Arama sonuçları: *

• Users: Earwven
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Earwven

Yardım Epic Games FC 24 Açılmıyor

Oyun az önce indi ne yaparsam yapayım açılmıyor, ea background service'i falan kapatıyorum hiçbir şey olmuyor. Bu sorun çözülmüyorsa biraz daha fazla verip steamden alacağım. Çözümü var mı?
  2. Earwven

Epic Games Para İadesi

İade edildi diyor, satın alırken kullandığım epic ödül iade edildi fakat para hâlâ gönderilmedi. Ne zaman gelir? Müşteri hizmetlerine mi yazmalıyım?
  3. Earwven

Bilgisayar Mühendisliği İçin Laptop Önerileri

İtopya'daki indirimleri gördükten sonra size de bi sorayım dedim. https://www.itopya.com/gigabyte-g7-kf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4060-gddr6-8gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-gaming-notebo_u23785 Nasıldır bu? Bütçe 30-40k arası, başka sitelerden de atabilirsiniz.
  4. Earwven

Forza Horizon 4 Sunuculara Bağlanamama Sorunu

Bir türlü online'a giremiyorum, neden böyle oluyor?
  5. Earwven

Sayısal 41k ile Okunabilecek Bölümler

Açıkçası aklımda Marmara Makine Mühendisliği var. Rehberlik hocam Gebze Teknik'te Makine okumak daha mantıklı dedi, bilemiyorum. Gazi'de Bilgisayar Mühendisliği de bir ihtimal gelebilir. Bu 5k net aşağı-yukarı hangi bölümleri tercih edebilirim? Bilgisayar ve Makine Mühendisliği olsa daha iyi olur.
  6. Earwven

BF 1 Revolution Alınır mı

Zamanında Amazon Prime bedava BF 1 vermişti ben de eklemiştim EA Play'e, bu aralar BF 1 acayip fazla sardı fakat premium oyunculara özel mapler falan gelince beni ana menüye atıyor standart sürümde olduğum için. hazır steamde indirimdeyken BF 1 Revolution alınır mı? içerisinde premium pass de...
  7. Earwven

İndirimdeyken Rust Alınır mı?

Ya sadece Rust alabilirim ya da Rust yerine Ready Or Not ve birkaç oyun daha alabilirim, henüz karar veremedim. Sizce Rust oynanılır mı?
  8. Earwven

Horı Racing Direksiyon Seti Alınır mı?

Bu fiyatlarda pek seçenek yok zaten, kullanan falan var mı? Ürün nasıl, veya bu fiyata yakın aralıklarda başka önerebileceğiniz var mı?
  9. Earwven

Yardım İşlemcim Fazla Isınıyor

Selamlar R5 3600 stok fanla birlikte kullanıyorum. FIFA 23'te falan işlemci çok ısınıyor (98-101 C). Az önce termal macun (corsair xtm 50) yenilememe rağmen sıcaklıkta hiçbir değişiklik olmadı, sebebi ne olabilir? Termal macunu biraz daha bol sürsem ne değişir? Sistem İtopya'dan almıştım fakat...
  10. Earwven

AÖL Sınav Sonuçlarına Ulaşamıyorum

AÖL sınav sonuçları açıklanmış ama ben bir türlü sonuçlara bakamıyorum, kalan zorunlu ders sayısı 0 diyor fakat sonuçları bir türlü göremedim. Sizde de var mı bu sorun?
  11. Earwven

2. El Direksiyon Seti Alınır mı?

Direksiyon setlerinin fiyatı acayip artmış, bu yüzden mecbur 2. ellere bakıyorum. Bu ürün nasıl, sorun olduğunu falan nasıl anlayabilirim?
  12. Earwven

İsrail'den Ucuza Bir Şey Alınır mı?

Selamlar, babam yarın İsrail'e gidiyor da oradan ucuza getirtebileceğim bir şey var mı? Vergi durumu vs. nasıl bilgisi olan yazabilirse sevinirim. Babam oradan iphone getirip burada satalım diyo, pek getirisi olur mu? Bir de direksiyon seti fiyatlarına bakmak için İsrail'de olan teknoloji...
  13. Earwven

Valorant Uyguna VP Alabileceğim Siteler Hangisi?

Yeni gelen battlepass'i almak istiyorum da hangi sitede en uyguna alabilirim?
  14. Earwven

AÖL Sınavı İçin Ücret Gerekiyor muydu?

Ben 12. sınıfa gidiyorum, 2. dönem itibarıyla açık öğretime geçtim geçerken de benden hiçbir ücret talep edilmedi, gerek yok dendi. Yarın sınavlar başlıyor, herhangi bir ücret yatırmam gerekiyor muydu? AÖL sitesine girince seçtiğim dersler gözüküyor kredim zaten tamamlandığı için zorunlu...
  15. Earwven

MSÜ 2023 Nasıl Geçti?

Nasıl geçti sınav? Ben son 5 yılı çözmüştüm sınava girmeden önce, en zor matematik bu sene soruldu. Türkçe basitti, sosyal her zamanki gibiydi fen ise orta diyebilirim. Ben ortama adapte olmak için, TYT için girdim.
  16. Earwven

Red Dead Online Bounty Hunter Hakkında

Legendary Bounties kısmı açılıyor bir görev yapıyorum tekrar kapanıyor, neden böyle oluyor? Diğer görevler çok sıkıcı yapasım gelmiyor.
  17. Earwven

Epic Games İndirmeyi Durdurma Hakkında

Hazır indirimdeyken RDR alayım dedim, indirmeyi başlattım. Şimdi bilgisayarı kapatacağım fakat kapatınca yüklenme sıfırlanır/gider diye tedirginim. Bilgisayarı kapatmadan önce Epic Games'i mi kapatmam lazım? Ya da Epic Games'i kapatmadan indirmeyi duraklatıp mı bilgisayarı kapatmalıyım?
  18. Earwven

Netler Ne Zaman Artar?

Neredeyse Ocak ayı da bitiyor, hocalar genelde netler Şubat'ta tavan yapar vs. diyor. TYT'de son 4 deneme sırasıyla Birey 80,5 - TYT 2021 81,25 - Özdebir Türkiye Geneli 74,75 ve TYT 2022 84,75. AYT'de ise 12. sınıfa güveniyorum fakat denemelerde işlenen konular çıktığından genelde 11 soruyorlar...
  19. Earwven

Fifa 22 Kariyerde Oyuncular Çok Çabuk Yoruluyor

30. dakikada oyuncular böyle oluyor, sebebini bilen var mı?
  20. Earwven

Yeni İnterneti Nereden Çektirmeliyiz?

Altyapı çalışması yapmışlar da şu an Türk Telekom kullanıyoruz paket mi yükseltsek yeni sağlayıcıya mı geçsek bilmiyorum. Türknet'in müşteri hizmetleri sıkıntılı, sanırım bir de bayileri yok bu yüzden babam sıcak bakmayacaktır pek uğraşmayı sevmez. Hangi sağlayıcıyı tercih edersiniz?
Top Bottom