Arama sonuçları: *

• Users: morocco
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. morocco

YKS SENESİNDEKİ TECRÜBELERİME GÖRE SİZE ÖNERİLERİM

Arkadaşlar merhaba, 2023'te YKS'de sayısal alanda 3603. oldum. Sonucu profilde bulabilirsiniz. Birkaç arkadaş öneri forumu açmamı istedi özelden. Ben de müsait olduğumda açacağımı ilettim. Geç oldu kusura bakmayın ama yeni zaman bulabildim. Ders ders tavsiye vermek istiyorum. 1-TYT TÜRKÇE...
  2. morocco

Şuan W10 mu W11 mi format atmalıyım?

Arkadaşlar YKS sebebi ile biraz uzak kaldım gündemden. Laptop'a format atacağım fakat en son W10 daha iyiydi W11 beta zamanında. Şuan windows 11 mi daha iyi performans sağlar windows 10 mu?
  3. morocco

Yardım Laptop hakkında yardıma ihtiyacım var

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-GeForce-FreeDos/dp/B0C85K2TP8/ref=sr_1_5?crid=3ALMYFHDV7H8J&keywords=hp+victus&qid=1689512445&sprefix=Hp+vi%2Caps%2C134&sr=8-5 Bu laptop hakkında bilgi bulmaya çalışıyorum fakat hiçbir yerde bilgi yok 4060lı modeli her yerde var bilgisi...
  4. morocco

Bu Laptop'u Değerlendirir Misiniz?

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-GeForce-FreeDos/dp/B0C85K2TP8/ref=mp_s_a_1_3?adgrpid=121272551010&hvadid=599819174062&hvdev=m&hvlocphy=9056710&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=14721932368625122586&hvtargid=kwd-2088054462385&hydadcr=25794_2667689&keywords=hp+victus+16+4050&qid=168...
  5. morocco

30.000 TL’ye kadar Laptop önerisi

Yardımcı olursanız sevinirim. Oyun İş beraber kullanıcam. Oyun bir tık önde.
  6. morocco

Yurt dışından Laptop almak

Merhabalar, Yurt dışından laptop almak istiyorum ve pek bilgim yok. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
  7. morocco

Erasmus hakkında sorum var

Merhabalar bir sorum var. Erasmus sınavını kazanıp gidebilmek için sınavları sağlamış olmak yeterli midir? Her üniversitenin kontenjanı mı var yoksa
  8. morocco

PDF YKS Kitap bulabileceğim bir site veya bildiğiniz fotokopici var mı?

Soru başlıkta. Telegram kanalı, fotokopici önerilerine açığım.
  9. morocco

Blazer Mid Vintage 77" vs Court Vision

blazer : https://www.barcin.com/nike-blazer-mid-vintage-77-co-erkek-spor-ayakkabi-beyaz-siyah-kemik/?gclid=EAIaIQobChMIp6v-pOuE-AIVEtnVCh0INgAZEAAYASAAEgIxbfD_BwE court vision ...
  10. morocco

Laptop'a format attıktan sonra wifi bağlanamama

Laptop'a windows7 temiz kurulum yaptım. Sabahtan beri wifi driverı indirmeyi deniyorum fakat hala wifi yerine bilgisayarın üstünde X sembolu olan sembol gözüküyor. Model Asus X55A. Hangi driveri indirmeliyim?
  11. morocco

Geforce Now hesabı açamıyorum

Arkadaşlar geforce now hesabı açmaya çalışıyorum fakat telefonuma kod gelmiyor. Aynı sorunu yaşayan varsa nasıl çözdüğünü öğrenebilir miyim?
  12. morocco

Tyt Genel Deneme Önerileriniz

Deneme öneriniz var mıdır? orta - üst seviye arası
  13. morocco

Apple Pencil’e 1600 TL değer mi

Sizce değer mi bir kaleme 1600tl vermek?
  14. morocco

Yardım iPad air 4 youtube/twitch sorun

ipad air 4te ios 15.3.1 güncellemesini yaptım kurarken. Youtube/twitch gibi yerlerde 60fps video izlerken arada 30fps'e düşüyor video. Sorunu yaşayan oldu mu? Yoksa sürümle mi alakalı?
  15. morocco

iPad air 4 için alternatif kalem önerisi

iPad 9 + 1.nesil ipencil almak yerine ipad air 4 + logitech crayon almayı düşünüyorum siz kalem olarak ne önerirsiniz? Max 700TL Bütçem.
  16. morocco

İpad 9 vs TAB S7 FE. Hangisi Alınır?

Oyun oynamayacağım. Sadece ders çalışmak için kullanacağım (test çözme,youtube vs) Uzun ömürlü olması önemli açıkçası. Zaman geçince oluşan Android hantallığından korkuyorum. Sizce ipad 9 + apple pencil 1. nesil mi yoksa tab S7 FE mi?
  17. morocco

8500TL Tablet Önerisi

Mobilde oyun oynayan birisi değilim. Sadece günlük işler + ders çalışmak için tablet almak istiyorum. İpad Air 4 düşünüyorum şuan ama pek emin değilim siz alacak olsanız tercihiniz ne olurdu. +olarak Ipad tabletlere PDF dosya inebiliyor mu? Hayır, laptop almayacağım. Amacım kendimi...
  18. morocco

Bilgisayarımı bu fiyata satmalı mıyım?

Merhabalar öncelikle, seneye YKS'ye gireceğimden dolayı bilgisayarımı satıp tablet almayı düşünüyorum. Bilgisayara 7600TL teklif ettiler monitör ile birlikte. Sizce satmalı mıyım? Fiyat iyi midir? Özellikler: 1650Super i3 9100f 8gb ram 23.6+" monitör.
  19. morocco

Office programları açamama sorunu

Bir office dosyası açmak istediğimde beni Google'ye yönlendiriyor. Eskiden direkt bilgisayarda uygulamayı açabiliyordum. Ne yapmam gerekiyor ? İnternette herhangi bir bilgi bulamadım. Dosyaya tıkladığımda office açılıyor ardından Google üzerinden dosyaya erişim sağlıyorum yani. Bilgisayarda o...
  20. morocco

Sizce bilgisayarı kaça satmalıyım ?

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum kusura bakmayın şimdiden. 1650Super i3 9100F 8gb ram bir sistemim var 1 yıl garantisi var. Ayrıca yanında 24" 75hz monitör ve klavye mouse kulaklık vericem. Sizce kaça koymalıyım ilanı?
Top Bottom