Arama sonuçları: *

1. Flarex

Laptop seçimi için tavsiye istiyorum

Özellikle bir takıntım yok da attığınızın rami 16 düşük geldi açıkçası.
  2. Flarex

MSI almak istiyorum bir sıkıntı olduğunda yardımcı olabilecek tanıdıklarım var. Bütçem 70K.
  3. Flarex

Merhabalar şu iki laptop arasında kaldım hangisini önerebilirsiniz veya yine msi marka aynı fiyat bandında hangi laptoplara bakabilirim. İ9 İ7 Bu arada mühendislik okuyorum simülasyon programları fazlasıyla kullanacağım.
  4. Flarex

Oyun güncellerken mavi ekran yendi ve bilgisayar açılmıyor

Geçenlerde arkadaşım oyununu güncellerken mavi ekran yedi ve o zamandan beri bilgisayarı açılmıyor. Aldığı hata; Güncellediği oyun windowsun kurulu olduğu diskle aynı, sorunu bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler
  5. Flarex

Yardım Çözünürlük seçeneklerinde 1920x1080 yok

Tek yapmam gereken şey driver üzerinden ekranları düzenleye tıklamakmış. Sorun çözüldü yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  6. Flarex

Evet yaptım.
  7. Flarex

Ekran kartı driveri yüklü ve güncel.
  8. Flarex

Dediğim gibi. Formattan önce kullanabiliyordum ve monitör 1080p.
  9. Flarex

Teşekkür ederim fakat denediğimde "Özel çözünürlük ayarları bu ekranla uyumlu değil.", hatasını alıyorum. Anlayamadım format atmadan önce 1920x1080p'de sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum.
  10. Flarex

Hayır kullanmıyorum.
  11. Flarex

Merhabalar, bugün bilgisayarıma format attım ve atmadan önceki gibi 1920x1080p çözünürlüğe ulaşamıyorum. Windowsu ilk yüklediğim zaman driverı yüklediğimde otomatik olarak gelmişti. Not: Ekran kartım RX570 ve ekran kartının sürücüsü günceldir. Monitör de 1920x1080 destekliyor.
  12. Flarex

İzmir'deki depremin ciddiyetini gösteren kendi çektiğim fotolar

Ben de bayraklıda yaşıyorum ve durum gerçekten kötü ben 10. katta yaşıyorum deprem olduğu zaman çökecek sandım gerçekten çok kötüydü umarım kimse yaşamaz.
  13. Flarex

Xpg SX8100 ASX8100NP Okuma ve Yazma Hızları Düşük

Test için hangi uygulamayı kullandın?
  14. Flarex

Yardım Ekran Kartımdaki Cızırtının CWden başka bir şey olma ihtimali var mı?

Peki bendeki cwden başka bir şey olabilir mi cw ise sorun olmaz zaten.
  15. Flarex

Yardım Ekran Kartımdaki Cızırtının CWden başka bir şey olma ihtimali var mı?

Merhabalar önceden bir post açmıştım rx570 ekran kartım cızırtı yapıyor diye coil whine vardır dendi videolarda sesler net gelmiyordu emin olamadım tekrar konu açtım fakat cevap gelmedi. Oyunlara girmiyorum sorun olursa diye oyunlarda kullanılmaya başlandığında cızırtı yapıyor başka bir şey olma...
  16. Flarex

250 TL bütçeye kulaklık önerisi

250 TL bütçem var kulaklık almak istiyorum mikrofonlu olursa iyi olur önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Not: Ben rampage x-titan düşünüyorum.
  17. Flarex

2. El gtx 1050 ti ne kadar eder

900-1000
  18. Flarex

Yardım Ekran kartı yüksek kullanım soruuunu

Bir de malwarebytes ile taramanı öneririm. Virüs olabilir.
  19. Flarex

Ekran Kartımdaki Cızırtının CW Harici Bir Şey Olma İhtimali Var Mı?

Yaklaşık 1 hafta önce ekran kartımın cızırtı yapmasıyla ilgili konu açmıştım coil whine vardır garantiye gönder değiştirsinler dediler. Peki ekran kartımdaki cızırtının cw harici bir şey olma ihtimali var mı? Varsa nedir?
  20. Flarex

Gloway 16 GB 2666 MHz alınır mı?

50 TL daha koyup xpnin 2 tane bu raminden almanı tavsiye ederim.
Top Bottom