Arama sonuçları: *

• Users: BR3TON
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BR3TON

800TL mouse önerisi

arkadaşlar şu iki ürün arasında kaldım hangisini önerirsiniz ya da önerebileceğiniz başka ürün var mı ? https://www.n11.com/urun/glorious-model-d-kablolu-oyuncu-mouse-1585140?magaza=zoccoshop&renk=mat-beyaz&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  2. BR3TON

Razer Deathadder V2 Öneri

Razer Deathadder V2 almayi düşünüyorum bu ürünle sorun yaşayan var mı ? Veya 500tl ye daha iyi bir mouse alinabilir mi ?
  3. BR3TON

300 TL Mouse Önerisi

Düşündüğüm mouselar sharkoon light2 200 viper mini ve bloody w90 max siz ne önerirsiniz
  4. BR3TON

300TL Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar 300TL bütçem var ben Corsair HS35 almayı düşünüyorum sizler ne önerirsiniz bu bütçede
  5. BR3TON

Steam 30TL Oyun Önerisi

30TL var steam cüzdanımda ne alsam karar veremedim önerilerinizi bekliyorum
  6. BR3TON

İşlemci Soğutucu Çalışmıyor

İşlemci soğutucu yavaş dönüyor ve ışıkları yanmıyor acaba neden en son kapattığımda çalışıyordu. Bilgisayar açılıyor
  7. BR3TON

Anakartta beyaz ışık

Arkadaşlar anakartta ramlerin yanında bazen beyaz ışık yanıyo bazen yanmıyo neden böyle oluyor.
  8. BR3TON

2600TL Monitör önerisi

2600TL ye monitör önerisi
  9. BR3TON

500TL oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar 500TL ye oyuncu koltuğu arıyorum böyle bilinen kaliteli bir koltuk var mı ? önerilerinizi bekliyorum
  10. BR3TON

Güvenilir Minecraft pre

Arkadaşlar aldığınız güvenilir ucuz minecraft pre satan bir site önerir misiniz
  11. BR3TON

Gameloop PUBG mobile

PC de PUBG mobile oynamak için gameloop indirdim kurdum masaüstüne geldi ve üstünde bir güvenlik logosu var neden var bu işaret foto koycaktim ama 3mb üzeri olduğu için koyamadım Sarılı mavili güvenlik işareti var üstünde
  12. BR3TON

G102 Lightsync VS Rog İmpact II VS Aorus M2

Siz olsanız hangi mouse u alırdınız fiyatları birbirine yakın
  13. BR3TON

200TL Mouse tavsiyesi

arkadaşlar 200tl oyun için mouse önerebilirmisiniz
  14. BR3TON

G102 lightsync VS G203 lightsync

G102 ve G203 arasında ne fark var Prodigy ve lightsync arasında ne fark var Sorularım bunlar şimdiden teşekkürler
  15. BR3TON

Asus Rog Strix Impact II nasıl

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-impact-ii-cift-el-oyuncu-mouse-pm-HB00000Q9YN2 Bu mouse nasıl ? Bir sıkıntısı var mı ?
  16. BR3TON

230tl gaming mouse önerisi

230tl bütçe ile bir mouse almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.
  17. BR3TON

Monster Aryond Alınır mı?

Arkadaşlar 2000TL bütçem var .Bu fiyata monster aryond buldum başka güzel monitörler varsa önerilerinizi bekliyorum.
  18. BR3TON

Rocket League Steam Epic Store

Epic games Rocket league'i önceden alanlara 200Tl değerinde eşya veriyormuş galiba, ben önceden steamden almıştım nasıl alırım o eşyaları
  19. BR3TON

Asus Rog Strix Impact II alınır mı ?

Mouse indirimde alınır mı 220 TL
  20. BR3TON

ViewSonic XG2405 G-sync

https://www.itopya.com/viewsonic-24-xg2405-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-profesyonel-gaming-monitor/ Bu monitör g-sync destekliyor mu ?
Top Bottom