Arama sonuçları: *

• Users: RBTO3456
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Yardım Minecraft BlocksMc serverine girerken bu hatayı veriyor disconnected.spam

Hatanın çözümü bu şekilde:Viaversion config.yml giriyorsun `disable-1_13-auto-complete` true yapıyorsun olay bitiyor. Fakat bu kısımlara bu dosyalara nereden nasıl gireceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz? 1618560488 Lütfen cevap yazarmısınız?
  2. R

Yardım Minecraft Mod Paketinde Hangi Mod hata veriyor?

Minecraft tlanuchur mod paketini indirdiğimde bir mod hata veriyor hangi mod hata veriyor modların görselini şimdi atacağım. 1618480772 1618480811 Modlar bunlar bir mod hata veriyor hangisi?
  3. R

Yardım Aternos gibi bedava arkadaşım ile oynyabileceğim server açma sitesi

Sitede mesela aternosta .............aternos.me yazıyoruzya o harfi içinde olmasın arkadaşımın o harfi bozukta bu şekilde bir site lazım aternosa ...............aternos.me haricinde bir yazıyazarak bağlanabiliryormuyuz başka id yazarak yani bağlanılıyorsa onuda belirtirmisiniz şimdiden...
  4. R

Şok Marketlerde Xjammer Oyuncu Kulaklığı Satışta mı?

24 martta geliyor diye biliyorum şu an satışta mı?
  5. R

Laptop Soğutucusu Önerisi

Laptop soğutucusu arıyorum yardımcı olurmusunuz? 1616412275 Bütçe 200 TL max
  6. R

Gamenote H2016D Kulaklığı alınır mı??

Kulaklığın kullanıcılarına soruyorum mikrofonu nasıl dip ses var mı rahat bir kulaklıkmı,alınır mı? (Laptop kullanıyorum 1 adet kulaklık girişi var kulaklık satın alınca hem mikrofonunu hem sesini kullanacağım nasıl çoğaltılır ne yapmalıyım?)
  7. R

Yardım Max 210tl Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Kulaklık önerisi kulaklığın mikrofonu güzel olmalı dip ses olmamalı rahat ve konforlu bir kulaklık arıyorum rgb olabilirde olmayabilirde rgb pek önemli değil mikrofonu güzel olsun youtube için ve arkadaşlarımla oyun oynarken konuşmak için kullanacağım sesde kasabileyim önerilerinizi bekliyorum...
  8. R

Yardım Gamepower Magnus V2 Siyah Oyuncu Kulaklığı Dip Ses Varmı,alınır mı??

Link:https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/gamepower-magnus-v2-siyah-oyuncu-kulakligi_pdp_623032774 Kulaklık bu kullanıcılara soruyorum dip ses yapıyormu mikrofonu güzelmi alınır mı?? 1616325871 Lütfen bir kişi cevap yazsın.
  9. R

Cs:Go da Laptopum çok ısınıyor

Ekran Kartı GTX 1650 Tİ cs:go da çok ısınıyor
  10. R

Steamdan Bedava Oyun Almak???

Merhaba ben steamdan left 4 dead 2 oyununu bedava almak istiyorum oyun indirime girince alacaktım fakat böyle bir yolu varmı diğer oyunlardada geçerli olan bir yol bedava alma yolu var ise buradan paylaşabilirmisiniz.
  11. R

Xrancer Oyuncu Koltuğu alınır mı??

Koltuğun fiyatı indirim kodu ile beraber 870 TL ye düşüyor bende bu fırsatı kaçırmayıp bir an önce alacağım sizce alınır mı? bu fiyata daha iyisi varmı? Link:https://xrancer.com/urun/xrancer-red/ 1615270846 Lütfen 1 kişi cevap yazabilirmi? 1615271411 Lütfen cevap yazınız sizce alınır mı????
  12. R

900-1000 TL Oyuncu Koltuğu önerisi

900-1000 TL alınabilecek en iyi oyuncu koltuğu önerisi.Uzun ömürlü koltuk lazım.
  13. R

Steam İndirimleri Ne Zaman?

Steam'dan oyun satın alacağım indirimin gelmesini bekliyorum indirimler ne zaman?
  14. R

Minecraft tam ekran moduna alınca yamuluyor

Bu şekilde oluyor sürüm 1.8 daha önceden böyle olmuyordu:
  15. R

Obs den çektiğim videoyu izlerken donuk donuk gösteriyor

Obsden videoyu çekerken sıkıntı olmuyor fakat dosyaları göster diyince oraadan çektiğim videoyu izliyorum oyunun belli bölümlerini gösteriyor sadece ,seste sıkıntı yok yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım?
  16. R

Pes 2020 klavye ile oynanırmı?

Pes 2020 indirmek istiyorum fakat oyun kolum yok o yüzden klavye ile oynamak istiyorum 2 kişilik klavye ile oynanırmı?
  17. R

80 TL Gamepad önerisi

Pc de kullanacağım,en fazla 80 TL bir gamepad önerebilirmisiniz?
  18. R

Obs içerisindeki videoyu Davinci Resolve'nin içerisine atamıyorum yardım edermisiniz?

Obs ile çektiğim videoyu montajlamak istiyorum fakat davinci resolvenin içerisine sürüklüyorum fakat olmuyor.
  19. R

Çözüldü✓ Obs siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

Obs önceden siyah ekran vermiyordum sildim tekrar yükledim düzelmedi internetten çözüm videolarını izledim olmadı,ekran kartı güncelmi bilmiyorum nereden güncel olduğuna bakarım ve bu sorunu nasıl gider?
  20. R

1200 TL oyuncu koltuğu önerisi

Koltuk önerilerinizi bekliyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz oyuncu koltuğu kullananlar kullandığı koltuk hakkında bilgide yazabilirlermi?
Top Bottom