Arama sonuçları: *

1. R

Çözüldü✓ Casper Excalibur Laptop Aldım

Undervolt yapabilirsin Soğutucu alabilirsin 6 ayda bir temizletirsin
  2. R

Yardım Minecraft BlocksMc serverine girerken bu hatayı veriyor disconnected.spam

Hatanın çözümü bu şekilde:Viaversion config.yml giriyorsun `disable-1_13-auto-complete` true yapıyorsun olay bitiyor. Fakat bu kısımlara bu dosyalara nereden nasıl gireceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz? 1618560488 Lütfen cevap yazarmısınız?
  3. R

150 TL civarına kulaklık önerisi

Bende kararsız kaldım almak konusunda internette doğru düzgün video yok kulaklık hakkında. 1618482181 Ama herkes bu kulaklığı öneriyor:GamenoteH2016D
  4. R

https://forum.donanimarsivi.com/konu/gamenote-h2016d-oyuncu-kulakligi.287918/ 1618482056 Buna bir bak istersen alırsan memnun kaldınmı diye yazarmısın bende almayı düşünüyorum.
  5. R

Bu kulaklık çok güzel senin dediğin bende almayı düşünüyorum.
  6. R

Yardım Minecraft Mod Paketinde Hangi Mod hata veriyor?

Olmadı. 1618481742 Ram vermek ne bilmiyorum fakat ram 16 gb
  7. R

1618481493 Yine hata verdi. 1618481565 Bu şekilde bir şeyde geliyor ekrana: 1618481580 Acaba sorun bunda olabilirmi?
  8. R

Attığım resimde bu isimde bir mod geçmiyor. 1618481210 Tamam.
  9. R

Mod isimlerinin hepsini mi atayım? 1618481095 Başka mod paketi indirdiğimde çalışmıştı fakat bunda hata verdi.
  10. R

Minecraft tlanuchur mod paketini indirdiğimde bir mod hata veriyor hangi mod hata veriyor modların görselini şimdi atacağım. 1618480772 1618480811 Modlar bunlar bir mod hata veriyor hangisi?
  11. R

Yardım Aternos gibi bedava arkadaşım ile oynyabileceğim server açma sitesi

Sitede mesela aternosta .............aternos.me yazıyoruzya o harfi içinde olmasın arkadaşımın o harfi bozukta bu şekilde bir site lazım aternosa ...............aternos.me haricinde bir yazıyazarak bağlanabiliryormuyuz başka id yazarak yani bağlanılıyorsa onuda belirtirmisiniz şimdiden...
  12. R

Şok Marketlerde Xjammer Oyuncu Kulaklığı Satışta mı?

Evet gidip baktım herkes sıraya girmiş zaten 1 tane gelmiş alamadım :( .
  13. R

Şok Marketlerde Xjammer Oyuncu Kulaklığı Satışta mı?

24 martta geliyor diye biliyorum şu an satışta mı?
  14. R

Laptop Soğutucusu Önerisi

Laptop soğutucusu arıyorum yardımcı olurmusunuz? 1616412275 Bütçe 200 TL max
  15. R

Gamenote H2016D Kulaklığı alınır mı??

Teşekkürler,youtubedan türkçe inceleme videosu bulamadım mikrofon kalitesi benim için çok önemli mikrofonun ses testini duymadan almak istemiyorum mikrofon testi videosu bulabilirseniz buradan atarmısınız?
  16. R

Gamenote H2016D Kulaklığı alınır mı??

Kulaklığın kullanıcılarına soruyorum mikrofonu nasıl dip ses var mı rahat bir kulaklıkmı,alınır mı? (Laptop kullanıyorum 1 adet kulaklık girişi var kulaklık satın alınca hem mikrofonunu hem sesini kullanacağım nasıl çoğaltılır ne yapmalıyım?)
  17. R

Yardım Rtx 2070 Super Minecraft 50 fps

Benim ekran kartım gtx1650Tİ 60 fps alıyorum sabit senin ekran kartın daha iyi daha fazla fps alman lazım youtubeda minecraft fps arttırmak için videolar var onlardan yararlanabilirsin.
  18. R

Yardım Max 210tl Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Kulaklık önerisi kulaklığın mikrofonu güzel olmalı dip ses olmamalı rahat ve konforlu bir kulaklık arıyorum rgb olabilirde olmayabilirde rgb pek önemli değil mikrofonu güzel olsun youtube için ve arkadaşlarımla oyun oynarken konuşmak için kullanacağım sesde kasabileyim önerilerinizi bekliyorum...
Top Bottom