Arama sonuçları: *

1. ChubakkaHD

Yeşil Ekran ve Yeniden Başlatma Sorunu

Fotoğrafta gördüğünüz gibi bilgisayarım yeşil ekran verip kendini restartlıyor. Bunun sorunu ve çözümü nedir lütfen yardım edin. (Ekran kartı driver'ı güncel) Sapphire Nitro+ 6600XT - AMD R5 3600 - Asus TUF B450M Plus Anakart - 2x Gskill 8gb 3600mhz Ram - Windows 11 SanDisk 240 gb SSD'ye kurulu
  2. ChubakkaHD

Windows unut yapılan wifi şifresi öğrenmek?

İlla ki biri bunu yapmıştır ama senin, benim gibi faniler için bunun bir çözümü yok. Maalesef gecenin bu saatinde sıcacık yatağını bırakıp o modeme iki büklüm eğilip alacaksın o şifreyi. İyi geceler dostum, iyi geceler…
  3. ChubakkaHD

Windows 11 Mavi Ekran Hatası

Temiz kurulum mu yaptın yoksa direkt laps diye indirip kurdun mu Win11’i? Laps diye indirdiysen bembeyaz bir sayfa açmanı, yani temiz kurulum yapmanı öneririm hocam. Upgrade edenler çok sorunla boğuşuyor Win11’de. (İlla da Win11 kullanıcam diye diretmene gerek yok, kapı gibi Win10 var)
  4. ChubakkaHD

15inç Laptop El Çantası Önerisi

KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE Kaft almalısın. Kullandığım en şık, en fiyat performans çanta. El çantası değil biliyorum fakat gerçekten inanılmaz memnunum. https://www.kaft.com/en/store/nordhug_asphalt-bag/639
  5. ChubakkaHD

Akdeniz'de 6 büyüklüğünde deprem

Sanırım Kıbrıs sağlam sallandı. Çok geçmiş olsun.
  6. ChubakkaHD

Tomb raider'a hangi oyundan başlamalıyım?

Çıkış sırasıyla oynaman bence en doğru olanı olacaktır.
  7. ChubakkaHD

RAM Taktıktan Sonra Ekrana görüntü gelmiyor

Aptallık, başka bir şey değil… Öğrenmiş oldum böyle bir yolla maalesef 1640076804 Az önce bios’u çıkartıp 5 dakika bekledim ve açıldı görüntü geldi, diğer slotlara geri taktım (1 tanesini görmüyor 8gb yazıyor biosta diye) bu sefer açılmadı. Sanırım sorun slotlarda şimdi test edip geri dönücem
  8. ChubakkaHD

RAM Taktıktan Sonra Ekrana görüntü gelmiyor

Az önce RAM'lerimi değiştirdikten sonra (akım açıkken taktım ve cızırdamalar oldu) bilgisayarıma güç verdim ve BIOS'u açmak için F2 spamlarken görüntü bir anda gitti, görüntüyle beraber klavye mouse'uma giden güç de gitti (LED'leri söndü). Çözümü nedir? Bilgisayarım çalışıyor fanlar, anakartın...
  9. ChubakkaHD

Fanım Çok Ses Çıkartıyor

Bugün aldığım bilgisayarımın fanından böyle ses geliyor. Problem ne olabilir (Yük altında değil) Video ekleyemiyorum ama gerçekten sanki uçak kaldırıyorum 1621973760 Laptop* ASUS TUF F15 FX506LI
  10. ChubakkaHD

Laptopum ne WiFi'a Bağlanıyor Ne de 144hz oluyor

Teşekkür ederim
  11. ChubakkaHD

Laptopum ne WiFi'a Bağlanıyor Ne de 144hz oluyor

Merhaba ASUS TUF Gaming F15 FX506LI bilgisayarım bugün geldi. Ne Wi-Fi'a bağlanabiliyorum ne de ekranımı 144 hz yapabiliyorum. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Hepsiburada Teknorya'dan alındı
  12. ChubakkaHD

Asus ZenBook 14 UX434F Satıp Oyun Bilgisayarı Almalı Mıyım?

12000 TL'ye aldığım Asus ZenBook 14 UX434F laptop'ıma 8500 TL'ye alıcı var. Bu fiyata bunu satıp oyun bilgisayarı almalı mıyım? 8500-9000 TL arası laptop önerebilir misiniz?
  13. ChubakkaHD

MSI GE70 Laptop'ım Çalışmıyor

MSI GE70 bilgisayarım hiçbir sorun yokken bir anda kapandı ve şu an açamıyorum anakartın yanmış olmasından korkuyorum yardımcı olabilir misiniz?
  14. ChubakkaHD

1500-2200 TL Arası Monitör Önerileri

1500-2200 TL Arası Monitör bir monitör arıyorum. Kullandığınız veya güzel duyduğunuz monitörleri atabilir misiniz? Teşekkürler :)
  15. ChubakkaHD

Drop Plus Söylenildiği Kadar İyi mi?

Merhaba arkadaşlar günaydınlar. 400-500 arası bütçem var bu fiyat bandında alabileceğim en iyi kulaklık Rampage Drop Plus mı? Daha iyisi var mı veya Drop Plus o kadar iyi mi? Teşekkürler
  16. ChubakkaHD

Arctis 1 Kulaklığımda Sesler Boğuk ve Az Geliyor

Merhaba herkes gibi 2 saat kapıda bekleyip Arctis 1 aldım. Fakat sesler kulağıma çok boğuk ve kısık geliyor acaba herkeste mi böyledir yoksa ben mi anlayamıyorum. Lütfen yardım edin
  17. ChubakkaHD

Yardım mAtx Kasalar Çok Isınır mı?

Sanırım AeroCool Atomic 1609759909 AeroCool Atomic'e bakıyorum şu anda.
  18. ChubakkaHD

Yardım mAtx Kasalar Çok Isınır mı?

Merhabalar 2 fanlı MSI MAG Forge 100M modelini kullanıyorum. Çok havadar bi kasa ama mAtx kasalar çok tatlı geliyor. mAtx bir kasaya geçsem ısınma sorunu yaşar mıyım?
  19. ChubakkaHD

Yardım Normal SSD ve M2 Arasında Fazla Fark Var mı?

Merhaba m2 ve normal ssd arasında fazlaca bir fiyat farkı var. Sadece oyun oynuyorum ve 20 dakikalık videolara edit yapıyorum. Büyük dosyalarla fazla işim yok. Sizce M2 mi almalıyım yoksa normal SSD mi çooook büyük fark eder mi?
  20. ChubakkaHD

Yardım Asus TUF Anakart Soğtucu Aparatı Sabit Durmuyor

Hayır sadece intel için grliyo amdye cuk oturuyor normalde
Top Bottom