Arama sonuçları: *

1. A

asus vs monster hangisini almalıyım ?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513ih-hn002-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000005q1j2...
  2. A

Makinist anakart alınır mı? ?

Saol kralsın
  3. A

İntelin sitesinden bakarsan 3440 için server yazıyo 1619621482 Bi sorun çıktımı peki 1619621498 Ve kaç günde geldi şimdiden teşekkür ederim
  4. A

Ben önüme çıkanı attım fazla bi araştırma yapmadım Bide vergi konusunda bi bilgin varmı ?
  5. A

Selam arkadaşlar aliexpresten xeon 3440 ve anakart almayı düşünüyorum bakınırken gözüme bu toplu sistem çıktı makinist anakart nasıldır internette yazan bişey yok. https://a.aliexpress.com/_mKO5DFb
  6. A

Kendi ekran kartımı kendim tamir ettim

yaptığın şey geçici bi çözüm kartın 1 gün sonrada açılmayabilir 3 ay sonrada
  7. A

valorant açılıp kapanma sorunu

selam arkadaşlar aşağıdaki videodaki gibi riot un oyunlar sürekli böyle açılıp kapanıyor başka hiç bir uygulamada ve oyunda olmuyor. yönetici olarak çalıştır, yüksek dpı ayarını devre dışı bırak ve tüm uyumluluk seçeneklerini denedim ama sorunum çözülmedi yardımcı olursanız sevinrim...
  8. A

Windows defender sorunu

discord arkada günçelleştirme falan yapıyor kaspersky da siliyo bencede saçma 1615912521 kaspersky şuana kadar discord utorrent sildi
  9. A

SİZCE BU BİLGİSİYAR ALINIR MOI

bu pc yi sen 2300 2400 TL ye rahat toplarsın.
  10. A

Windows defender sorunu

selamlar herkese iyi forumlar. Bilgisiyarıma daha güvenli olduğunu düşündüğüm için kaspersky antivürüs programını yükledim haliyle windows defender devre dışı kaldı. ama kaspersky discordu falan sildiği için ve crackli dosya indiremediğim için kaldırdım. Ama crackli dosya indirmeye çalıştığımda...
  11. A

Çözüldü✓ Ani fps düşmesi yardim

Kardeşim benim pc de normalde 100 120 fps alıyodum bi açtım 20 fps gittim baktım hdd health dan %59 gittim smart defrag ı yükledim bütün sorun neredeyse düzeldi ama paran varsa git ssd al
  12. A

gtx 1060 i7 7700hq msi laptop kaça gider?

Kanka 14 k olduğunu düşünmedim.
  13. A

Ryzen Laptopa MacOS Yüklenir Mi ?

Hiç bulaşma 2 milyon tane ayar yapman lazım bilgisiyarı bozabilirsin. Bide dizüstünde çok daha zordur. Adamların kullandıpı pc farklı oluyo adam yapıyo çalışıyo ama sen yaptığında çalışmıyor.
  14. A

gtx 1060 i7 7700hq msi laptop kaça gider?

3.5 k dan koy pazarlık yapılır de en az 2.5k ya indir ama bekle 4 5 kişiden fiyat teklifi al öyle sat
  15. A

Bilgisayar Kendini Yeniden Başlatıyor

550 w yeter bu sisteme. 1615219543 Ekran kartını funmarkta 15 20 dakika çalıştır ufak bi ekranda noktalanma bozulma görürsen ekran kartında problem olabilir. Sıkıntı olmazsa ramlere test yap.
  16. A

Ekran kartına funmark yap 1615219161 Sistemin özellikleri neler
  17. A

Parçaları tak çıkar yapınca bişey değişmez.
  18. A

Yardım En Fazla 300TL Kulaklık Önerisi

Oyun oynayacaksan Bluetooth sakın alma çok gecikmesi var
  19. A

Windows 8.1 Driver sorunu ve Windows 10 ile arasında kalmış durumdayım.

Boot etme direk bilgisiyarı normal olarak aç dosya gezginine gir ordan isoyu yazdığın usb ye gir orda verdiğim fotodaki sembolü görüceksin ona çift tıkla o windows 8.1 in setupunu açıcak yani biosran flasha gerek kalmıcak adımlarda her şeyi kaldır veya kaldırma tarzı bişey olucak kaldırmayı seç...
  20. A

Windows 8.1 Driver sorunu ve Windows 10 ile arasında kalmış durumdayım.

Pc ye nasıl windows 8 indiryosun 1615199293 Hangi yöntemle
Top Bottom