 1600 ->...
  9. F

Yavaşlayan Netac SSD problemi

Uyguna ve hazır kasa aldığım için maalesef bu Netac marka SSD ile aldım. Windows geç açılıyor, restart atmak uzun sürüyor. CSGO'ya girişim yavaşladı. Daha alalı da 1 ay oldu. Test yaptım hızı da düşmüş durumda, ne yapmalıyım? Garantisi falan var. 1599818203
  10. F

Öneri F/P En iyi SSD önerisi

240 GB boyutunda yeni bir SSD almayı düşünüyorum. Sorun çıkarmayan, hızını düşürmeyen, en kaliteli SSD sizce ne?
  11. F

Öneri B450 ve Ryzen 5 3600X'e Sistem yükseltmesi

Şuan ki sistemim Biostar A320MH anakart, Ryzen 5 1600 14nm, Ballistix 8 GB 3200 MHz RAM, PowerColor Red Dragon RX570. Sistemim daha 1 aylık, daha uzun ömürlü ve sağlam olması için B450 anakarta, işlemciyi 3600X'e yükseltmeyi düşünüyorum. Daha fazla eskiyip fiyatta düşme payı olmadan, bu 2 parçam...
  12. F

SSD-HDD Varken sadece SSD'ye format atmak

Başlıkta yazdığım şey olabilir mi? Windows şuan da SSD'ye kurulu, format atmak istiyorum. HDD'de sadece oyunlarım var, çıkarayım mı yoksa sadece SSD'ye atabilir miyim?
  13. F

FIFA 20 klavye ve gamepad takınca ayarlar bozuluyor

Klavye ayarlarım Gamepad'i takınca bozuluyor, iki kişi oynuyoruz. Ayarları yapıp kaydediyoruz, ayarlarda normal gözüküyor ama mesela şut ve orta tuşu farklı. Ne yapabilirim? Oyunum Origin üzerinden.
  14. F

atiedxx.exe GTA V Hatası

Bu hatayı nasıl çözerim?
  15. F

GTA V Bellek şuan olamaz read hatası

Epic Games üzerinden farklı diske taşımıştım oyun kapanıyordu, şimdi bu hatayı alıyorum.
  16. F

GTA V'i Başka diske taşıdım açılmıyor

Epic Games üzerinden GTA V'i başka diske taşıdım da açılmıyor. Kütüphane olarak yerini belirledim, Epic Games üzerinden bir hata değil. Açılış introsu gelirken kapanıyor aniden, yamayı sildim yine olmadı. Dosyaları da doğrulattım. Ne olabilir
  17. F

Yardım Ryzen 5 1600 , RX 570 Performans düşüşü, darboğaz

Sistemi alalı henüz 1 ay falan oldu, 4-5 gündür bu problem var. Mesela GTA V oyununda 20-30 FPS kadar düşüş gözlemledim, CSGO, FIFA 20 gibi oyunlarda da düşüş var, sürekli dalgalanma oluşmaya başladı. Normalde böyle değildi yeni yeni başladı, SSD dolu olduğundan dolayı diye düşünmüştüm ama...
  18. F

Ekranım gidip geliyor, akım koruyucu priz önerisi

Stabil şekilde kullandığım monitörüm şu 2 gündür falan arada ekranı gidip geliyor. Direkt HDMI kullanıyorum, kabloda bir problem yok. Ancak kullandığım prize başka bir fiş takılırken monitörümün gittiğini yakaladım. Akım ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum, size de sormak istedim. Akım...
  19. F

Yeni HDD taktım gözükmüyor?

Yeni HDD taktım da, SATA kablosunun L başı olan taraf ters kalıyor, HDD'yi mi ters taktın demeyin düz taktım çünkü diğer türlü vida yerleri uymuyor. Bundan dolayı olabilir mi? Ya da power kablosunda mı bir yanlışlık yaptım.
  20. F

Gamegaraj kasa HDD Nasıl takılır

İlk defa kasa kullandığım için pek bilmiyorum da, bi kızağa yerleştiriyoruz biliyoda bu kasa da nereye sabitlemem lazım😂 (Ayriyetten power ve sata kablosu aldım.) Tozlanmış kusura bakmayın
Top Bottom