Arama sonuçları: *

1. 2060 hazır sistem acil satılık

2060 hazır sistem acil satılık

İhtiyaçtan dolayı satıyorum sistem sıkıntısız alana şimdiden hayırlı olsun * MSI MAG FORGE 100R Tempered Glass ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa * TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma) * POWER BOOST 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı PSU * MSI X470 GAMING PLUS MAX...
  2. Wanheda

Surekli bir hata aliyorum yardim!

Hata neyki
  3. Wanheda

PC No signal hatası veriyor

Gine olmadı
  4. Wanheda

Şimdide güç tuşuna bastığım da bir an çalışaçak gibi olup tekrar kendini kapatıp duruyor tekrar güç tuşuna basınca ilk durumdaki gibi oluyor 1621876358 Termal macunu değiştirirken onu da yaptım 1621876394 Termal macunu değiştirirken onu da yaptım
  5. Wanheda

PC bütün fanları çalışır durumuna kalıp sadece mouse, klavye , ekran da bir hareketlilik olmuyor 1621874908 Onu yeniledim ama ginede ekran gelmiyor
  6. Wanheda

Evet denedim ama olmadı bios pilini de çıkartıp taktım ama ekran gelmiyor
  7. Wanheda

PC dün sıkıntısız bir şekilde çalışırken bu gün no signal hatası alıyorum. RAM çıkartıp silgi ile sildim ,işlemciyi çıkartıp macununu yeniledi ama bir türlü ekran gelmiyor anakartta CPU ışığı sürekli olarak yanıyor sorun ne olabilir acaba
  8. Wanheda

Crysis Açılmıyor PC Yüklü Olan Oyunu Yüklü Değil Diyor

The game Crysis® 3 Hunter Edition does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the game. Böyle bir sorun veriyor ama oyunu indirdim çözümü nedir bilen var mı yoksa silip tekrar mı yüklemem gerekiyor.
  9. Wanheda

DirectX Hatasıı Çözümü Bilen Var mı

COD da girdikten sonra her hangibi bir ayar degiştirmede ve ya alt tap yaptıgımda bu hatayın alıyorun. Visual C++ yı hepsini silip tekradan yükledi ama aynı hatayı alıyorum
  10. Wanheda

Bu hatayı bilen varmı????

sorun degil
  11. Wanheda

nerden baksan 10 kez yeniden başlatım ama o yazı bir türlu gitmedi
  12. Wanheda

pc her acıldıgında bu hatayı alıyoryum
  13. Wanheda

Pubg piksellenme sorunu

Beyler ben pubg oynarken farenin her hareketinde ekren piksel piksel oluryor sonun ne açaba
  14. Wanheda

Gta5 de uçak uçurma

Peki onu nasıl yapcam
  15. Wanheda

Gta5 de uçak uçurma

Beyler klavyemde numlock tuşlarım yok Ben nasıl bu uçağı uçurçam
  16. Wanheda

msvcp110.dll hatası

tşk
  17. Wanheda

msvcp110.dll hatası

beyler ben smite oyununu indirdim bu atayı alıp duruyorum "msvcp110.dll" çözümü nedir bilen var mı???
  18. Wanheda

Ram 2000 mhz den 3000 mhz cıkarma

Beyler benim CORSAIR 16GB (2x8GB) Dominator Platinum RGB Siyah 3000MHz CL15 Dual Kit Ram var ben ouyn oynerken 2000 mhzden uykarı cıkmıyor ama biosdan baktıgımda 3000 mhz sorun ne olabilir????
  19. Wanheda

Msi x470 bios güncellemesi

Bazı yerlerde açılmaz dendi de ondan merak ettim teşekkürler
  20. Wanheda

Msi x470 bios güncellemesi

Beyler bu anakart amd 5 3600 bios güncellemesi yapmadan açar mi???
Top Bottom