Arama sonuçları: *

1. E

Discord ses kanalına bağlanmıyor

bende hala gelmedi bi gelir gibi oldu
  2. E

Discord ses kanalına bağlanmıyor

superonline kullananlarda mı var acaba bende de var problem şuan
  3. E

Playstation ve Pc için 27 inç mi 32 inç mi

Bende şuan samsung 2k 27 kullanıyorum ama va panel ips e geçmeyi düşüyorum aynı şekilde ps5 ve pc de ortak kullanıyorum ama sanki daha büyük mü alsam diye kararsızım konunun takibindeyim bende monitör bakıyorum
  4. E

50QNED7S6QA bu tv alınır mı

50hz imiş bu baktım da
  5. E

50QNED7S6QA bu tv alınır mı

İyi akşamlar arkadaşlar ps5 de kullanmak için tv arayışındayım mağazadan baktım bunu önerdiler 21 e düşüyormuş mağazada maks 21 bütçem var yanı bundan daha iyi dediğiniz tv ler varsa tavsiye ederseniz sevinirim. Linki...
  6. E

Ps5 mi xbox x mi 18 k butcem var ?

kanka bende de pc var steam de tüm oyunlar var neredeyse eğer dediğin gib warzone falan oynucaksan normal bi kol al pc ye bağla öyle devam et bende 2 hafta önce ps5 aldım ama ben özel oyunlar için aldım pc ye gelmeyen veya gelmesine 1-2 yıl olan oyunlar için pc de olan bi oyunu sırf yatarak...
  7. E

diablo 4 blizzard dan steame aktarma

bi kaç ay önce oyunun steame çıkacağından habersiz br şekilde blizzardan almış bulundum ve steam de oyun koleksiyonu yapan birisiyim ben bu oyunu şuan ne steame ne ps5 ime aktarabiliyorum var mıdır bunun yolu
  8. E

Playstation 5 destek gerekli

kanka o oyunda bi kostum eklentisi var onu alınca karakter düşük fps oluyor ondan olabilir
  9. E

PS5 KOLU ORJİNAL Mİ DEĞİL Mİ

kral bende 1hafta önce dubaiden aldım 2. kolla birlikte 2. kolun arkası aynı böyle birebir aynı şeyler yazıyor kutudan çıkan kolda farklı şeyler yazıyor ülke versiyonlarına göre değişiyor galiba ama orjinal kol o
  10. E

ps5 için tv önerisi 20bin TL max

aynı bütçe. Tv yayınlarıyla işim yok valla netflix yt falan max. masam 165 uzunluğu mönitör solunda ps5 duruyor monitör sağında mausepad ve pc kasası şuan
  11. E

Peki hocamlar çok büyük olmayan bi tv ne önerirdiniz pc masasına koymayı düşünüyorum şuan salona değilde
  12. E

stokta kalmamış kral ürün başka yerde var mı diye bakınayım teşkür ettim
  13. E

tcl in servis hizmeti kötü diye okumuştum 1-2 yerde bilginiz var mı
  14. E

İyi günler arkadaşlar ps5 aldım 2 gün önce 2k 27inç mönitörümde oynuyorum şuan ama 4k tv alma niyetim var hem evdekiler için hem oyun film vs için 20bine kadar ne önerirsiniz
  15. E

Hangi Televizyon Alınmalı?

hocam karar verebildiniz mi
  16. E

Mediamarkt a ps5 stoğu yeniden ne zaman gelir?

ben 2 gün önce arkadaşa aldırdım dubaiden 2. kolla 16.500 e geldi dc li versiyon dijitel satılmıyormuş orda galiba ya da benim arkadaş bulamadı.
  17. E

Yardım AC Valhalla sürekli oyundan atıyor

aynı sorun şuan bende de var siz çözebildiniz mi acaba
  18. E

rust takım arkadaşı arıyorum

hesabıma bakarsa 200 den fazla oyun var kral çoğu online oyun var dediklerini de oynuyorum bu arada ekle beni
  19. E

rust takım arkadaşı arıyorum

Genelde solo/duo normal sv de takılıyorum dc ve mici olan oyunu bilen bi kanki lazım yaş 23 128139809 ekleyebilirsiniz
  20. E

RUST oyun arkadaşı arıyorum

ekledim kral
Top Bottom