Arama sonuçları: *

1. DuckFather

WhatsApp için anlık çeviri uygulaması/yöntemi tavsiyesi

Evet haklısınız da her saniye bilgisayar başında olmuyor insan. Bilgisayar başındayken öyle yapıyorum, IOS için bir önerisi olan var mı diye merak ediyorum. 1708000857 Kendi yazdıklarım için çalışmıyor mu sadece o klavyeler? Bir de 3. parti bir klavyeye insan çok da güvenemiyor.
  2. DuckFather

WhatsApp için anlık çeviri uygulaması/yöntemi tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Ben işim gereği İtalyanca'nın konuşulduğu ve çok mesajın atıldığı birkaç WhatsApp grubunda bulunuyorum. İtalyancamın yetersiz olmasından dolayı bazen önemli mesajları kaçırıyorum ve tek tek ekran fotoğrafı alıp Google Translate'te fotoğrafı çevirmek de çok zaman alıyor. Bunun...
  3. DuckFather

Ethernet Switch Yardım

Arkadaşlar merhaba, Ağ konularında bir hayli tecrübesiz olduğum için sizden bir konuda yardım isteyeceğim. Ben şu anda yurt dışında okuyorum. Kaldığım yer bildiğiniz 2+1 açık mutfaklı ev ancak bir yurdun içinde. Yurtta wifi var ama hızı yavaş. Ancak yurt odamızın ortak alanında yurdun dediğine...
  4. DuckFather

Ofis için Access Point önerisi

Evet ethernet kablosuyla gelecek. Bütçe yok ama bu verimi minimum para vererek almak isterim. 1704487270 Biraz fiyatı yüksek geldi. Daha ucuza bir çözüm bulunamaz mı?
  5. DuckFather

Ofis için Access Point önerisi

Arkadaşlar merhaba. İş yerimizin yaklaşık 150 metrekarelik ofis bölümü için Access Point arıyoruz. Önerebileceğiniz sinyali güçlü ve yirmiden fazla kullanıcı bağlandığında sıkıntı çıkarmayacak model var mıdır? Sadece bir adet Access Point kullanmayı düşünüyoruz.
  6. DuckFather

Pc Toplamada Yeniyim Neleri Değiştirmeliyim ?

Dostum yanlış anlama ama hayatumda gördüğüm en kötü pc toplamalarından birisi. İlk olarak hem cpu hava soğutucu hem de sıvı soğutucusu var ikisi de aynı şey. İkinci olarak işlemcin ekran kartına göre fazla güçlü. Üçüncü olarak gamepowerdan vazgeç biraz bu ne fanboyluk :). Kulaklık standı mouse...
  7. DuckFather

ATX kasaya Micro ATX anakart takılabilir mi ?

Linke tıklarsan aşağıda açıklama kısmında desteklediği anakart boyutları var. Oradan gördüğüm kadarıyla ATX, Micro-ATX ve Mini ITX takabiliyorsun.
  8. DuckFather

Ryzen 5 5600x uyumlu ram

Ben senin yerinde olsam ryzen 5 5600x gibi üst seviye bir işlemcinin yanında üst seviye bir ram alırım...
  9. DuckFather

Öneri Laptop için ek depolama olarak SSHD mi SSD mi?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6 7 ay önce MSI GL75 9SD laptopunu satın aldım. İçinde 500 gb m2 ssd ile geliyor ve bu bana yeterli gelmedi bilgisayarımın içinde 2.5"lik bir sata slotu var ve tam indirim zamanıyken bir upgrade yapmak istiyorum. Oyunları yükleyeceğim, SolidWorks...
  10. DuckFather

Rtx 2070 super pc toplama

Yani sistem için tam olarak bir bütçem yok ancak boşa da para vermek istemiyorum
  11. DuckFather

Rtx 2070 super pc toplama

Merhabalar arkadaşlar rtx 2070 super ile bir sistem toplamak istiyorum yanına ryzen 7 3800x düşündüm ama fazla mı olur ve hangi model ekran kartı kullanmalıyım sistem önerebilir misiniz
  12. DuckFather

Klavyem çok kirli

bir de tozları almak için süpürgeye tüylü ucu takıp temizleyebilirsin
  13. DuckFather

SteelSeries Arctis 5 mi yoksa Omen by HP 3XT27AA Mindframe almalıyım

yani bu fiyatta bir kulaklık alıyorsa zaten büyük ihtimalle iyi bir ses kartına sahiptir zaten değilse böyle yüksek seviye bir kulaklık almasına gerek yok
  14. DuckFather

SteelSeries Arctis 5 mi yoksa Omen by HP 3XT27AA Mindframe almalıyım

Hyperx cloud alpha şuan indirimde 699 tl gibi bir fiyattı ikisinden de iyi olduğuna emin olabilirsin (bu fiyatta bir kulaklık aldığına göre ses kartının iyi olduğunu varsaydım) Link de bırakayım: https://www.itopya.com/kingston-hyperx-cloud-alpha-gaming-kulaklik/
Top Bottom