Arama sonuçları: *

• Users: B.elma
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Öneri 300-500 TL arası klavye önerisi - oyunlar için

Hocam herkese iyi akşamlar. Full oyun oynayan biriyim sadece oyunlar için bir klavye arıyorum. Varmıdır güzel bir öneride bulunabilecek, yardımcı olabilecek hocalarım
  2. B

Yardım Teamviewer vs. programları kullanırken klavye takılı kalıyor--

Öncelikle herkese selamlar iyi akşamlar , hocam sizlere bir sorum var Şimdi mecburiyetten teamviewer ve anydesk benzeri programlar kullanıp 2 pc ile uğraşıyorum . yani 1 pc mausu vs. bozuk olduğu için onu teamviewer ile kontrol ediyorum. Sorun her seferinde 2 kelimemden birinde klavye ya...
  3. B

Rampage KB-R90 Orion Red Switch Klavye kendiliğinden tuşlara basıyor..

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Size bir sorum olacak çözemedim nedense. Birkaç ay önce rampage kb-r90 orion red switch klavye almıştım. Sorunsuz çalışıyordu Belli bir süre geçtikten sonra şimdi her saniye olmasa bile kendiliğinden tuşlara basıyor , mesela numlock , home tuşu vs. birçok...
  4. B

Toplama PC nin son hali

Selamlar herkese arkadaşlar😄 Günlerce konusunu açtığım PC nin son hali böyle , birdaha bakmanizi istedim 😄 Yorumlarınızı bekliyorum.. Max bütçe bu kadar oldu.. --WD Blue 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPM --RAMPAGE SAILOR 4x120mm Rainbow Fanlı 600W 80Plus BRONZE MidT ATX GAMING KASA...
  5. B

Bu sistem alınır mı sizce

Selamlar herkese arkadaşlar, Bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir Fiyatı 8.500 TL Full oyun oynayabileceğim 7/24 oyun oynayabileceğim bir PC olması lazım da..
  6. B

Gaming PC nasıl sizce

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/MGB44DBU Beyler selamlar herkese, Monitör dahil 13.000 TL Lik bir sistem bakarmisiniz nasıl sizce
  7. B

Gaming PC 8500 TL bütçe

Herkese iyi akşamlar öncelikle :) 8000-8500 TL ye 7/24 oyun oynayabileceğim bir PC toplamak istiyorum. Vatan bilgisayardan toplamam lazım bulunduğum sehir vs. yüzünden :) Yardım edebilir misiniz nasıl bir sistem toplayabilirim ben bu konuda bilgisizim de biraz... : @Abdullah Hacıgül
  8. B

Çözüldü✓ --

-----
  9. B

8000 TL oyun bilgisayarı

Beyler herkese selam öncelikle. 8.000 TL bütçem var ve oyun delisi biri olarak bu bütçeyle toplama bir oyun PC dizmek istiyorum. Yeri geliyor pc 7/24 açık bırakıyorum günlerce . Yardımcı olabilecek varmı acaba , ney tercih edebilirim nasıl bir sistem dizebilirim Şimdiden teşekkürler ☺️...
Top Bottom