Arama sonuçları: *

• Users: kolonya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kolonya

İnstagram Hakkında Soru

instagrama PC'den giriş yapmaya çalıştım ama şifreyi hatırlamıyorum. Ondan Şifremi unuttum falan filan dedim sonra hesabınızda sıradışı haraketler tespit ettik dedi hesabınız 1 gün içinden kapatılmadan siz olduğunu onaylayın dedi ama ben e-postamı yazmadım yani kafadan attım. Hesabıma bir şey...
  2. kolonya

800TL Telefon Önerisi (2. El)

800TL'ye telefon arıyorum S8'ler güzel gibi duruyor.
  3. kolonya

Steam 9TL Oyun Önerisi

Call Of Duty gibi çatışmalı olsun.
  4. kolonya

Ayakkabı Nasıl Beyazlatılır?

Ben büyük bir hata yaparak bu havada beyaz ayakkabı aldım. Her hafta silmek zorundayım artık ama mendille olmuyor nasıl beyazlatılır bu?
  5. kolonya

100TL Kalimba Önerisi

Arkadaşım almış çok güzeldi ben de almak istedim. En ucuz olanı önerir misiniz max 100TL.
  6. kolonya

500-600 TL Bisiklet Önerisi

Sadece yollarda süreceğim gezmek için istiyorum.
  7. kolonya

330TL Ekran Kartı Önerisi

İşlemci:E4600 Anakart: Gigabyte GA-945GCM-s2l
  8. kolonya

HepsiJet Kargo Süresi Doğru Mu?

Gerçekten bugün gelir mi?
  9. kolonya

DSL ve İnternet Gidiyor

Modemimde DSL ve İnternet gidiyor modemi aç kapa yapmazsam gelmiyor. Nasıl çözerim? @alpolojix
  10. kolonya

Discord 3 Ay Youtube Premium Kampanyası (Bedava)

Discorda girdim yukarıda bir şey yazıyordu burada Tıklayınca 3 ay bedava Youtube Premium kodu verdi. Almadıysanız sizde alın.
  11. kolonya

Monitör Bi Anda Yeşile Döndü

Normal geziyordum bi anda yeşil oldu. Yep yeşil değil yazılar falan görülüyor saydam yani. Nasıl çözülür?
  12. kolonya

Battle Field 1 Türkçe Seslendirme Hakkında

Amazon Prime almayı düşünüyorum Battle Field 1 için. Battle Field 1'de Türklere özel şakalı seslendirmeler varmış diye duydum. Doğru mu bu? Bir de Bu teklifin süresi ne zamana kadar?
  13. kolonya

Win 10 Homeye nasıl geçerim?

Win 10 Prodan baya bir mutsuzum. Homeye geçmek istiyorum nasıl geçiceğim?
  14. kolonya

PC'ye Format Attıktan Sonra FPS Ve Performans Düşüşü

Aralıkta USB Çalışmıyor diye PC'ye format attım. Ondan sonra eskiden kasmadan akıcı oynadığım çoğu oyun şimdi oynanmaz hâle geldi. Sistem: GT7300 SE, E4600 4GB Ram
  15. kolonya

İnceleme Level 2021 Temmuz Sayısı İncelemesi

Çok memnun olduğum bir derginin incelemesini yapıcağım. Kargo Süreci En merak ettiğim süreç kargo süreciydi. en az 4-5 gün diyordum ama 3 günde geldi. Ve kitapta en ufak çizik, posterlerde yırtılma bile yoktu. İçinden Çıkan Posterler Dergiyi sadece posterler için aldım. Özellikle HL2 Posteri...
  16. kolonya

Yemek Sepeti Minimum Sepet Tutarı Sorunu

YMK25 Kodu ile yemek sipariş vermeye çalışıyorum Sepet tam 50TL tutuyor Ama Minimum sepet tutarı 50TL olmalıdır diyor. Çözümü nedir?
  17. kolonya

Aliexpressden Anakart Alınır mı?

Aliexpress'den Anakart almayı düşünüyorum H55. TR'de ki fiyatlar mı daha ucuz yoksa aliexpress'mi?
  18. kolonya

Steam 1.20TL Oyun önerisi

1.20TL Var steamde oyun önerir misiniz?
  19. kolonya

Güvenilir Hesap Satan Yerler

Fortnite'a Rick And Morty geldi. Ben de PC'm yetmediği için kasamıyorum. Böyle hesap satan güvenilir yerler var mı? 1626373840 @mehmet_s @strive_for_greatness
  20. kolonya

Karıncaları Evden Nasıl Uzaklaştırabilirim?

Yaz gelince evi karıncalar istila etti her şeyin üstüne geziyorlar mutfakta. Bunları nasıl kovabiliri m?
Top Bottom