Arama sonuçları: *

1. S

İtopyadan Kasa almayın !

Arkadaşlar ben itopyadan sistem aldım cuma günü geldi kasa windows driver bios her şey güncel fortnıte giriyim dedim 1080p destansı grafikler de fps drop yıyordum gpu kullanımı 97 ken 70 80 kadar dusuyordu . sistemin parçaları. oyun testleri...
  2. S

16000 TL bütçeye kasa iyi mi ?

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/GFEAP4L5 arkadaşlar sinerjiden bu sıstem alınır mı ? 1. si oc yapmayabilirim yayın ve oyun ıcın aldım . 2. si rtx 2080 süper sistem toplanır dıyenler gelmesin. bende suan rtx 2080 ryzen 7 3700X ama fps drop yıyorum bazı oyunlarda sıstem 2 gunluk daha...
  3. S

15500 TL pc kasası önerir misiniz?.

15500 TL bütcem var farklı sitelerden almayı düşünmüyorum tek bi siteden alıcam itopya dan sistem önermeyin. Ekran kartını 2080 koymayın 2070 koyup diğer parçaları yuksek tutun yayın da yaparım oyun da oynarım warzone fortnıte csgo lol rust gibi oyunlar oynayacagım için 144 fps almak ıstıyorum...
  4. S

15600 TL sistem iyi mi

15600 TL sistem alınır mı yayın ve oyun için alıyorum 4 sene kullanıcam pc warzone csgo fortnıte gibi oyunlarda 144 fps alırmıyım ultrada 1080p de oynayacagım bütün önerilerinize açığım itopya hariç.
  5. S

15000 TL kasa önerir misiniz? ? itopya hariç .

arkadaşlar inşallah bu konuda tartışma çıkmaz kaç tane konu açtım sıstem önerısı diye cogu kişi sistem önermek degilde tartışmaya gelmiş . her neyse ben ıtopyadan rtx 2080 süper ryzen 7 3700X kasa aldım 2 gun once geldı vs herseyı kurduk fortnıte gırdım darboğaz yaşıyordum bu sistemi iade edip...
  6. S

15500 TL Topladığım sistem nasıl

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/R5JA4EY5 arkadaşlar topladığım sistem nasıl ? yayın da yaparım belki fortnıte csgo valorant warzone gıbı oyunlar oynayacam 144 fps görurmuyum ultra 1080p de yada darboğaz olurmu ssd kronık sorunlumu sizde sistem tavsiyesi verebilirsiniz ama tek bi...
  7. S

15000 TL Sistem önerir misiniz? ?

arkadaşlar ben itopyadan geçen hafta 15000 TL ye sıstem aldım rtx 2080 süper ryzen 7 3700 X ama oyunlar da fps anıden dusuyordu 180 fps alırken 80 fps 120 fps cıvarı oluyordu sonra bende sistemi iade sürecini başlattım belki iade edilir şimdiden sistem önerirsiniz sevinirim Not : İTOPYA DAN...
  8. S

İtopya 2 bilgisayar kasası aldım sorunlu geldi.

7 ay önce itopyadan ilk alışverişimi yaptım toplam 8200 TL idi rtx 2060 ryzen 5 3600 ilk haftalar sorunsuz oynuyordum sonradan fps aniden düşüyordu ve kasma hissiyatı vardı monitörüm aoc 144 hz 1920 1080p görev yöneticisine baktıgımda 100 100 disk kullanımını gördum adata su360 480 gb ssd...
  9. S

İtopyadan bilgisayar kasası iade eden varmı ?

itopyadan bilgisayar kasası alıp fps drop vs şeyleri yaşadıgı ıcın iade eden varmı ben fortnıte ve valorantta gpu kullanımı 95 1080p destansı ayarlar ama bı anda 70 100 fps kadar dusuyor 2k aldıgımda hep 80 100 fps alıyordum 2k da gpu kullanım oranı 50 cok saçma sistemim...
  10. S

Fortnite Fps Drop RTX 2080 Süper Ryzen 7 3700X [Yardım]

arkadaşlar kusura bakmayın 2 3 kez aynı konuyo actım benim sistemim RTX 2080 Süper Ryzen 7 3700X Fortnite oynarken fps drop yiyorum nedense bütün ayarlar destansıda 1080p denedim daha ıyı sonuç aldım 2k denedım kasarak oynadım bıldıgınız 80 fps lerde süründüm takıla takıla ama 2k yı 1080p...
  11. S

Rtx 2080 Süper Ryzen 7 3700X Fps Drop [İTOPYA]

arkadaşlar ilk öncelikle sa bu benim 2. bilgisayar Kasası alışım ve inş sorunsuz montajlanıp gelır demiştim ama malesef yine öyle olmadı dün sistem geldi ekran kartı taktım vs güncelledim herşeyi sonra oyuna gırıyım dedım fortnıte msı after burner açtım değerleri görmek için bi baktım fps drop...
  12. S

Gigabyt Rtx 2080 süper gaming oc Ryzen 7 3700X Darboğaz Yapıyor

Sistemim bu daha dün geldi montaj felan yaptım wındows driver hepsı guncel Fortnite yükledim bı fps felan bakayım dedım buraya linkleri atıyorum aldıgım değerleri sonucu https://cdn.discordapp.com/attachments/746018515923763251/746416033002160188/unknown.png /...
  13. S

İtopyadan aldıgım sistem sorunlu

Arkadaşlar dün pc geldi montaj felan yapıldı bugün fortnite indirdim driver her şey güncel gigabayt rtx 2080 süper ryzen 7 3700x 1920 1090 ayarlar destansı ultra ekran kartı kullanımı 95 ama bazen 78 arasına düşüyor 80 fps aldıgım bile gördüm lütfen yardımcı olun 15k sisteme para verdim düştüğüm...
  14. S

Kasa kapatıyorum ama mouse ısıgı kapanmıyor

Arkadaşlar ben bugun sistem topladım 2080s ryzen 7 3700X ama pc kapatırken mouse ısıgı kapanmıyor açık kalıyor ekran kartı diger Rgb ler kapalı klavye de kapalı tek mouse acık nasıl kapatırım şimdiden teşekkür ederim.
  15. S

İtopya dan topladığım Sistem geldi

Arkadaşlar ben cuma günü itopyadan sistem toplamıştım yardım edenlere teşşekkürler sistem bugun geldi ama biraz sorunlarım var neden İşlemci fanını takmamışlar ve ben Rgb li fanı egzoz fanıyla degistirilcek diye belirttim ama Rgb fanı yukarıya takmışlar ben İşlemci fanını nasıl takıcam? 3 mb dan...
  16. S

İtopya dan topladığım Kasa çok çabuk kargoya verildi

Merhabalar itopya dan ben cuma günü bilgisayar kasası sipariş etmiştim sipariş ettikten sonra sistem montaj hizmetini seçmeyi unutmuşum sonra direk müşteri hizmetlerini aradım o gün içinde bana dediler ki bize mail atın sipariş numaranızı beraber biz ekleriz diye ben dekont sipariş numarasıyla...
  17. S

İtopyadan topladığım sistemin anakart WiFi varmı

Merhabalar itopyadan 15100 TL sistem topladım ama bişey farkettim aldıgım anakarta WiFi varmı İnternete bulamadım Anakart modeli MSI B550-A PRO 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP ATX Anakart lütfen bilen biri yazabilir mi 1597867755 @crazyreign @T.P.G.
  18. S

İtopyadan topladığım sisteme nasıl Windows yüklerim?

Merhabalar 15000 TL lik kasa sipariş ettim 3 4 güne gelicek ama Windows 10 nasıl kurcam hiç bir fikrim yok bende usb ve ORJİNAL win 10 home Cd si ve ürün anahtarı mevcut maalesef evde pc yok usb wındows atamam İnternet Cafe yada bilgisiyarcıya gidip atarım Windows usb ye YouTube da baktım...
  19. S

Topladığım Kasa Isınırmı?

İtopyadan cuma günü sipariş ettiğim 15000 TL lik kasa oyunda max kaç dereceleri görür yayın da acıcam Antalya da yasıyorum burda hava 40 derece (: kasanın hava akısı iyi mi
  20. S

Topladığım sisteme Windows nasıl kurarım

Arkadaşlar ben 15000 TL 2080s sıstem topladım ama ekran kartı takmayıda bilmiyorum nası yapıcam ya bende Windows 10 home ORJİNAL Cd si var ama benim kasa Cd degil evdede pc yok bilgisiyarcıya götürsem USB virüs kapar diyorsunuz ama napıyım ben? Sistemi itopya dan aldım acaba win 10 deneme sürümü...
Top Bottom