Arama sonuçları: *

1. M

Anakart 1R2 Çok ısınıyor

Beyler PC kendiliginden kapanıyordu sıcaklık değerleri normal ekran kartı ve işlemcinin anakarta bakarken elim bu parçaya değdi ve çıplak elimi yakicak kadar sıcak kapanmanin bundan dolayı yaptığını düşünüyorum bu parçayı soğutmak için ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
  2. M

bilgisayar aniden kapanıyor

denicem knk birazdan yeniden montaj yapıcam haber veririm düzelirse
  3. M

benim uzay sistem knk pc ama dediğin şeyler bendede oluyor valo lobiye bi giriyorum pat pc kapandı
  4. M

Bilgisayar aniden kapanıyor sıcaklık değeleri normal hatta düşük yeni macun değiştirdim ekran kartı işlemcide 35-50 arası gidip geliyor oyunda falan 60 oluyor Ekran kartım r9-280 işlemci: fx 8300 ben güç kaynağından şüpheleniyorum 500w ama 625w kadar çıkabilir yazıyor psu üstünde
  5. M

Sizce iyi bir üniversiteye gitmek zorunlu mu ?

Merhabalar universite sınavın var ama iyi bir üniversiteye gitmek için çalışıcağım vakit bana boşa zaman harcamak gibi geliyor onun yerine kendimi geliştirmek daha mantıklı geliyor lakin bazen mantık tr de işlemiyor. Neyse asıl konu ben yazılım öğrenmeyi istiyorum işte bunu için bölümler vs var...
  6. M

İphonumda casus yazılım var

Merhabalar öncellikle bi iphone 6 ya sahibim geçen gece uyumadığım sıra tiktokta dolaşırken telefonum kendi kendine video beğenmeye başka başka yerlere girmeye hatta türk telekoma girip paket bile satın aldı sürekli oluyor bu telefona reset attığım halde hala düzelmedi ( telefonda sadece tiktok...
  7. M

12 GB RAM 6 kullanılabilir gözüküyor ve BIOS'ta 6 GB tanımlı gözüküyor

BIOS girip F9 bastığımda 6 GB gözüküyor Windows'tan bakınca 12 ama 6 kullanılabilir yazıyor MSConfig de baktım bir kısıtlama yok. Biosta 6 gb ram gözüküyor
  8. M

GTX 960 GÖRÜNTÜ VERMİYOR?

Pc başlatınca ekran kartı fanı dönmüyor ama işlemci güç girişini çıkarınca fan sorunsuzca dönüyor acaba powerdamı sıkıntı var?
  9. M

B350m anakart debug led vga sorunu ?

islemci güç beslemesini takinca ekran karti dönüyor takinca ekran karti fani donmuyor ve vga led isigi yaniyor sadece
  10. M

R9 280 Valoranatta 60 -40 fps arası alıyorum nasıl düzelte bilirim ?

r9 280 3 gb- fx 6100 4 ghz- 8 gb ram-250 gb hdd-500w psu çözünürlük yada ayar vs değiştirince birşeye yaramıyor pugb lite ultrada 120-100 arası alıyorum ama valorantta 60 75 40 falan
  11. M

R9 280 3 gb ekran kartı kullanım yüzdesi %20 geçmiyor

Oyun içinde birde gpu clock u bi anda 300 mhz ile 500 iniyor hiç 500 geçmiyor
  12. M

Monitörün yarlarına girdiğimde 1024x768 yazıyor windows 10 da 1366x768 nasıl düzelte bilirim ?

Windows 10 da 1366x768 monitörün kendi tuşlarından girinde 1024x768 yazıyor nasıl düzeltirim
  13. M

Monitör Uygun olmayan tavsiye edilmeyen mod hatası ?

normalde monitörüm 1280x1024 ama ben 1600x1200 kulanımyorum amd ayarlarından ayarladım ama ekran ortasında uygun olamyan tavsiye edilmeyen mod yazısı çıkıyor bunu nasıl temeli kapata bilirim görüntü var hala
  14. M

Windows 10 oyun kapatma sorunu

Windows 10 pro kullanıyorum valorant yada pugb oynarken aniden oyun donuyor ve oyun kapanıyor yardım ederseniz sevinirim
  15. M

HDD %100 SORUNU AMA SADECE BOŞTAYKEN VE OYUNDAYKEN BUNUN ÇÖZÜMÜ VARMI ?

Laptop hdd pc taktım anlamsız bi biçimde hep % 60 üstünde hüç inmiyor ve boştayken falanda %100 çıkıyor windows 8.1 pro yüklü ssd freshle okuma yazma testi yapıyorum 1 dk boyunca ondan sonra kapatıyorum testi düzeliyor %8 -9 -3 e iniyor anlamadım çok garip 1607663802 Foto atabilirim
  16. M

HDD SAĞLIK DURUMU GÖZÜKMÜYOR VE HDD %100 SORUNU NASIL DÜZELTE BİLİRİM ?

harddisk sentinelden baktığımda var gözüküyor
  17. M

ordak baktım saten gözükmüyor hata veriyor tahmin geçersiz gibi bir şey diyordu 1607607570 programla baktım daha doğru bakmaya çalıştım programda hata veriyor başka programlarda denedim onlardada olmadı
  18. M

Arkadaşlar hdd de windows 8.1 var interneteki çoğu ayarı yaptım ama düzelmedi oyun vs açınca oyunda saniye başında donup duruyor yarıdm ederseniz sevinirim
  19. M

HD7850 ekran kartı Drive yüklenmiyor

Ekran kartıma Drive yüklemeye çalışırken atıyorum %90 iken bir anda ekran gidiyor siyah oluyor ve düzelmiyor sistem özellikleri MSI 970A-G43 anakart DDR3 4 GB RAM FX 6300 işlemci var.
Top Bottom