Arama sonuçları: *

• Users: Eskel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Eskel

PS4 FIFA 22 bu uygulamanın verileri bozuk hatası

Ps4 de fifa oynarken sürekli bu uygulamanın verileri bozuk bu uygulamayı silip tekrar yükleyin hatası alıyorum. Oyunu daha önce 2 defa silip yükledim ve sorun çözülmedi. Bu sorunu nasıl çözeceğim? 1645354163
  2. Eskel

Atatürk'ün, Suriye'lilere Verdiği Tarihi Cevap

Atatürk’ün, Suriye’lilere Verdiği Tarihi Cevap 1923 Mart’ının 17. Günü Mersin’e giren Gazi Mustafa Kemâl Paşa, yaya olarak kafile halinde ilerlerken, büyük bir levha taşıyan birkaç Suriyeli kız karşısına çıkar. Tarihi Cevap Levhada şu cümle yazıyordur: “SURİYE HEMŞERİNİZİ DE KURTARINIZ…”...
  3. Eskel

Atatürk: "Bedevi değil Medeni olun"

'Bedevi Değil, Medeni Olun' Nazım Canca anlatıyor: Bir gün, Çankaya Köşkü’nün kütüphanesinde, mutat çalışmalarımız sırasında Ata bir ara yarım camlı okuma gözlüğünün camsız kısmından bakarak: “Git yüzünü yıka da gel” dedi. “Baş üstüne Paşam” Dedim ve hemen kalktım. Acaba yüzüm mü kirlenmiş...
  4. Eskel

Zübeyde Hanım: "Harbi kazanmadan dönme!".

Perihan Naci Eldeniz’in bizzat Atatürk’ten ve aynı zamanda Makbule Atadan’dan dinlediği güzel bir hatıra Ekim 1956’da TTK, Belleten dergisinde yayımlandı. Eldeniz’in Atatürk’ün dilinden aktardığı hatıra şöyle: Atatürk anlatıyor: “Büyük taarruzdan önce idi. Biz harp hazırlıkları ile meşguldük...
  5. Eskel

Boş kontejanlı liseleri nereden öğrenebilirim?

Hangi liselerde boş kontejan olduğunu nereden öğrenebilirim? Ve meslek lisesinden anadolu lisesine veya farklı bir tür liseye geçiş yapabilirmiyim?
  6. Eskel

En sevdiğiniz lirikal parçalar

Lirikal parçalar= söz olarak başarılı olan bir anlam içeren parçalar Kısaca şiirin müziğe dökülmüş hâli diyebiliriz sanırım. (Amaç yeni şarkılar keşfetmek) Benim en sevdiğim lirikal parçalar şunlar; Hayki- Adrenalin Hayki- Şampiyon Hayki- Hiç sevmedim seni Hayki- Teşekkürler (Feat Pit10) Hayki-...
  7. Eskel

9. Sınıf kolay veya orta seviye kaynak önerisi

9. Sınıfa geçtim kolay veya orta zorlukta olan kaynak önerir misiniz?? Matematik, fizik, kimya ve edebiyat dersleri için.
  8. Eskel

AKP'li Bursa Milletvekili Ekrem İmamoğlu'nun photoshoplu resmini paylaştı

Paylaşımdan sonra tepki alınca tweetini sildi
  9. Eskel

Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlara çay fırlattı!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de şiddetli yağış sebebiyle yaşanan sel ve heyelanlar sonrası incelemelerde bulunmak üzere gittiği Güneysu ilçesinde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmanın ardından mitinge katılan yurttaşlara çay fırlattı.
  10. Eskel

Atatürk ile Mazhar Osman arasında geçen kısa bir sohbet

Bir gün nüktedan ve renkli kişiliğiyle de tanınan Akıl ve Ruh Hastalıkları Uzmanı Mazhar Osman Atatürk’le sohbet etmektedir. Bu sohbet esnasında bir ara Atatürk, Mazhar Osman’a sorar: “Osman Bey, bu delilik nasıl bir şey?” Mazhar Osman: “Gazi Paşam az da olsa herkeste bir parça vardır” deyince...
  11. Eskel

Bilgisayarım çalışmıyor

Bilgisayarı açmak için güç düğmesine basıyorum ses geliyor ama ne ekrana görüntü geliyor ne de klavyede ki numlock tuşuna renk geliyor Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  12. Eskel

Merve Akpınar okuduğu imam hatip lisesine alınmadı!

Açıklamalarıyla ülkede büyük yankı uyandıran genç sporcu Merve Akpınar, okuduğu imam hatip lisesine alınmadı. 🗣️Şanlıurfalı gazeteci Mehmet Yetim: "MEB ve İmam Hatipliler rahatsız olmuş. Okuluna hentbol oynamak için salon istedi diye adeta Şanlıurfa'da linç ediliyor"...
  13. Eskel

Hikayeli Olan ve Online Olmayan Mobil Oyun Tavsiyesi

Hikayeli olursa ve online olmazsa güzel olur (örneğin 7Days, Argo's Chose, Dentures and Demons vb.) Oynadıklarım: Shadow Fight 2, 7Days, Dentures and Demons, lonewolf, underworld office
  14. Eskel

Heavy Trend sitesi güvenilir mi?

Heavy Trend sitesinden alışveriş yapacağım güvenilir bir site mi? 1620139241 Up..
  15. Eskel

Ankara'da bir kadın mama yiyen hayvanları tekmeledi

Ankara'da kadının biri mama yiyen hayvanları tekmeleyip video kaydı alan kişiyi taşla yaraladı Ve ben Atatürk'ün devamıyım dedi 😀 Video linki https://www.instagram.com/p/COVYMcBpDIe/?igshid=1i4cqn221emle
  16. Eskel

Dini sorguladığımda dinden uzaklaşıyormuş gibi hissediyorum

İslam dinine inanıyorum ve dini sorguladığımda (dinle ilgili olayları vs.) Kendimi dinden uzaklaşıyormuş gibi hissediyorum neden böyle oluyor?
  17. Eskel

Neden küfürbaz bir toplumumuz var?

Toplumumuzdaki çoğu insan küfür ediyor etmeyene öğretiyor (örneğin küçük yaştaki çocuklara küfür öğretilmesi gibi) neden böyle bir toplumumuz var?
  18. Eskel

Ders çalışmayı kendime eğlenceli bir hale getirebilirmiyim?

Ders çalışırken sevdiğim bir ders olmadığı sürece sıkılıyorum ve odaklanamıyorum bunu nasıl önlerim?
  19. Eskel

Intel Q9550 amd r7 370 e darboğaz yaparmı?

Intel core 2 quad q9550 ve amd r7 370 ikilisini rahatlıkla kullanabilirmiyim? Darboğaz olur mu? (G41 anakart ile kullanacağım)
  20. Eskel

Bir insan neden Türkçe Pop dinler?

Bir insan neden gerçeklikten uzak, 20 kelimelik aşk şarkıları dinler ki? Bu benim şahsi düşüncemdir kavga çıkartma gibi bir amacım yok seviyeli bir şekilde tartışalım istiyorum lütfen
Top Bottom