Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayar açıldıktan 5-20 dakika arasında aniden kapanıyor

Hafiften geldi bilgisayarı kapadım.
  2. S

Bende bilmiyorum nasıl düşüreceğiz yangın tüpü ile mi oynasam.
  3. S

Isı değerleri doğru mudur?
  4. S

Başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayar açıldıktan 5-20 dakika arasında kapanıyor. PC özellikler: i7-4790K RX 570 8 GB 600W PSU var ve termal macun 2 ay önce yenilendi.
  5. S

700 TL Kulaklık Önerisi

700 TL gibi bir bütçem var 7.1 olursa iyi olur ama eğer kulaklık kaliteliyse sorun olmaz. FPS türü oyunlar için almayı düşünüyorum.
  6. S

Life is strange nasıl oyundur?

1- Life is Strange: Before The Storm. 2- Life is Strange Episode 1. 3- Life is Strange Episode 2. 4- Life is Strange Episode 3. 5- Life is Strange Episode 4. 6- Life is Strange Episode 5. 7- Life is Strange 2 Episode 1. 8- Life is Strange 2 Episode 2. 9- Life is Strange 2 Episode 3. 10- Life is...
  7. S

Life is strange nasıl oyundur?

Gayet güzel oyundur, 1-5 bölümlerini oynayıp bitirdim ve gayet güzel hikayesi var. Oyun seçim tabanlı bir oyun. Türkçe yaması bulunmaktadır.
  8. S

Minecraft tam ekranda 60 FPS sorunu.

Herkes 60 FPS iyi yazmış ama 60 FPS değil oyundayken 30 20 FPS alıyorum ve Minecraft 1.8.9 oynuyorum.
  9. S

Minecraft tam ekranda 60 FPS sorunu.

Merhaba ben bir laptop kullanıcısıyım Minecraft tam ekranda 60 FPS alıyorum sistem özelliklerim 8 GB RAM i5 3337U NVIDIA GeForce 710 m sistemim böyle eskiden Minecraft'ta tam ekranda bile 200 300 FPS alırkan şu an tam ekranda değil pencerelide aynı FPS alıyorum sorunun Windows 10'da olduğunu...
Top Bottom