Arama sonuçları: *

• Users: NOANN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

Driver sorunu (Artık Yoruldum)

Hem dahili hemde harici grafik birimi olan bir laptop um var kısaca sorun şu eğer ekran kartı driverlarını kendi elimle yüklersem 2 gün sonra windows eski sürücüyü tekrardan kuruyor aygıt yöneticisinden yüklemeyi denersemde birini güncelliyorum diğeri bozuluyor onu güncelliyorum diğeri bozuluyor...
  2. N

Minecraft save dosyası görünmüyor

Merhaba windows11 de minecraft java edition(1.19) save dosyası yedeğinin aldım windows10 format attım ama şuanda yedeği save dosyasını atıyorum ama oyunda gözükmüyor Yardımcı olurmusunuz çok emek verdim bu dünyaya silinmesini istemiyorumsave dosyasını zip olarak paylaşıcağım My world
  3. N

Laptop harici ekran kartı görmüyor ve Video denetleyicisi driver yok (kod28)

Merhabalar Hp laptop da amd ryzen 3 3200u ve Radeon 530 ekran kartı var işlemciye driver güncellemesi yaptıktan sonra harici ekran kartını aygıt yöneticisinde görmemeye başladı ve video denetleyicisinde driver yok kod28 hatası var yardım edebilecek arkadaş varmı
  4. N

Arka Aktarıcı ve vites kolu

https://www.hepsiburada.com/shimano-st-ef41-3x7-vites-fren-kolu-set-p-hbv000006hs1f...
  5. N

Arka aktarıcı ve kol konusununda yardım !

Salcano Nova 26 jant bisikletim var arkada 20 liralık dandik bir arka aktarıcı ve çevirmeli kolu var ön aktarıcı shimano nun ve itmeli kolu var benim istediğim arka aktarıcının ve kolunun ön aktarıcı ile aynı olması sorularım şunlar 1- Shımanonun hangi arka aktarıcısını ve kolunu almalıyım 2-...
  6. N

HP Laptop VRAM Azaltma

Merhabalar bu konuyla ilgili en az 5 6 kez tartışma açmışımdır ama bana kimse yardımcı olmadı Elimde Hp mar (hp db1070nt) laptop var AMD ryzen 3200u Dahili : Vega 3 Harici : 530 (2gb) var Ram : 8 gb Sorum şu şuanda dahili ekran kartı ramden yaklaşık 2056 mb kendine ayırdı halbuki ben sadece...
  7. N

SSD düşük hız yüksek sıcaklık sorunu

Arkadaşlar merhaba elimde 256 gb m2 ssd var ama sıcaklık çok yüksek ve ssd hızı cok düşük ssd laptop un en havasız yerine koyulmuş hic hava alacak yeri yok sizce bu durumu nasıl düzeltebilirim
  8. N

Aida 64 Max Ram Miktarı

Arkadaşlar merhaba ben Ram yükseltmesi yapmak istiyorum normalde hp laptop umda 4 gb bellek ram vardı onu 4+4 8 e yükseltmiştim şimdi ise 8+4 12 gb ye yükseltmeyi planlıyorum ama Anakatımın max ram desteğine ihtiyacım var aida 64 programıyla baktığımda max ram 64 gösteriyor ama ne kadar doğru...
  9. N

HDD Nereye Takmalıyım? HP Laptop

Merhaba HP DB1070NT laptop a sahibim HDD yükseltmesi yapmak istiyorum ama kasa icinde dvd rom yeri var ama kasa cıkışı yok hdd koyma yeri de var ama hdd soketini anakarta koymamışlar Sizce nasıl bir yöntem uygulamalıyım ?
  10. N

Harddısk i nereye takıcağım ?

Merhabalar hp db1070nt laptop um mevcut ve harddısk yükseltmesi yapmak istiyorum fakat cd rom yeri olmadığından içine monte ediceğim ama icini actığımda nereye monte edeceğim ve hangi soketi kullanacağıma dair yardım edebilirmisiniz?
  11. N

Oyunlarda Aniden 0 FPS Sorunu

Merhabalar bilgisiyarımda oynadığım tüm oyunlarda mesela Minecraft , Valorant , GTA5 gibi oyunlarda Laptopum aniden 0 fps ye düşüyor oyun ve windoswda dahil olarak sonra tekrar 60 70 fps ye cıkıyor ve bu olayın oyun oynarken 5 dakikada bir bu duruma geliyor ve 1 dakika bir sürede 0 fps de...
  12. N

Bu Laptoba hdd bağlamak için ne yapmalıyım ?

Herkese merhaba öncelikle laptobumun modeli hp 15 db1070nt dir. laptop da 256gb ssd içerisinde geliyor ama ben bu laptopa 2.5 inc hdd takmak istiyorum ama nasıl takıcağımı veya takarken hangi aparatları kullanacağımı bil miyorum bana yardımcı olurmusunuz hdd yi hangi bölgeye ve nasıl takmalıyım...
  13. N

GPU VRAM nasıul düşürebilirim ?

Merhaba, hic uzatmadan direk konuya giriyorum sistemimde 4 gb bellek vardı ben yaklaşık 1 hafta önce 8 gb belleğe yükseltmiştim ama bir sıkıntım oldu 8 gb bellekten tam verim alamıyorum çünkü laptop umda dahili ekran kartım 8 gb belleklten yaklaşık 2,1 gb ını atamış durumda ani bana 6 gb felan...
  14. N

8 GB RAM VAR AMA 6 GB KULLANILABİLİR GÖZÜKÜYOR

Merhaba öncelikle sistemimde 4 gb bellek ram vardı bugün 4 gb daha ram ekledim ve dual channel yaptım fakat görev yöneticisi ni actığımda 8 gb bellek gözüküyor ama 6 gb kullanılabilir gözüküyor bu arada işlemcim: Ryzen 3200 u ekran kartı : harici radeon 530 yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı...
  15. N

2, el ram güvenilir mi??

Evet beyler böyle ram ile ilgili sıksık konu açarım şimdi benim makineme ben bir ram alıcam şuan makinemde 2 slot var bir tanesi dolu özellikleri ise ddr4 3200 mhz ama 2400 mhz de çalışıyor ( onu bende anlamadım anakart desteklemiyor galiba ) ve cl17 değerine sahip 1,20 voltdur . şimdi size...
  16. N

Bu RAM imime uygun olan rami bulabilirmisiniz ?

Evet beyler ram bu cihazım laptop bu ram 4 GB DDR4 CL17 2400MHZ ve Voltajı da 1.20 volt cihazımda 2 adet ram slotu var bir tanesi gorseldeki ram ve yanina ayni ozelliklere sahip bir tane daha ram almak istiyorum fakat ayni marka nin ramini bulamadim ve sizden linki cihazimla uyumlu calisabilecek...
  17. N

Bu ramin aynısı bana lazım

Evet Ram bu arkadaşlar makinemde 2 tane ram slotu var 1 tanesi bu ramden takılı diğeri ise boş sizden ricam bu ramin yanina dogru bir 4gb daha bellek almak istiyorum ve sizden tavsiye öneri istiyorum. Şimdiden Teşekkürler Resimde görmüş olduğunuz ramin özellikleri, 4gb DDR4 2400Mhz laptop ram
  18. N

GTA 5 KALDIRIRMI??

İşlemci : AMD Ryzen 3 3200 g RAM : 4 gb DDR4 2400MHZ Ekran kartı : 2 gb amd radeon 530 ek olarak 256 gb ssd win 10 ve laptop şimdiden teşekkürler
Top Bottom