Arama sonuçları: *

1. A

Öneri VDSL Modem F/P Tavsiye

Evime VDSL modem alacağım modemler hakkında bilgim yok , modem alırken nelere dikkat etmeliyim. Güvenlik , ısınma , hız ,wifi nelere dikkat ederek almalıyım. Modem önerileriniz nedir.
  2. A

Yardım 5800X3D Çok Isınıyor

İşlemcim oyunda vs 70 derecelerde stress testinde ise 90 derecede çalışıyor bana değerler çok yüksek geldi soğutucuma göre. Soğutucum Thermaltake TH360 Sıvı Soğutma Kasa GT502.
  3. A

Yardım ARGB Konusunda Problemim Var

Splitter üzerinde 10 tane fan girişi var 10 taneyi takıyorum kumanda ile kontrol edilebiliyor. Fakat argb soketine taktığımda kontrol edilemiyor. Ama fan sayısı 6 ya düşürüldüğünde argb soketinden değiştirebiliyor renkler( aura sync ile) . Anakartım Asus B550 A Rog Strix. Acaba argb soketinin...
  4. A

Yardım F/P M2 SSD TAVSİYESİ (Dikkat Edilmesi Gereken Konular vb )

Arkadaşlar hepsiburadada hepsiburada satıcılı ürünlerde 500₺ kuponum var bana hepsiburada satıcılı F/P m2 ssd lazım 512 gb ile 1tb arası tavsiyelerinizi bekliyorum . Sistem özellikleri 5800x3d b550 e rog 6700xt aynı zamanda bu sisteme yakışacak bi ssd olsun . Ssdinin dış soğutması olmak zorunda...
  5. A

Yardım 5800x3D vs 5900X vs 5800X hangisini almalıyım.

Bu iki işlemciden birini alacağım sadece oyun ve yayın amaçlı alacağım ileriye dönük olmasını istiyorum . 4 5 ay sonra 4080 kullanacakmışım gibi tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde bu işlemcilere ne kadar verilir. Not : Render , video edit gibi şeyler çok nadir yapılacak. Keyif amaçlı. Güncel...
  6. A

Yardım Max 5000 ₺ Android Telefon Önerisi

En fazla 5000₺ olacak şekilde bu zamanda alınabilecek en iyi telefon nedir.
  7. A

Yardım F/P Dayanıklı Çalışma Koltuğu Tavsiyesi (Max 2500₺)

Uzun süreler sandalyede vakit geçiren bir insanım ve 100kg ,1.85 im benim için dayanıklı ve konforlu olması çok önemli . Ama benim için en gerekli olan 2 şey var 1.si sırt kısmı olabildiğince dik yapılabilsin (bazı sandalyelerde azcık bile olsa en dik halinde hafif eğim oluyor ) diğeri ise sırt...
  8. A

2.el Xbox Series X alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Cihazı almadan önce nelere bakmak lazım.
  9. A

Yardım 300-400₺ F/P Kablosuz Kulaklık

Telefon için Bluetooth kulaklık arıyorum. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
  10. A

20K F/P Gaming Laptop Tavsiyesi

Max 22k olcak şekilde pc önerebilir misiniz
  11. A

Yardım F/P Router Tavsiyesi

Arkadaşlar bir tane Routera ihtiyacım var router ı takacağım hazır ethernet kablosu mevcut yani hat işlemi yapıldı Routerı ethernet ile dağıtacağım ev 160 m2 ev kare şeklinde en arkada modem var en ön odada da ethernet hattı var çekim gücü yeterli olcak f/p router önerebilir misiniz ?
  12. A

Öneri Tavsiye F/P IPS Oyuncu Monitörü

144 hz veya 165 hz olcak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum . 24 inch ve 1080p olacak. Şimdiden herkes teşekkürler.
  13. A

🔥İndirim (14.358 TL) Gainward GeForce RTX 3070 Ti

3070 Ti arayanlar için değerlendirilebilir fiyat . https://www.amazon.com.tr/dp/B096M898G1/ref=asc_df_B096M898G11642125600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B096M898G1&linkCode=asn
  14. A

Yardım Hadi Birlikten Kuvvet Doğar ( GigaFiber Talep )

“ İSTANBUL ÜSKÜDAR / KISIKLI mahallesine TurkNet GigaFiber gelmesini istiyorum! Çünkü dünya standartlarında ve hızında internet bir ihtiyaçtır. 💪 Sen de adresine dünya standartlarında internet istiyorsan, https://bit.ly/GIGAFIBERISTE 'ye gel, farkındalık oluşmasına katkıda bulun!” Arkadaşlar...
  15. A

Yardım Hangi İşlemciyi Almalıyım ?

ASUS TUF RTX 3070 Ti / GİGABYTE B450 DS3H / XPG D40 2X8 16GB 3000MHZ / GAMEPOWER WARCRY / SHARKOON GOLD ZERO 650W Şuan elimdeki mevcut sistem budur geçici olarak kendime işlemci almam lazım . Sizce ne almalıyım ? Şuanki max bütçem 3k . 2.el de olabilir.
  16. A

🔥İndirim Galax RTX 3070 Ti OC 13.998,94 ₺

https://www.teknobiyotik.com//galax-galax-geforce-rtx-3070-ti-1-click-oc-8gb-256bit-gddr6x-rtx-3070-ti-ekran-karti-37ism6md4coc.html?ref=akakce&v=1.67
  17. A

Yardım Amerikadan ne getirtmeliyim ?

Kuzenim bu hafta sonu amerikaya gidiyor Ryzen 7 5800X 5500 TL orda türkiyeye oranla ucuz geliyor ama araştırma sonucu güzel bir ürün bulamadım sizin bir tavsiyeniz var mı ? Şu parçayı getirir ve güzel kar edersin diyeceğiniz . Niyetim kar etmek . Tavsiyelerinizi bekliyorum . Ne getirsem burda...
  18. A

Yardım İşlemci Pinim Kırıldı (Tamirci Tavsiye)

Arkadaşlar Ryzen 5 2600X im vardı lakin işlemcinin 3 pini yamuldu 1 kırıldı . Yamukları düzelttim ve o şekilde pcye taktım ama ekrana görüntü gelmedi . Sonra bir bilgisayarcıya vardım pin kaynağı yaptı lakin yine çalışmadı . Acaba ben 1 pin kırıkken taktım ve kısa devre yapıp işlemci çöp mü...
  19. A

Faizsiz alışveriş kredisi nerelerde mevcut ?

Bir işlemci almak istiyorum lakin şuan yeterli bütçem yok faizsiz alışveriş kredisi olan siteleri söyleyebilir misiniz yada bildiğiniz faizsiz alışveriş kredi veren bir yer varsa söyleyebilir misiniz ?
  20. A

Yardım 12.792 TL'ye aldığım 3070 Ti geldi . Şimdi ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar Vatan Bilgisayardan aldığım 3070ti geldi . Şuan elimde anakart ram psu ve kasa mevcut lakin işlemcim yok ayrıyeten şuan işlemciye verebilcek paramda yok sizce 3070 Ti ' ı satıp 6700xt ve işlemcimi alayım yada para biriktirip işlemci almak için mi çaba sarf edeyim yada başka...
Top Bottom