Arama sonuçları: *

1. gorkemberka

SİSTEMİMİ SATIYORUM, SİZCE EDERİ NE KADARDIR?

Merhaba dostlar, bazı kişisel sebeplerden dolayı mevcut sistemimi satma gereği duydum. Fakat ekran kartı fiyatları vs uçunca sistemimin toplam değeri ne kadardır, 2. elden kaça satılmalıdır bilemedim. Sizlerin bilgisini almaya geldim. - Sistemim : Ekran Kartı : RX580 8GB ARMOR İşlemci : RYZEN 5...
  2. gorkemberka

ARKAPLANDA RAMİMİ SÖMÜREN BİR İLLET ÇALIŞIYOR, LÜTFEN YARDIM EDİN.

kaspersky ile yapacağım şimdi umarım düzeltebilirim.
  3. gorkemberka

ARKAPLANDA RAMİMİ SÖMÜREN BİR İLLET ÇALIŞIYOR, LÜTFEN YARDIM EDİN.

Dostlar direk konuya giriyorum. Son günlerde hiçbir şey indirmedim, yani download virüs yemiş olamam. Yada bilemiyorum belki de olabilirim. Sorun şu, Masaüstünde de takılsam. Oyunda oynasam. Tarayıcımda da gezsem. Zamanı belirsiz bir anda kasamın fan sesleri artıyor, ki bundan anladığım üzere...
  4. gorkemberka

STEAM'E TIKLIYORUM AÇILMIYOR, YÜKLENİYOR SİMGESİ GELİYOR O KADAR. (ACİL YARDIM EDİN)

evet zeka dolu bir cevap geldi, bu aciz kul bunu düşünememişti demiyorum bile çünkü oraya yazmışım kocaman yönetici olarakta çalıştırdım diye, Bu 500 ıq yardımın için o kadar teşekkür ederim ki, artık sana minnettarım dostum. Lütfen daha çok cevap ver, nasıl olsa cevap kasıyorsun. Adamsın...
  5. gorkemberka

STEAM'E TIKLIYORUM AÇILMIYOR, YÜKLENİYOR SİMGESİ GELİYOR O KADAR. (ACİL YARDIM EDİN)

Arkadaşlar, Silmediğim antivirüs programı yapmadığım tarama işlemi kalmadı. Herşeyi denedim. Bir gün klasik bir sabah yine steam'i açmak için tıkladım fakat yarım saniye falan yükleniyor simgesi belirdi ve gitti. Ortada ne steam var, ne bir şey. Güncelleniyor bile demedi. Lütfen yardım edin. Bu...
  6. gorkemberka

5100'e Şöyle Bir Sistem Topladım Alınır mı?

Hayır, sadece oyun testi yollamadım. Derleme ve Render amaçlı. Ama haftada en az 2 3 saat oyunda oynarım diye düşünüyorum.
  7. gorkemberka

Hocam şöyle göstereyim, userBenchmark'ın rakamlarına kanma Veya şöyle de gösterebilirim 1599102393 Hocam çoğu zaman 3500x 3600'den 3 5 fps daha fazla, daha düşük olduğu anlarda bile çok düşük rakamlarla fark oluyor. Ve render'da 3500x ile 3600 arasında dev bir fark var. 1599102459 3600'mü...
  8. gorkemberka

3500x 3600'den daha iyi performans veriyor. :D? 1599102129 Arkadaşlar 3500x 3600'den daha iyi performans veriyor ama?
  9. gorkemberka

Altyapısız Evde İnternet

Aynı sorundan muzdaripin fakat benim altyapım yok diye biliyorken aslında binanın kutusu arızalı çıktı onu yaptırıyoruz, fakat altyapı yok diye biliyorken bu konuyla çok uğraştım. Eğer 200+ bütçen varsa superbox alınır fakat 200'ün altında bütçeyle aldığın superbox'ın hızına değmez. max 10mbps...
  10. gorkemberka

Arkadaşlar, boş yapmadan hemen sistemi yazıyorum. ÖNEMLİ : SİSTEMDE EKRAN KARTINDAN ÇOK İYİ BİR İŞLEMCİYE İHTİYACIM VAR, EKRAN KARTI İÇİN YÜKSELTME DEĞİL DÜŞÜRME ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM. ANAKART : B450HM 3200MHZ (OC) DD4 AM4 mATX İŞLEMCİ : R5 3500X 3.6GHZ 35MB EKRAN KARTI : RX 580 (Stock) RAM ...
  11. gorkemberka

RYZEN 7 3800X + RX 5500 XT (İŞLEMCİYE İHTİYACIM VAR)

bilmiyorum işte, o yüzden. 1598747996 1660S RX 5500 XT'den daha iyi performans verir diyorsun yani. Doğru muyum.
  12. gorkemberka

RYZEN 7 3800X + RX 5500 XT (İŞLEMCİYE İHTİYACIM VAR)

BURAYI OKUMADAN YAZMAYIN Eğer Başlıktaki gibi İşlemcimi ekran kartından yüksek tutarsam, Oyunlarda işlemcimin tam kapasite performansını göremem bunu biliyorum. Fakat ben fazla oyun oynayan bir insan değilim bana edit, kodlama gibi alanlarda işlemci gerekiyor. Ekran kartı değil. Oyun olarak...
  13. gorkemberka

Web sitesi açılmıyor

Kardeşim Opera çok sıkıntılı bir tarayıcı, bende aktif kullanıyorum ama bir şeye erişemezsem veya bir sitede olması gereken birşeyi yapamazsam direk chrome açıyorum, ve ne yapamadıysam yapıyorum. En ufaktan bir örnek Operada Microsoft sitesinden Skype sohbetine girilmiyor, fakat chrome tarayıcı...
  14. gorkemberka

HAZIR OEM SİSTEM TOPLAMAK İÇİN EN İYİ SİTE (10.000 BÜTÇE)

Direk konuya geçeceğim arkadaşlar, Monitör dahil (1600TL) pc toplamak için 10k bütçem var. Kasa için 8600 yani. Ve x59 RGB tipi bir kasa çok istiyorum. Aşırı güzeller. 8600TL için en iyi hangi siteyi önerirsiniz?
  15. gorkemberka

10.000 BÜTÇE İÇİN BU SİSTEMİ DÜŞÜNÜYORUM, ÖNERİLER VE HATALARIM VAR MI

Asus Prime B450-MK 4400 (OC) için kötü mü dedin sen 1597593244 1597593320
  16. gorkemberka

Tamamdır, öyleyse Windows 10 almıyorum, flash ile yükleyeceğim içerisine. Fiyat 9800 oldu. Sistemin başka bir hatası var mı? Değiştirmem gereken birşeyi? 1597507479 Reis Anakartı Asus Prime b450m-k 4400 mhz (oc) ile değiştirdim. Windows almıyorum, 500GB ssd'yi, Crucial P1 1TB 2000-1700/s ile...
  17. gorkemberka

Sanırım almayacağım, önerilere göre flasha atıp yüklemeyi düşünüyorum artık. 1597506952 nt :)
  18. gorkemberka

Reis dediğim gibi ileride bir 16 daha alırsam 2x16 yaparım diye şimdilik tek kanal alıyorum.
  19. gorkemberka

11 Çıkmayacak diye biliyorum, uzun bir süre işletim sistemi yayınlanmayacağını duymuştum. Microsoft eğer bir işletim sistemi yayınlarsak Windows 10X olur demişti sanırım.
Top Bottom