Arama sonuçları: *

• Users: Egmn35
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

50QNED7S6QA bu tv alınır mı

İyi akşamlar arkadaşlar ps5 de kullanmak için tv arayışındayım mağazadan baktım bunu önerdiler 21 e düşüyormuş mağazada maks 21 bütçem var yanı bundan daha iyi dediğiniz tv ler varsa tavsiye ederseniz sevinirim. Linki...
  2. E

diablo 4 blizzard dan steame aktarma

bi kaç ay önce oyunun steame çıkacağından habersiz br şekilde blizzardan almış bulundum ve steam de oyun koleksiyonu yapan birisiyim ben bu oyunu şuan ne steame ne ps5 ime aktarabiliyorum var mıdır bunun yolu
  3. E

ps5 için tv önerisi 20bin TL max

İyi günler arkadaşlar ps5 aldım 2 gün önce 2k 27inç mönitörümde oynuyorum şuan ama 4k tv alma niyetim var hem evdekiler için hem oyun film vs için 20bine kadar ne önerirsiniz
  4. E

rust takım arkadaşı arıyorum

Genelde solo/duo normal sv de takılıyorum dc ve mici olan oyunu bilen bi kanki lazım yaş 23 128139809 ekleyebilirsiniz
  5. E

Scum takım arkadaşı arıyorum

Selamlar arkadaşlar scum oynucak oyun arkadaşı arıyorum dc ve mic var
  6. E

İ5 13600KF RTX 3070 Sistemde DLSS Açıldığında Görüntü Kalitesi Düşüyor

İyi akşamlar arkadaşlar Hogwarts Legacy gibi yeni tip oyunlarda 2K da DLSS kalite açınca işleme çözünürlüğü 2560'dan 1700 küsurlere düşüyor ve görüntü kötüleşiyor. Çimler uzaklar vs bu bana mı böyle geliyor yoksa DLSS de görüntü kalitesi mi düşüyor? Ben anlamadım ya da yanlış yaptığım bir şey mi...
  7. E

pc için gamepad önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar şuan f710 kullanıyorum 5. yılını bitirmek üzere ve artık titreşimi çalışmıyor ara ara oyun esnasında kopukluklar oluyor bundan dolayı yeni gamepad almak istiyorum ama dualshock 4 alıcaktım kablosuzu için bi kaç ekstra program yapmak vs gerekiyormuş ondan xbox kolu...
  8. E

13600KF için 240'lık soğutma yeterli mi?

İyi akşamlar arkadaşlar Arctic Liquid Freezer II 240 sıvı soğutmam var ve BF 2042 de 75 dereceye kadar çıkıyor sizce normal midir yoksa 360'lık mı almam gerekiyor. Baktığımda 12700k ile 30-40 derece arasında çalışıyor oyunlarda bu soğutucu neden bende böyle ya da aynı işlemci soğutucu kullanan...
  9. E

ram oc yapmak sağlıklı mı ve nasıl yapabilirim

Selamlar arkdaşlar ballistix 8x2 3600mhz ramlerim var anakart 5300 e kadar destekliyor bu ramlar oc kaldırır mı kaldırırsa nasıl yapabilirim bilenler yardım edebilirse çok sevinirim.
  10. E

msi afterburner cpu sıcaklığı yanlış göstermesi

Bu şekilde gözüküyor 10 derece gibi fark var(MSI Afterburner'de CPU tempreture seçili CPU1 veya 7 değil). Sıvı soğutucu kullanıyorum neden böyle olabilir hangisi doğru değer yardımlarınızı bekliyorum
  11. E

Elden ring fps limitini açma

Oyun full 60 fps dönüyor vsync ayarı da yok bulamadım bilen yardım edebilir mi
  12. E

13600kf mı yoksa R7 5800x mi

İyi akşamlar beyler şuanki 11400f işlemcimi 2k da beni tatmin etmediği için değiştiricem(3070 ekran kartım) sizce anakart işlemci ikilisi olarak intel mi daha karli ve performanslı olur Amd mi? Ddr5 ramler çok maliyetli olduğu için ddr4 anakart da kalmak istiyorum
  13. E

Ryzen 5600 e anakart önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar güncel 11400f işlemcimden 5600 a geçiş yapıcam ve anakart bakıyorum orta seviye argb girişi m2 soğutucusu Olan atx matx fark etmez marka msi veya Asus olursa sevinirim bütçe 3000-3500 arasında teşekkürler şimdiden
  14. E

cuma indiriminden asus tuf b550 wifi 2 alınır mı

İyi akşamlar arkadaşlar ryzen 5600x i ve bu b550 plus wifi anakartı almayı düşünüyorum sizce güzel bi ikili olur mu
  15. E

Steam güncelleme uygulanıyor problemi

Selamlar beyler başıma böyle bi bela çıktı int resetledim pc yi resetledim steam bellek temizledim. İlk açılışta 2dk diyo ondan sonra saatlere çıkıyor steam ve oyun m2 ssd de nasıl oluyorda bu kadar yavaş uygulanıyor bu çözümünü yada sorunun kaynağını bilen var mı
  16. E

dayz oyun arkadaşı arıyorum

Selamlar dayzı çok bilmiyorum bilen birisi öğretebilir mi yada birlikte oynucak birisi dc ve mic var
  17. E

new world yada benzeri mmo oyun arkadaşı

İyi günler beyler yaşı 20den yüksek kafa dengi dc ve mici olan bu tür oyunları bilen bi arkadaş arıyorum sarcak 7/24 oyun oynucak birisi lazım
  18. E

3000tl ye kadar oyuncu koltuğu öneresi

İyi günler hawk almayı düşünüyordum ama hem kargo süresinin çok uzun olmasından hem de son zamanlarda çok fazla olumsuz yorum gördüğüm için markadan bi tık soğudum. Normalde fileli ofis koltuğu düşünüyordum. Sizin önerileriniz neler kumaş olması şart.
  19. E

steam çıkarılıyor 8 saat diyor

İyi akşamlar beyler UNCHARTED ı dün indirdim çıkınca direkt oynıyım diye ama karşılaştığım manzara üzücü oldu çıkarılıyor diyo ve 8 saat bu nasıl düzelicek
  20. E

Kasadaki tüm parçaların rgb sini senkron yapmak

Selamlar beyler anakart ile kasa ledleri senkron oluyor ramlerle de klavye oluyo ekran kartı kendi halinde tüm bunları senkron edebileceğim bi program vs bişey bilen var mı
Top Bottom