Arama sonuçları: *

1. P

SSD hız düşüşü problemi

800 bs lık bir düşüş görünce korktum birden garanti ilemi uğraşcam diye :( 1600514344 800 mb lık bir düşüş görünce korktum birden garanti ilemi uğraşcam diye :(
  2. P

SSD hız düşüşü problemi

Disk tamamen boş evet windows tan başka bir şey yok. Bu nedenle mi performans düşüşü oldu ? İkinci kez sorar gibi oldum kusura bakmayın.
  3. P

SSD hız düşüşü problemi

Tamamdır yapıp yeniden buraya atacağım. 1600510583 Arkada çalışan bir program yoktu windows un sürekli çalısan programları dışında. 1600510973 1gb olarak yaptığımda sonuç aşağıdaki gibi oldu:
  4. P

SSD hız düşüşü problemi

"Adata xpg sx8200 pro 512gb" ssd modelini kullanıyorum normalde okuma yazma hızı 3500/2500 mb/s olarak geçiyor. Ben sistemi ilk aldığımda yaptığım testte okuma hızı 3300 dü. Şimdi sistemi alalı 3 hafta kadar süre oldu ve yeniden yaptığım testte aldığım değerler aşağıdaki gibi. Okuma hızında...
  5. P

R5 3600 sıcaklık değerleri

200 lira civarı bir fan düşünüyorum. SSD değerlerinde bir bozukluk varmı peki ?
  6. P

R5 3600 sıcaklık değerleri

R5 3600 e soğutucu alacaktım şuanlık elimde para olmadığından almadım. İşlemci boşta 47 - 50 derece arası geziyor. Böyle pencereleri tutup sürükleyince başlat menusunu felan açınca 53 derecelere çıkabiliyor. Ekran kartım gigabyte RTX 2070 Super gaming oc. Ekran kartının fanları 60 dereceye...
  7. P

Gigabyte B450 aorus pro anakarta kasanın RGB led fanlarını bağlama

Tamamdır teşekkürler.
  8. P

Yaptım lakin sorun 12 voltluk RGBW yerine takılmıyor. 12 voltluğun yanındaki yerede takılmıyor çünkü orası 3 pinli. Takıldığı tek yer CPU nun altındaki kısım sizi attığınız gösldeki ortadaki kısım. Oraya takınca sorunsuz çalışıyor rgb ler. Ama ekran kartı ve cpu nun sıcaklığından dolayı orada...
  9. P

RGB fan ın kablosu ekran kartı ve işlemciye yakın

RGB fanlarımın kablosunu anakarta bağlayarak yazılım üzerinden kontrol etmek istedim. Lakin anakarta bağladığımda fanların RGB kablosu ekran kartı ve işlemcinin ortasından geçmekte. Oyun oynarken ekran kartı ve işlemci 80 derecelere yaklaşıyor malum. Bu nedenle acaba işlemci nin ve ekran...
  10. P

Alt kısımda iki giriş var onlardan ikisinede girmiyor çünkü birisi 3 pin diğeri 5 pin. Benim rgb fanların kablosu ise 4 pin. CPU un yanındaki rgb girişine ancak ekran kartı ve işlemcinin arasından geçere ulaşıyor ve o girişe ulaştığında rgb fanlar rahatlıkla yanıyor ve yazılımdan kontrol...
  11. P

Corsair spec delta rgb kasa kullanıyorum. Önündeki 3 fan beraberinde gelen kontrolcüye bağlanmış. Benim anakartımın rgb desteği var bu nedenle fanları rgb fusion üzerinden kontrol etmek istiyorum. Sanırım yapmam gereken şey o fanların bağlı olduğu kontrol kumandasındaki kabloyu çıkarıp anakarta...
  12. P

Gigabyte RTX 2070 Super gaming oc sıcaklık değerleri

İşte test etmek için resident evil 3 aldım iniyor şuan. Bu oyun testetmek için yeterlimidir. Red dead redempation 2 alıcaktım ama bu oyunu oynadıktan sonra almaya karar verdim. Eğer sistemin oyun performansını resident evil 3 ile kavrayamazsam. Rdr 2 de satın alayım performans deneme amaçlı.
  13. P

Bir sorum daha olacaktıda birde oyun teti yapmak istedinm ve resident evil 3 aldım bu kartı testetmek için bu oyun yetermi. Oyunlardaki ısı ve fps değerlerini anlayabilmem amacıyla.
  14. P

Tamamdır teşekkürler.
  15. P

Peki boştayken 48 derece olması normalimi ekran akrtının fanları dönmüyorken. Döndürmeme gerek varmı fanlarını boştayken. Fanlar dönmez iken web te gezinirken felan kart gündüzleri 49 derece akşamları 39 ile 43 derece arası oluyor.
  16. P

Başlıktaki ekran kartına sahibim ve şuan ekran kartı kullanımı %1 ile %0 arasında değişirken kart 48 derecede çalışıyor. Bunun nedeni kartın fanlarının zero fan teknolojisi ile 60 dereceye çıkmadan dönmemesi. Eğer şuan dönüyor olsa 25 30 derecelere ineceğine eminim. Lakin sizce bu 48 derece...
  17. P

Gigabyte RTX 2070 Super gaming OC furmark testi

Rahatsız olcağımı sanmıyorum eğer sadece ses için fan parası yükselicekse gerek yok. Ama 4 0 50 lira felan yükselicekse sessiz olanınıda alabilirim.
  18. P

Çok teşekkür ederim vallaha içim rahatladı. Tekrardan çok teşekkürler.
  19. P

Çok uzattım kusura bakmayın ama konudan hiç anlamadığım için. İçimde bi sıkıntı var. Furmark testi dışında kasa tamamen soğukken bilgisayarı yeni açtığımda ekran kartı boşta 39- 40 derece işlemci boşta 45 - 50 derece normaldir demi. Bilgisayara 10.500 lira verince insanın içinde bi şüphe...
  20. P

Çok teşekkürler ben izleyip yapılması gerekenleri uyguluyorum sonrasıdnada önerdiğiniz T6 soğutucuyu alıyorum.
Top Bottom