Arama sonuçları: *

1. U

Redmi Note 11 Pro+ 5G mi Samsung Galaxy A53 5G mi?

Donanım ve sarj hızı olarak redmi daha iyi diye gordum ama kamera performansında da samsung üstte diye biliyorum sizce hangi telefonu almak daha mantıklı
  2. U

2. EL İPHONE ALINIR MI?

Şuan ki güncel butcem en fazka 30 bin. bu fıyata en ıyı hangı ıphone alınır izmir içinden. gidip kontrol etmem lazım ılk once o yuzden ızmır ıcı daha ıyı olur oneri linkiniz vars ck ıyı olur. 13 pro max cok guzel ama o fıyata temız bulamam muhtemelen
  3. U

20-35K ARASI LAPTOP ÖNERİSİ

ekran kartı o kadar da onemlı degıl ekran kartından kısabılırım fıyatın dusmesı ıcın de
  4. U

20-35K ARASI LAPTOP ÖNERİSİ

merhabalar bilgisyar alacagım. butce 20-35 arası olur. Oyun oynamayacak bılgısayar muhendısı ogrencısıyım. sağlam bır laptop onerır mısınız
  5. U

Televizyona bağlandığım bilgisayardan sinyal yok hatası aldım!?

Eski bir kasa var ekran kartı yok bunu film izlemek için ofisteki televizyona bağlamak istedim. Monitör gibi kullanacaktım 2 tarada VGA kablo bağladım. Televizyon PC yi algıladı ama sinyal yok demeye başladı bunu nasıl çözebilirim?
  6. U

Hangi üniversiteyi seçmeliyim?

Say sıralamam 97 bin 541 ve bilgisayar mühendisliği istiyorum fakat güzel okullar tutmuyor haliyle bende tutturabildigim okullar arasından 2 taneye kadar eleme yaptım. Şimdi size kriterleri söyleyip siz olsaydınız hangisini seçerdiniz diye soracağım. Şimdi bu gideceğim okulda sonuna kadar...
  7. U

2. EL MACBOOK ALINIR MI??

2. EL MACBOOK BAKIYOORUM BİR SÜREDİR VE FİYATI 20 İLA 25 BİN TL ARASINDA DEĞİŞEN 2023 YILINDA ALINMIŞ VE 2025 YILINA KADAR GARANTISI OLAN TEMİZ BİR KAC MACBOOK GORDÜM SİZCE BUNLARI ALMAK GÜCENİLİR VE MANTIKLI MI? DERS VE İŞ İCİN KULLANACAGIM
  8. U

2. EL MACBOOK ALINIR MI

vaallaahi ben ders ve ileride yazılım işim alacağım. istememin nedeni biraz da oyun oynanamıyor olması oyunları bırakabılmek için
  9. U

2. EL MACBOOK ALINIR MI

neden?
  10. U

2. EL MACBOOK ALINIR MI

2. EL MACBOOK BAKIYOORUM BİR SÜREDİR VE FİYATI 20 İLA 25 BİN TL ARASINDA DEĞİŞEN 2023 YILINDA ALINMIŞ VE 2025 YILINA KADAR GARANTISI OLAN TEMİZ BİR KAC MACBOOK GORDÜM SİZCE BUNLARI ALMAK GÜCENİLİR VE MANTIKLI MI?
  11. U

2. EL BİLGİSAYARIM KAÇ LİRA EDER

sıfır degıl yarı fiyatı eklerdım en kotü
  12. U

kk sadece ekran kartı 13 bin tl en ucuz ekran kartını o fiyata satarım ben o fiyat ne kasa için
  13. U

BİLGİSAYAR DONANIMLARI SIRASIYLA ŞÖYLE EKRAN KARTI= ASUS ROG STRİX RTX 2060 6 GB İŞLEMCİ=AMD RYZEN 5 3600 ANAKART=ASUS TUF B450 PRO GAMİNG RAM=CORSAİR VENGEANCE 2X8(16GB) 3200 MHZ SSD=James Donkey 960 B 520/500MB/SN GÜÇ KAYNAĞI=XİGMATEK X-POWER 650W 80PLUS MONİTOR= GAMEPOWER 144HZ 1MS CURVED...
  14. U

ESC tuşu atamam bazı oyunlarda calışmıyor

Uzun süredir esc tuşu klavyede basmıyordu bu yüzden esc tuşunu f1 tuşuna atadım sorunsuz cogu yerde esc gorevi goruyor fakat bazı oyunlarda atama yaptığım f1 tuşu esc olarak degıl f1 tuşu olarak algılanıyor dolayısıyla oyun menülerine giremıyorum vesayire bu kon hakkında yapılabilecek bir cozum...
  15. U

IBANEZ GRGR131EX-BKF GRGR Elektro Gitar

Bu gitar alınır mı fiyatına gore daha iyileri var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  16. U

Elden ring esc tuşu ataması?

dün elden ring indirdim hıc bır sorun yoktu ama benım klavyenın esc tusu bozuk oldugu ıcın sharpkeys uygulaması ile esc tusunu baska bır tusa atadım calısıyordu da bu sayede fakat elden ringe gırdıgımde atamıs oldugum esc tusunu kabul etmıyordu işlemiyordu ne kadar bassam da oyunun buyuk bolumu...
  17. U

İnternete bağlıyım kullanabiliyorum ama bilgisayarda ağ yok diyor.

Asus TUF B450M-Pro Gaming B450 DDR4 AM4 Anakart driverler güncel şimdi baktım kaldırıp yeniden indirmeyı denıcem
  18. U

İnternete bağlıyım kullanabiliyorum ama bilgisayarda ağ yok diyor.

İnternete bağlıyım kullanabiliyorum ama bilgisayarda ağ yok diyor.Google, oyunlar, gibi bir çok yerde interneti kullanabılıyorum. ama spotify olsun bilgisayar güncellemeleri olsun bu kısımlarda internet bağlantısı yok diyor. interneti telefondan usb ile aktarıyorum eskiden böyle bir şey yoktu. 2...
  19. U

redmi airpods mu haylou aırports mu

https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-airdots-tws-bluetooth-basic-5-0-kulaklik-p-6676673 https://www.trendyol.com/xiaomi/haylou-gt1-pro-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-p-43821355
  20. U

Tablet önerisi ne almalıyım

700-1000 TL arası 32 GB ekranı büyük bir tablet lazım. En iyi ürün hangisi olur .
Top Bottom