Arama sonuçları: *

• Users: Seyid
  • Order by date
  1. Seyid

Monitor Kapanip Aciliyor😟

Durup dururken monitor kendi kendine acilip kapaniyo neden oldugunu bilmiyorum. Ve monitoru daha birgun once almistim. Neden boyle bir sorunla karailastim bilmiyorum. Bu sorun cozulur mu? Ne yapmaliyim? 😔😔
  2. Seyid

Oyun Oynarken Donma Yasadim Neden ??

internetle alakasi yok mu diyorsunuz.? 1598069392 Evet PUBG Mobile Oynuyorum. yani Dogru duzgun oyun oynayamayacak miyim?
  3. Seyid

hayir, bence internetten kaynaklaniyo olabilir 1598055693 Bende bu gun aldim 1598055752 Baska bir oyun oynamadim ama gordugum kadariyla pubg, ve internetten kaynaklaniyo olabilir 1598055829 PUBG’yi Bluestacks Dan baska bi yerden oynayamiyozmu?
  4. Seyid

Yeni PC aldim ve PUBG’yi yukledim oyuna girdim ve oyun donuyo sebebi PC mi internet mi sizce? PC Bilgileri; AMD 3rd Generation Ryzen 7 16GB RAM 1000GB AMD Radeon RX 5700 XT Windows 10
  5. Seyid

Bu Kablolar be ise yariyor?

Yani takmam gerekmiyor. peki sana Fotoğraflar aticam bunlarada bakip bana bahseder misin lutfen 🙏 👇👇
  6. Seyid

Bilgisayari yeni aldim, Hazir PC. Ve actigimda bazi kablolarin bosda oldugunu gordum ayni zamanda kitapcik ta da bu kablolari Hard Drive a baglayin yaziyo. Konu bu. Bu kablolari takmali miyim yada takacaksam nasil ve nereye takicam?
  7. Seyid

1598039377 Neyi neye takicam?
  8. Seyid

?
  9. Seyid

Arkasinda da boyle kablolar var. bisey yapmam gerekiyor mu? 1598038878 AMD RADEON RX 5700 XT
  10. Seyid

Bilmiyorum
  11. Seyid

570 XT 1598038358 Bi yere takmama gerek yok mu? 1598038398 Nasil takilacagini bilmiyorum
  12. Seyid

Yeni bilgisayar aldim ve Rehber kagidinda surayi kontrol edin ve Hard Drive’a takin diyo. Be yapmam lazim bu Kablolari? (Fotosunu Asagiya birakicam) 1598038016
  13. Seyid

Kulaklık önerisi lazım!!

Önerin için tşk.
  14. Seyid

Kulaklık önerisi lazım!!

$50 ve aşağısı
  15. Seyid

Kulaklık önerisi lazım!!

Bana aklınıza gelen normal GAMING KULAKLIK önerisi lazım. Önemsediklerim,,, İyi ses kasabilim, video çekebilim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler 😊
  16. Seyid

PC & Monitor Hakkinda Gorusleriniz

☺️😊 1597528020 Kral Monitöre hasta oldum yaa. Çok güzeldi. Sence?
  17. Seyid

Zaten almadan önce birsürü öneri yaptım bunu mu alim bunumu, hepsindede daha iyisi alınabilir diyolar . Peki bunu alim nasil diyorum? Yok alma degmez yok bilmem şu bu.. “sadece senin gibi insanların fikirlerini almak istedim çok sağol 🙏 “
  18. Seyid

Uzulme Insallah umarim daha iyi olur Ekonomi 1597527675 Evet aldim sadece fikirleri sormak istedim. Fikrin yoksa sıkıntı yok.
  19. Seyid

Eyvallah KRAL 🙏
  20. Seyid

Abi burda toplasanda hazir alsanda ayni o yuzden ugrasmak istemedim
Top Bottom