Arama sonuçları: *

1. Osmanlı

Rj 11 2 pin Kablo VDSL2 destekler mi ?

Merhaba yakın zamanda Türknet adsl den vdsl e geçmek için paket değişikliği talebinde bulundum. Modemim vdsl destekliyor ama duvardan modeme gelen kablo konusunda pek emin değilim. Kablo Rj 11 2 pin bu kabloda sorun olur mu ? Resimdeki gibi
  2. Osmanlı

Garanti süresi 20 iş gününü geçerse ne yapmalıyım ?

az önce 175 i aradım cumartesi günleri firma farketmeksizin iş günü olarak sayılıyormuş.
  3. Osmanlı

Garanti süresi 20 iş gününü geçerse ne yapmalıyım ?

Dostlar Benim Asus rog strix gl531gv ürünüm var. 22.06.2020 tarihinde içerisinden yanık kokusu gelmesinden dolayı garantiye verdim. İş günlerine cumartesiyide dahil edersek bugün 18. iş günü bitti. 20 iş gününü geçtiği takdirde nasıl bir yol izlemeliyim ? Laptopumu garanti kapsamında teknik...
  4. Osmanlı

OYUNLARDA FPS DROP

Hd tune den bad sactor testi yapmayı dener misin ? Hdd bozuksa drop olabilir.
  5. Osmanlı

2 laptop arasında kaldım

Attığın rog stirx g531gv 9750h ve rtx 2060 lısını kullanıyorum sorun olursa sorabilirsin. Ben gayet memnunum.
  6. Osmanlı

Laptop ısınınca kendini kapatıyor

Termal macunu 1 yıldır yenilemediysen. Yenilemeyi dene. Ayrıca temizliğini yap. Sorun devam ederse bilgisayarı daha açıkta kullanmayı dene. Oda olmazsa soğutucu al.
  7. Osmanlı

OYUNLARDA FPS DROP

Ram in yetmiyor olabilir hdd bozulmuş olabilir. Bunlar olabilecek nedenler. Aşırı ısınmada buna sebep olabilir.
  8. Osmanlı

sizce r5 3600 mü yoksa r7 2700x mi

3600 Daha iyi.
  9. Osmanlı

KARANTİNADA İZLENEBİLECEK DİZİLER

The 100 izledim ilk 2 sezonu izlemeni öneririm fakat 2.sezondan sonrası beni sıktı.
  10. Osmanlı

Bilgisayarın Kasmaması İçin Neler Yapabilirim?

Herkesin yazdığı gibi bu sıkıntı ya ram eksikliğinden ya da hdd nin bozulmasından dolayı kaynaklanır.
  11. Osmanlı

ddr2 vs ddr3

Aralarındaki nesil farkına bakarak kolayca söylenen ddr3 daha iyi.
  12. Osmanlı

Öneri Evde yapılabilecek hobi

Evde karınca varsa onların istatistiklerini tutabilirsin. Hangi saatte daha fazlalar ve ev içerisindeki rotalarını bir harita yaparak çizebilirsin.
  13. Osmanlı

SSD dolarsa bilgisayarım kasarmı?

Donma olmaz fakat ssd nin performansı düşer. En az %20 si boş kalmalı.
  14. Osmanlı

Yardım rainbow six siege

Steamden aldıysan oynama süren 2 saati geçmişse ve satın almanın üzerinden 14 gün geçmişse iade edemezsin.
  15. Osmanlı

Yardım DDR 3 ANAKAR ICIN EN IYI ISLEMCI HANGISI YAZARSANIZ SEVINIRIM

Anakart soketini söylemen gerek. ddr3 ram ile alakalı bir durum.
  16. Osmanlı

Cs go item düşürme

Her 2 levelde bir eşya düşüyor. Level atlamanın en hızlı yolu bence rekabetçidir.
Top Bottom