Arama sonuçları: *

• Users: Arslann
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

asus vs monster hangisini almalıyım ?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513ih-hn002-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000005q1j2...
  2. A

Makinist anakart alınır mı? ?

Selam arkadaşlar aliexpresten xeon 3440 ve anakart almayı düşünüyorum bakınırken gözüme bu toplu sistem çıktı makinist anakart nasıldır internette yazan bişey yok. https://a.aliexpress.com/_mKO5DFb
  3. A

valorant açılıp kapanma sorunu

selam arkadaşlar aşağıdaki videodaki gibi riot un oyunlar sürekli böyle açılıp kapanıyor başka hiç bir uygulamada ve oyunda olmuyor. yönetici olarak çalıştır, yüksek dpı ayarını devre dışı bırak ve tüm uyumluluk seçeneklerini denedim ama sorunum çözülmedi yardımcı olursanız sevinrim...
  4. A

Windows defender sorunu

selamlar herkese iyi forumlar. Bilgisiyarıma daha güvenli olduğunu düşündüğüm için kaspersky antivürüs programını yükledim haliyle windows defender devre dışı kaldı. ama kaspersky discordu falan sildiği için ve crackli dosya indiremediğim için kaldırdım. Ama crackli dosya indirmeye çalıştığımda...
  5. A

Video editi için apu sistem toplanırmı?

selam arkadaşlar oyun oynamak dışında adobe programları için bu pc toplanır mı ram2x4 alıcam https://www.ciceksepeti.com/razador-rc-07-x-fire-oyuncu-gaming-kasasi-4x12-cm-gaming-fanli-kc816525?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.15.4...
  6. A

Windows 8.1 dizüstü pc ye windows 7 kurma

Merhaba arkadaşlar dizüstü pc me (HP PAVILION 15-P211NT windows 8.1) windows 7 kurcam iso dosyası elimde var rufus ayarlarını technopat windows 10 yükeleme videosundaki gibi yapıyorum ama usb yi biosta göremiyorum. Dizüstü pc için farklı rufus ayarlarımı gerekiyor. şimdiden teşekkürler
  7. A

Yardım Logitech g533kulaklığını usb ile eşleştirme

Merhaba arkadaşlar kulaklığımın usbsi kayboldu bende penta teknoloji ile iletişime geçtim saolsunlar amazonun 400 TL ye sattığı vericiyi penta 145 TL ye sattı ürün elime 12 13 saat içerisinde geçti ama nasıl eşleştiriceğimi bilmiyorum bunun içinde internette yeterli kaynak yok.
  8. A

En uygun fiyatlı termal macun

Selamlar herkese iyi akşamlar termal macun alıcam ama en uygununu bulmak istiyorum işlemciyi zorlamayacağım şimdilik sadece derslere girmek için işlemciye zarar vermemek istiyorum en ucuz şekilde halletmek istiyorum şuan piyasada 10 20 TL'lik macunlar var onlardan hangisini almalıyım.
  9. A

Am4 apu işlemci önerisi

Selamlar herkese iyi akşamlar ben 2. El yada sıfır farketmezsizin am4 soketi bir apu işlemci arıyorum alma amacım televizyonu yanına kurmak film falan izlemek en fazla 100 200 verebilirim anakart ram vs elimde mevcut yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  10. A

Yardım bilgisayar açılırken hata verip kendini yeniden başlatıyor

Selamlar başlıkta belirttiğim gibi pc açılırken kendini yeniden başlatıp aşağıdaki hatayı veriyor Bu bilgisayarı arkadaşımdan aldım kendisi bu driver booster ile driverları güncellemiş durum bu sistem recoveryden pc yi sıfırladım pc sıfırlanırken yine aynı durum oluyor yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom