Arama sonuçları: *

1. N

Win 8.1 monster kablosuz wlan sorunu help

Dehryrcdfun Bi deneyeyim umarım olur
  2. N

Win 8.1 monster kablosuz wlan sorunu help

Merhaba PC win 8.1 çevirdim monster abra a5 v15 3 PC ama kablosuz driver bulamadım monster da desteklemiyor çözüm var mı?
  3. N

Format ekrani gelmiyor siyah ekran var

Merhabalar günlerdir bu sorun ile uğraşıyorum, format için usb hazırlayıp biosta 1. Seçeneğe getiriyorum sonrasında yeniden aciyorum ama en başta siyah ekran gelip öylece kalıyor çözüm sunabilecek var mi
  4. N

Windows 7 format ekrani gelmiyor bakar misiniz ?

Merhaba win 7 pro yükleyeceğim bios ekranında usbyi seviyorum sonra başlat diyince PC siyah ekranda kalıyor hiçbir tepki yok ne yapabilirim
  5. N

Windows 7 format ekranında siyah ekran kaliyor

Merhaba pcye usb bellek ile format atmaya çalışıyorum da biostan usb seçtikten sonra PC açılırken siyah ekranda kalıyor format ekranını göremiyorum bile çözüm yolu nedir , bilen var mi ?
  6. N

Win7 format usbsi olusmuyor ,ne yapabilirim

7 hakkında sen ne düşünüyorsun reis
  7. N

Merhaba oyun oynamak için kullanmak istiyorum, en iyi şekilde performansı 7den önerdiler, sizce 8 mi ?
  8. N

Merhabalar Windows 7 tool usb programı ile usb belleği win7 format aygitina dönüştürmeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor flaş bellek hala normal dosya gibi algılıyor ne yapabilirim ? Bir de win7 pro için indidme yapacağım güvenilir site var mı acaba
  9. N

Monster abra yüksek sesli fan ve ısınma sorunu

Bu aldığım kişi servuse gönderdim bu normal dedi gönderdiler dedi 😂 zamanım yok diye gönderemiyorum da geri umarım elimde patlamaz 😂
  10. N

Sırf bu yüzden aldım valla monster :) teşekkür ederim bilgi için
  11. N

Biz temizleyince bakımdan çıkmaz demi 🤭
  12. N

Merhabalar, monster abra a5 v13 kullanıyorum fanı gerçekten çok hızlı ve sesli çalışıyor ve laptop çok ısınıyor altını yüksek tutuyorum neden olabilir ve ne yapabilirim
  13. N

Sizce masaüstümu laptop ile takas edeyim mi ?

Ram 16 yapmış arkadaş , ekran kartı konusunda muallakta kaldım ben de açıkçası arada bı csgo gta5 Felan istesem çok mu kötü olur 1625249124 Teşekkür ederim
  14. N

Anladım teşekkür ederim , bu arada Antepli birisiyle edecektim 😂
  15. N

Hocam bu mu iyi değil yoksa genel olarak laptop mu 1625229540 Neden hocam
  16. N

Tek sorun tasinilabilirlik , mesala ise geliyorum 1 hafta boyunca oyunuma giremiyorum
  17. N

Merhaba arkadaşlar ben masaüstü PC dizdim ve memnunum da ama isimden dolayi yanımda tasiyamiyorim . Metin 2 oynuyorum sistemim şu şekilde. Laptop da monster abra abra a 5 alt tarafa onu ekledim yardımcı olursanız sevinirim Vento VG04FE 3x120mm RGB Fan USB 3.0 ATX 500 Watt Gaming Kasa × 1 (...
  18. N

AMD İŞLEMCİ ONLİNE OYUNDA ATIYOR

Anladım bir kaç yerde sorunun AMD işlemci ile ilgili olgunu belirtmislerdi . Öneriniz için teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim
  19. N

Merhaba ekran kartı ocli olarak geliyor aldığım sistemde , oyun tamamen kapanmıyor oyun açık ama karakterim kapanmış oluyor
  20. N

Merhabalar iyi akşamlar , ryzen 3 3600 işlemci kullanıyorum ve metin 2 oynuyorum oto av diye bir şey var , gece oyunda açık bıraktığımda ve sabah baktığımda kesinlikle bir kaç saat sonra atmış olduğunu görüyorum çözüm bilen var mı acaba
Top Bottom