Arama sonuçları: *

1. KabuğuKırıkFındık

Yardım Valorant Van9003 hatası acil yardım

Win 11 bilgisayarım ve Anakart Asrock marka videolarda asus biosundan gösteriyolar fakat menüler farklı nereden ayarlayabilirim
  2. KabuğuKırıkFındık

Yardım 1500 TL Bütçeye monitor önerisi

Ucuz fiyata göz ağrıtmayacak iyi bir monitör arıyorum.
  3. KabuğuKırıkFındık

12400F işlemcili ikinci el sistem

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-1-aylik-oyuncu-yayinci-bilgisayari-1084391042/detay Bu sistem alınır mı?
  4. KabuğuKırıkFındık

18000 TL bandında Pc önerisi

Bu fiyat bandında ne önerebilirsiniz Hazır sistem veya parça parçada yapabilirim
  5. KabuğuKırıkFındık

Yardım Redmi Note 8 Pro- Bilgisayara bağlanmıyor

bilgisayara atmam gereken dosyalar var ama bağlayamadım bir türlü başka bir telefonla denedim oldu ama Redmi ile olmuyor.Videolardan felan bakarak denedim ama işe yaramıyor
  6. KabuğuKırıkFındık

Yardım Laptop için SSD önerisi

Babam iş yerinde kullandığı bilgisayarı yavaşladığı için Ssd takmak istiyor. 240 Gb bide uzun ömürlü ve uygun ne tavsiye edebilirsiniz. Ayrıca çıkacak Harddiskide kullanmak istiyor. Onun içinde aparat önerebilirimisiniz. Teşekkürler
  7. KabuğuKırıkFındık

Yardım Elimdeki ekran kartı rahatlatırmı yoksa Rx6500 xt mi alayım

İmzada sistemim yazıyor sizce eski pc'deki gt420 ekran kartını takıp düşük ayarlarda Forza Horizon 4 oynayabilirmiyim yoksa bu ekran kartı iyise alayımmı https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-sapphire-pulse-rx-6500-xt-11314-01-20g-128-gb-gdddr6-4-gb-fiyati,1636961717.html
  8. KabuğuKırıkFındık

200-250 TL civarı kulakiçi bluetooth kulaklık ne önerirsiniz

Bütçe Max 250. Önerileriniz için teşekkür ederim
  9. KabuğuKırıkFındık

Max 200tl Mouse Önerisi

Arkadaşıma alicazda bu mouseu bulmus 170tl bu fiyata daha iyisi varmı?
  10. KabuğuKırıkFındık

Nfs Underground 2 Nerde Bulabilirim

Bir tane indirdim fakat Eskisi değil galiba Hondayla başlatmadı oyunu ve gametest yazıyor eski sürümünü nerden bulabirim?
  11. KabuğuKırıkFındık

Yardım Kendi pc mi satıp almalımıyım

https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v17-2-3-intel-core-i5-11400h-16gb-500gb-ssd-rtx3050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000IIGSD Stok bitmeden cavaplarmısınız lütfen sistemim imzada yazıyor monitorü satmıyacağım
  12. KabuğuKırıkFındık

Öneri 150₺ akıllı saat önerisi

150 ₺ civarı onerirmisiniz. Para çok yok
  13. KabuğuKırıkFındık

Yardım 4000-5000TL Civarında telefon ariyoruz

Arkadaşıma F/P ürünü olarak ne tavsiye edersiniz. Kamerası ve performansı iyi olan
  14. KabuğuKırıkFındık

Ödevime yardım eder misiniz?

Linux yüklü bir bilgisayardan Windows yüklü bir bilgisayara bağlı yazıcıdan nasıl çıktı alınır? Bu şekilde sormuş, bilginiz varsa paylaşırmısınız.
  15. KabuğuKırıkFındık

Laptop'a Ssd önerisi

Laptopa Ssd takacağım ama Hdd cikmiycak Dvd yerini söküp yerine takicagim. Ssd ve Dvd takma aparatı önerisi yapabilirmisiniz. Bütçe çok yok 120gb yeterlidir
  16. KabuğuKırıkFındık

100 TL Civarı Kablosuz Kulaklık önerir misiniz?

Mikrofon önemli değil. Kaliteli ses verse yeterlidir. Bütçe fazla yok
  17. KabuğuKırıkFındık

200TL Civarı Kulaküstü Kablosuz Kulaklık önerir misiniz?

200 TL bütçe var. Önerileriniz için teşekkür ederim 1634406952 @Ryzhem Neden Güldünüz?
  18. KabuğuKırıkFındık

Yardım A32 mi? a74 mü? 4000Tl Bütçe

Arkadaşım alacakmış hangisi daha iyi sizce. 4000Tl VAtan ve ya mediamarkt fiyatı ile telefon öneririmisiniz.
  19. KabuğuKırıkFındık

Arkadaşlarla oynamak için online oyun önerisi

Arkadaşımında benimde pcleri yüksek fps vermiyor. Ne önerirsiniz Lol hariç :D
  20. KabuğuKırıkFındık

Öneri Pc me göre oyun tavsiye edermisiniz

Hikayeli bi oyun istiyorum kasmadan ne oynayabilirim.
Top Bottom