Arama sonuçları: *

1. zeki eren

Uygun fiyata klavye önerisi

https://app.hb.biz/0gRKiLMORWhS
  2. zeki eren

Uygun fiyata klavye önerisi

Iyi günler hocam ben 300 TL civarında 350 yi aşmayacak biçimde bir f/p klavye arıyorum mavi switch olabilir tercihimdir ama mecbur değil tabii ki önerilerinizi alırım
  3. zeki eren

Win10 32 bitten 64 bite taşıma yardım lazım boot olmuyor

Eskiden bilgisayarda 64 bit Windows vardı ama bilgisayarcida format olduktan sonra 32 olarak elime döndü aslında
  4. zeki eren

Win10 32 bitten 64 bite taşıma yardım lazım boot olmuyor

Arkadaşlar 2 gündür uğraşıyorum laptopuma ram takviyesi yaptım işlemcim 64 bit destekliyor ama ne yapsam boot ettiremedim bana sesli veya yazılı bir şekilde yardım eedicek bu işten anlayan birisi lazım arkadaşlar yardım edebilecek biri varsa çok mutlu olurum Bilgisayar: Grundig gnb 1550 a1b2...
  5. zeki eren

32 bit 64 yapma kurulum yapamıyorum

Bios üzerinde uefi ayarı var açıp kapayabiliyorum açıp uefi olarak yazdırdım flash diske UEFI desteğini bios üzerinden açtım açınca Grundig ekranı geliyor ve altta çağrı merkezi yazıyor 5 dakika kadar bekledim ama hiçbir değişiklik olmadı arada ekran kapanıp açıldı 1713519245 Özellik olarak...
  6. zeki eren

32 bit 64 yapma kurulum yapamıyorum

Grundig gnb 1550 A1 B2 bilgisayarım ram yuksetmesi yaptım ve bilgisayarı 32 bitten 64 bite yükseltmeye çalışıyorum w10 64 biti indirdim Rufus yardımıyla 8gb bir flash diske kurdum mrb şekilde PC onu destekliyordu biosa giriyorum boot optiondan seçip kurmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor...
  7. zeki eren

fullprogramindir güvenli mi

Çoğu kişi sıkıntı çekmediğini belirtmis 1673283056 Nereden alabilirim acaba 1673283143 Nereden alabilirim acaba
  8. zeki eren

fullprogramindir güvenli mi

İyi günler hocam ben Office programlarına indirmek için kullanmak istiyorum daha önce indiren var mı ya da tavsiye edebileceğiniz bir yer ya da bir yol bu siteyi kullanmak istiyorum ama güvenli mi bilmiyorum ne yapabilirim
  9. zeki eren

Redmi airdots iki kulakta ses sorunu

Ortalama 2 sene önce aldım ve sorunlu olunca kullanmayı bıraktım ve iade de etmedim o zaman şimdi tekrar buldum kulaklık bağlanıyor ve eslesiyor ama iki kulaktan da ses gelmiyor herhangi bir düşme kırılma hasari kulaklilarda mevcut değil sadece kutunun kapağı kırıldı sıfırlamak gibi bir çok...
  10. zeki eren

YouTube katıl iade oluyormu

İşte yazı yoluyla mail yoluyla denedinmi
  11. zeki eren

İnternet üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmayı denedinmi
  12. zeki eren

Ödeme bilgileri kısmından iade istemeye çalışabilirsin ben daha önce banka kartı üzerinden oyun harcamasını geri almıştım ama aynı şekil yapılır mı emin değilim
  13. zeki eren

Banka kartı üzerinden mi harcama yaptı
  14. zeki eren

Müşteri hizmetlerinden iade edebilirsin arayıp bilerek olmadığını belirtebilirsin paran iade olur muhtelemen
  15. zeki eren

Reklam için tavsiye lazım

Selamlar Instagram üzerinde bir moodluk sayfa yönetiyorum sayfanın gelişmesi için reklam vermek istiyorum sizce nas bir yol izlemeliyim Instagramın kendisine mi yoksa herhangi bir Instagram sayfasına mi reklam vermeliyim sizce
  16. zeki eren

En iyi mobil oyun Car x street

Tabi ki eksikleri olur he yeni çıkan mobil oyunun onlarca eksiği var zamanla onları da telafi edip mobil oyunlar içerisinde zirveye geçebilir
  17. zeki eren

GİGABYTE 2K G27Q MONİTÖR ALINIR MI ?

Alınır hocam tavsiye ederim ama başka sitelerde daha uygun indirimler de arayabilirsin itopyadansa
  18. zeki eren

🔥İndirim 8 gb 3200 mhz cl 16 T-force 520₺

Güzel fırsat ihtiyacı olan kaçırmasın
  19. zeki eren

En iyi mobil oyun Car x street

Selam , iyi akşamlar arkadaşlar Car x street isimli yeni bir mobil oyun geliyor fazlasıyla övüldüğünü duydum. Acaba oyun ne zaman çıkacak ve ücretli olucak mı ? Bilgisi olan yazabilirse sevinirim. Ekstradan oyuna ilgili yorum ve tahminleriniz varsa tartışıp konuşabiliriz.
  20. zeki eren

Yardım Film/Dizi Önerisi !!!

Avenger assemble Ms marvel Twdd Loki Izlediysen fazlası var
Top Bottom