Arama sonuçları: *

1. T

32 inç monitör tavsiyesi

32 inç monitör almayı düşünüyorum 2 model var biri Samsung g5 165hz diğeri casper excalibur 240hz bu 2 modelden hangisi tercih etmeliyim kullananlar yorum yaparsa sevinirim başka model alamıyorum Media Marktta zip hesabım var onun üzerine alacağım bu 2 modelden harici alamıyorum
  2. T

3200g için ekran kartı önerisi

Rx6500 2k destekliyor mu peki 32 inç monitörde alacamda
  3. T

Sistemimi güncellemeyi düşünüyorum zaten ama önce ekran kartı alicam rx6600 bu sistemde çok darboğaz yaparmı
  4. T

Güncel
  5. T

Sistemim Anakart gigabyte a320m S2h İşlemci Ryzen 3 3200g Ram 16 GB PSU 500 w FSP Marka Bu sisteme maksimum performans alabileceğim ekran kartı önerisi alabilirmiyim bütçe maksimum 3-3.5 k ilerde bir ihtimal işlemciyi yükseltme şansım olabilir forumda araştırdım genelde rx6600 rx580 gt1660...
  6. T

Smart monitör veya android TV

Selamün aleyküm çok fazla oyun oynayan biri değilim hem TV hem monitör olarak kullanabileceğim monitör bakıyordum smart monitörler dikkatimi çekti kullananlar varmı performansı nasıl genellikle FORZA HORİZON 5 Fifa tarzı oyunlar oynuyorum arada Netflix vs kullanıyorum yada direkt TV mi alsam...
  7. T

Hem TV hem monitör önerisi

Hoparlör sıkıntı değil soundbar alicam zaten 1705265166 @Aykut D. TV mi yoksa monitör mü sizinki hangi model ben ben m5 yada m7 monitör aklıma yattı arkadaşın dediği 1705265290...
  8. T

Uydu bağlantısı olmayacak ama ip tv kurulumu olabilir 1705245823 https://www.vestel.com.tr/vestel-24ha9530rb-24-60-ekran-hd-ready-stream-android-tv-p-3506 @55superx bu nasıl hocam
  9. T

Selamün aleyküm odam küçük olduğundan hem TV hem monitör olaraktan kullanabileceğim monitör öneriniz var mıdır çok fazla FPS oyun oynamam genelde forza ve LoL tarzı bu tür oyunlarda sıkıntı olurmu
  10. T

Selamün aleyküm iyi akşamlar arkadaşlar hem monitör hem TV olarak kullanabileceğim monitör varmı odam küçük duvara asacağım için 2 si bir arada olsun istiyorum birde akrobat askı aparatı öneriniz nedir
  11. T

20-25 K telefon önerisi

iPhone bütçe yetmiyor
  12. T

20-25 K telefon önerisi

Bu fiyat bandın da alınabilecek kamerası üzmeyecek telefon önerileriniz nedir aklımda
  13. T

Galaxy S23 FE VS Realme Gt 2 Pro

@Ricciardo kardeşim telefonun kamerasından memnun musun gece çekimi nasıl
  14. T

25.000 TL Telefon Önerisi

Bende kaç gündür araştırma yapıyorum s22 elime alınca biraz küçük geldi s23 fe güzel ama kamera konusunda bende takıntılıyım Xiaomi 13 t modeli var aklımda 2 arasında kaldım ayriyeten yurtdışı mi 11 ultrada var aklımda madam acayip karışık
  15. T

Maksimum 20 bin TL'lik felefon

S23 fe bütçeyi biraz aşıyor
  16. T

Maksimum 20 bin TL'lik felefon

Maksimum 20 bin tl bütçem var benim için öncelik kamera özellikle ois olması önemli gece fotoğraf ve video kalitesi güzel telefon önerileriniz var mı belki 1 2 bin lira üste çıkabilirim Aklımdaki telefonlar Samsung S21 fe Poco f5 Redmi note 12 pro 5G Honor 90 Realme gt2 pro Xiamio mi 11...
  17. T

Kamera güzel Telefon önerisi

Note 12 pro 5G
  18. T

Oneplus kaç 9 pro mu 10 pro mu
  19. T

Selamün aleyküm Maksimum 15-20 bin TL'lik telefon arıyorum önemli olan kamerası ve optik görüntü sabitleyici olması internette şu modellerini buldum. Var mı başka önerebileceğiniz
  20. T

Forza horizon 5 için gamepad önerisi

Dualsense ve 9. Nesil farkı nedir peki 1691661251 Birde Ankara'da 2. El 9. Nesil var fiyatı 1350 TL diğer bir arkadaşta 1650 TL diyor bunların sahtesi filan varmı
Top Bottom