Arama sonuçları: *

• Users: Y.aLp
  • Order by date
  1. Y.aLp

GTA 5 online araba...

süper sport arabaları garajına koyamıyorsun
  2. Y.aLp

gaming koltuk önerisi

bütcem 7000 7500 civarında hangi koltugu önerirsiniz 180 boy 115 kg yim
  3. Y.aLp

PC ilk acılısta internet gelmiyor

pc yi actıgımda internet yok işareti beliriyor dünya şeklinde olan 1 2 dk sonra düzeliyor 2 pcde de aynı sorun var
  4. Y.aLp

ssd ye nasıl test yapılır

bi sıkıntısı varmi diye nasıl bir test yapabilirim
  5. Y.aLp

reboot and select hatası alıyorum

yeni pc aldım DA-C5 pcde biraz takıldıktan sonra ekran donuyor bir süre sonra mavi ekran veriyor reset attıgımda reboot and select kısmı geliyor kapatım actıgımda ise düzeliyor bir süre sonra yine aynı hatayı veriyor
  6. Y.aLp

DA-C5 PC aniden donuyor

ekran kartımın daha eski sürümünü nasıl indireceğim amdnın sayfasına girdiğimde en son sürüm olan cıkıyor
  7. Y.aLp

DA-C5 PC aniden donuyor

teşekkür ederim ama ddu ile nasıl silinir bilmiyorum biraz yardımıcı olabilirmisin
  8. Y.aLp

DA-C5 sürekli donuyor

Critical procces died mavi ekran hatası alıyorum @Abdullah Hacıgül yardım edebilirmisin
  9. Y.aLp

DA-C5 PC aniden donuyor

Gencer gamingden donanım arşivinin sistemini satın aldım ama sürekli donuyor oyun oynarken masaüstünde dolaşırken bi anda donuyor ekran resim gibi kalıyor reset attıgımda reboot press a key ekranı geliyor kapatım actıgımda düzeliyor lütfen yardım edin sorun donanımsal mı yoksa yazılımsalmı
  10. Y.aLp

Format atamiyorum yardim

Kral yardimin icin tesekkur ederim. Başka bir usb ile denedim oldu
  11. Y.aLp

Format atamiyorum yardim

Selam dostlar da c5 sistemini satin aldim ama bios nenusunde usbmi goremiyorum ve windows kuramiyorum yardim edebilirmisiniz
  12. Y.aLp

Airfryer onerisi

4.5 lt lik airfryer onerisi olan varmi
  13. Y.aLp

4500 TL bandında telefon

telefon almak istiyorum bütcem 4200 4500 civarı
  14. Y.aLp

400 500 TL bandında akıllı saat

Selam dostlar 400 500 TL bandında akıllı saat veya bileklik bakıyorum önerileriniz nedir?
  15. Y.aLp

Tırnak batması kendiliğinden geçer mi?

evet
  16. Y.aLp

benim tırnagım iki tarafından batıktı iki tarafıda kestiler
  17. Y.aLp

gecmiyor eger ilerlediyse cerrahi işlem gerekebilir aynısı başıma geldi ordan biliyorum en yakın zamanda doktora gitmeni tavsiye ederim
  18. Y.aLp

3700 TL civarı telefon

kardeşime yeni telefon alacağım ama çok kararsız kaldım. Samsung galaxy m12 nasıldır? 128gb olursa sevinirim
  19. Y.aLp

Call of duty mw2 2022

Sizce 28 Ekim'de çıkacak olan cod mw2 sizce gamepasse gelirmi ne düşünüyorsunuz?
  20. Y.aLp

Ups Alıcı Firmanın Bilgilerini İstiyor?

Müşteri hizmetlerini arıyorum kimse açmıyor maalsef acaba orayı boş biraksam sadece bana verdikleri kodu girsem olurmu 1648211286 Üstteki kutuyada aynı kodu yazsam?
Top Bottom