Arama sonuçları: *

• Users: tccc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. tccc

ortalama Dj seti önerisi

önerebileceginiz orta seviye kaliteli dj seti varmı maks fiyat 10k
  2. tccc

sitedeki para gerçekmi

merhaba gecen gun tiktokta birsey gordum elxway diye bir sitede promosyon kodunu girince 7.000 dolar geliyor diye bende denedim şuanda hesapta 7120 dolar var hesapta ama gerçekmidir bilemedim site güvenilir midir tiktokta gorduugm videoya gore kod elon muskun ama ne kaedar gğvenilir bilemedim
  3. tccc

hollanda vizesi 18 yaş altı

merhaba bursada yaşıyorum ve istanbula hollanda vizesi almak için gideceğim ama 18 yaş altıyım yanımda ailemin de gelmesi gerekiyormu yoksa tek gitsem de oluyormu
  4. tccc

badem yağının etkileri

daha hızlı sakal uzaması için suratıma badem yağı süreceğim işe yaradığını duydum biraz sivilcemde var onlara da iyi geliyormuş ama haftada kaç kere sürmem lazım veya herhangi bir yan etkisi varmıdır
  5. tccc

papara onaysız hesaba carreforursadan para yatırılır mı

paparada hesabı ONAYLAMADAN carrefoursalardan karta para yükleyebilirmiyim
  6. tccc

nike kişiselleştirilmiş ayakkabı kaç haftada gelir

daha önce sipariş eden varsa nike sitesinden yapılan özelleştirilmiş ayakkabı kaç haftada gelir
  7. tccc

depreme yardım için bursada nereye gidebilirim

bursada depreme fiziksel yardım etmek için nerye gidebilirim ,gitmeme gerek varmıdır
  8. tccc

bilgisayar siyah ekranda kaldi

ekran şuanda bu şekilde kaldı sol üstte beyaz alt çizgi yanıp sönüyor ne yapabilirim lğtfen yardım edin
  9. tccc

bilgisayar çalışmıyor acil yardım lütfen

8 9 aydır açmıyordum bilgisayarı şimdi açmam lazım monitörde çalışıyor kasada çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor başka çalışan bir hdmi kablosuyla da denedim yine olmuyor ne yapabilirim
  10. tccc

sigarayı nasıl bırakabilirim

dün annem yolda sigara içerken gördü gece konustuk annemle babamla birdaha icmemek istiyorum ama suanda bile elim ayagim titriyor ne yapabilirim
  11. tccc

mac uygulama silindi olarak gözüküyor ama silinmedi?

bilgisayara anaconda indirdim kapattıktan sonra birdaha bastığımda uygulama açılamıyor dedi bende heryerden sildim şimdi tekrar indirmeye çalıştırğımda zaten var güncelleyin vb diyor ama bulamıyorum yok yani sildim ne yapabilirim
  12. tccc

hangi programlama diline yönelmeliyim

yaklaşık 1.5 2 yıldır html css dillerini öğreniyorum ama okuldan dolayı sürekli ara verdim 1 ay yapıyorum 3 ay ara veriyorum vb yine az buçuk biliyorum ama dü tekrardan bakmaya karar verdim ama hiçbirşey hatırlamadığımı farkettim sizce html css js den devammı edeyim yoksa python veya c++ mı geçeyim
  13. tccc

870k fiyat araba önerisi

max 870 k araba önerebilirmisiniz audi bmw mercedes vb olursa iyi olur teşekkürler
  14. tccc

masa lambası önerisi

ders çalışmak için masa lambası alacağım çok kalitesiz olmayan uygun fiyatlı bilen varmı
  15. tccc

yks tüm konuların olduğu bir pdf varmı

tyt ayt tüm dersler tüm konuların olduğu bir pdf aradım ama bulamadım kırtasiyeden çıkarttıracağım elimde bulunsun istiyorumda bulabilecek varmı
  16. tccc

responsive tasarım sıkıntısı

her bir kutunun 1200 px i geçtiğinde küçülmesini ve yanyana gelmesini istiyorum hi.bir sıkıntı yok @media screen yaptığımda kutular küçülüyo ama yanyana değil alt alt geliyorlar kutuların olduğu sectiondaki paddingle bir alakası yok her türlü alt alt geliyorlar şöyle oluyor sebebini ve çözümünü...
  17. tccc

egefitness videosunu 2 hafta yapsam sıkıntı olur mu

şu videodaki programı 6 gün yerine 2 defa yani 12 gün yapsam sıkıntı olurmu sizce
  18. tccc

responsive tasarim sıkıntısı

şu kodları yazıyorum ama bir şey ifade etmiyor sayfayı küçülttükçe h2 de yavaş yavaş küçükülüyor 700px in altına indikten sonrada küçülmeye devam ediyor sıkıntı nerde
  19. tccc

işlemcim unreal engine 5 için yeterlimi

r5 3600 rx 5600 xt evo 16 gb ram bu sistemde unreal engine 5 kullansam sıkıntı olurmu yoksa unity vb kullanmam daha mı mantıklı olur (kullanım açısındandahangisi daha iyi yazarsanız sevinirim)
  20. tccc

binance ta solana gözükmüyor

binanceta solana satın almaya çalıştığımda ismini yazınca çıkmıyor coinbasede vb var ama binanceta şuan neden göremiyorum bilen varmı
Top Bottom