Arama sonuçları: *

1. DOGANALPASLAN

Klavye Önerisi 2000tl'ye kadar - Yazı Yazmak için

Selamlar, oyun oynayan biri değilim. Küçük sadece yazı yazmak için Türkçe klavye arıyorum. Kablosuz olmalı ve macbook'la uyumlu olmalı. Bütçem esnek, 3000 4000'e kadar çıkarım ama gerek yok. 1000 TL civarına kapatmak istiyordum. sağ olun
  2. DOGANALPASLAN

Iphone 13 için PowerBank Önerisi

Iphone 13 kullanıyorum. Bataryasını değiştireceğim zaten orijinaliyle yani bataryasının zayıflaması sorun değil. Hafif, tek seferde en az 2 defa telefonumu şarj edecek bir power bank arıyorum. 2000tlye kadar çıkarım ama ilk isteğim 1000tlden pahalı bir ürün almamak önerileri bekliyorum...
  3. DOGANALPASLAN

25.000 TL Pc Önerisi

Selamlar herkese, ağırlıkta valorant oynanacak , mühendislik işleri için de kullanılacak bir sistem arayışındayım. Uzun süredir piyasayı takip etmiyorum ama mümkünse RTX ekran kartı olursa daha iyi olur, öneriler gamegaraj gibi toplama hizmeti sunan siteler üzerinden olursa daha iyi olur. Çok...
  4. DOGANALPASLAN

Apple Cihazlara Uyumlu Klavye Var Mı?

Selamlar herkese, İpad Air M1 ve Macbook Air M1 için klavye arıyorum aynı klavye ve mouse'u kullanmak istiyorum cihazlarımda. Mouse de olursa güzel olur ama şart değil. Bütçemi 1000 1500 TL'ye kadar çıkarırım. 1672304575...
  5. DOGANALPASLAN

1200 ₺'ye kadar mikrofon önerisi

Arkadaşlar selamlar , profesyonel seviyede ses kayıtları almak için bir mikrofona ihtiyacım var ve yarın gidip fiziksel bir mağazadan almak zorundayım. hyper x quadcast var aklımda. Şu anda batmanda olduğumdan doğru düzgün teknoloji firması yok. Bir teknosa ve vatan var. O yüzden bilindik...
  6. DOGANALPASLAN

Near 400.000 $ Airdrop

Selamlar dostlar , coinmarketcap üzerinden near airdrobu yapılıyor. Kişi başı ne kadar düşer bilmiyorum , 4 5 dolar bile düşse hiçbir zararınız olmadan 2 3 dknızı ayırarak bu parayı almanız güzel bir fırsat. öncelikle iki hesap açıyoruz : 1 ) https://coinmarketcap.com/tr/ 2)...
  7. DOGANALPASLAN

❌İndirim Bitti! ÜCRETSİZ 100 ₺ KAZANMAK 🔥🔥

Hepinize merhabalar arkadaşlar. Bugün Bitci.com sitesinden nasıl 100 TL kazanabileceğinizi anlatacağım :') Not : sizleri çok bekletmemek için henüz hesabıma onay gelmemesine rağmen, kampanyanın bitme olasılığını hesaba katarak erkenden açtım konuyu. Arkadaşım parayı alabilmişti, ben de alınca...
  8. DOGANALPASLAN

M1 İşlemcili Macbook Hakkında Bazı Sorularım Var

M1 işlemcili Macbook kullanan varsa birkaç sorum olacak Elimdeki normal hard disklere dosya aktarimi yapabiliyor muyum? M1 macbook air şarji kaç saat gidiyor ortalama Depolama yedeği için yandex disk veya drive yedeği kullanmak mümkün mü? 8 9 yillik windows kullanicisi olan ben geçişte çok...
  9. DOGANALPASLAN

Ana Konu Hepsiburada Tıkla Kazan Kampanyası (Yeniden başladı 🚀🚀🚀)

KAMPANYA YENİDEN BAŞLADI 🚀🚀 Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden hediye para kazanmak için Hepsiburada uygulamasına girdikten sonra ilk ekranda bu kampanyayı bulup deneyebilirsiniz. Bana 10 TL verdi Şimdiden hayırlı olsun. not: alt limitsiz kargo ücretsiz uygulaması bitti. Artık kargo...
  10. DOGANALPASLAN

Video Hızlandıran Program Önerisi

Arkadaşlar merhabalar dersleri 2xte izlemek istiyorum. Windows üzerinden bunu hangi program aracılığıyla yapabilirim?
  11. DOGANALPASLAN

Blockchain ve Kripto Teknolojisini Anlayabileceğim Kaynak Önerisi

Arkadaşlar hepinize merhabalar , blockchain teknolojisini , matematiksel alt yapısını , çalışma mantığını , sağlam biçimde öğrenmek istiyorum. Öğrenme amaçlarımdan biri multidsipliner çalışırken mühendislerle sorun yaşamamak(sağlıkta yapay zeka için çalışan bir tıp öğrencisiyim) Diğer amacım...
  12. DOGANALPASLAN

Öneri İphone Şarj Adaptörü Önerir Misiniz?

Merhabalar arkadaşlar , elimde iphone 12 pro'nun hızlı şarj kablosu var ama adaptör bulunmuyor. İpad 6. Nesil tabletimi şarj etmek için kullanacağım. Bütçem 160 170'e kadar çıkar ama bütçemi çok aşmasam daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  13. DOGANALPASLAN

YKS 2021 TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=8275 Herkes için hayırlısı olmuştur inşallah... Analiz 1: tıplar çok geriye gitmiş, en iyisinden en kötüsüne. Analiz 2: bilgisayar mühendisliği ve temel bilimler başta olmak üzere çoğu bölüm aşırı öne gitmiş. Analiz 3 : hukuk gereksiz gerilemiş .
  14. DOGANALPASLAN

🔥İndirim XBOX Series X 6199 ₺(ithalatçı garantili)

Hepsiburada'da 5000₺ üzerinde 500 ₺ indirim kampanyası var. https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu-siyah-1-tb-ithalatci-garantili-p-HBV000014Q7XD?magaza=Fly+Technology&url_src=and-product-detail xbox series x bu kampanya ile 6199₺'ye düşüyor. Kesinlikle...
  15. DOGANALPASLAN

🔥İndirim HepsiBurada 100 ₺ üstüne 20 ₺ indirim 🔥

150 ₺ üstüne 50 TL indirimi tekrar başladı. Onu zaten çoğunuz biliyor ama Türktelekom'un vermiş olduğu 100 ₺ üzerine 20 TL indirimi belki bilmeyeniniz vardır diye anlatmak istedim. Öncelikle Online İşlemler uygulamasına giriyoruz. Bi' Dünya Fırsat bölümünde Hepsiburada'nın indirim bölümünü...
  16. DOGANALPASLAN

10000 ₺ Bütçeye Laptop Önerisi

Bütçem biraz esnek eğer değerse 11bine kadar çıkabilirim. İsteklerim : 1) mümkünse intelin 11. Nesil işlemcileri olmasın, sebebi : idecat programında muadili işlemcilerden çok daha kötü performans veriyor. Yine de fiyat performans bir model olursa tercih ederim. 2) ekran kartı 1650 üstü...
  17. DOGANALPASLAN

300 ₺ Bütçeye Kulakiçi Kulaklık Önerir Misiniz?

Merhabalar arkadaşlar, şu anda hem kablolu kulakiçi hem kablosuz kulakiçi hem de kablolu kulaküstü kulaklığım var ama hiçbirinin müzik performansından zerre memnun değilim. Ben de 250 ₺ veya maksimum 300₺'ye bir kulakiçi kulaklık önerisi istiyorum. Kulaklıkta en önem verdiğim şey müzik...
  18. DOGANALPASLAN

YKS SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Merhabalar arkadaşlar , YKS 2021 sonuçları açıklandı. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=8263 Bu siteden kontrol edebilirsiniz. Herkese geçmiş olsun.
  19. DOGANALPASLAN

TYT İçin Kaynak Önerileri

Arkadaşlar merhaba , ben YKS 2020'de fena olmayan bir sıralama yaptım. Kullandığım kaynakları bir iki konuya yazmıştım ama sürekli aynı sorular geldiğinden bir konu açıp oraya yazmak istedim. Not : Kullandığım kaynakların büyük çoğunluğu orta seviye ve üstüne hitap ediyor. Sizlere fikir vermesi...
  20. DOGANALPASLAN

Çözüldü✓ GTX 960m Driver Kurma Sorunu

Arkadaşlar merhaba arkadaşımın 5 yıllık bir bilgisayarı var , laptoptaki ekran kartı GTX 960m Bugün valorant indirdik ve ekran kartı sürücüsü çöktü , arkadaşıma sorduğunda driverlerın güncel olmadığını öğrendim. En son 3 yıl önce güncellemiş driverı. Her neyse en son sürüm driverı indirdik ve...
Top Bottom