Arama sonuçları: *

• Users: Y.aLp
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y.aLp

gaming koltuk önerisi

bütcem 7000 7500 civarında hangi koltugu önerirsiniz 180 boy 115 kg yim
  2. Y.aLp

PC ilk acılısta internet gelmiyor

pc yi actıgımda internet yok işareti beliriyor dünya şeklinde olan 1 2 dk sonra düzeliyor 2 pcde de aynı sorun var
  3. Y.aLp

ssd ye nasıl test yapılır

bi sıkıntısı varmi diye nasıl bir test yapabilirim
  4. Y.aLp

reboot and select hatası alıyorum

yeni pc aldım DA-C5 pcde biraz takıldıktan sonra ekran donuyor bir süre sonra mavi ekran veriyor reset attıgımda reboot and select kısmı geliyor kapatım actıgımda ise düzeliyor bir süre sonra yine aynı hatayı veriyor
  5. Y.aLp

DA-C5 sürekli donuyor

Critical procces died mavi ekran hatası alıyorum @Abdullah Hacıgül yardım edebilirmisin
  6. Y.aLp

DA-C5 PC aniden donuyor

Gencer gamingden donanım arşivinin sistemini satın aldım ama sürekli donuyor oyun oynarken masaüstünde dolaşırken bi anda donuyor ekran resim gibi kalıyor reset attıgımda reboot press a key ekranı geliyor kapatım actıgımda düzeliyor lütfen yardım edin sorun donanımsal mı yoksa yazılımsalmı
  7. Y.aLp

Format atamiyorum yardim

Selam dostlar da c5 sistemini satin aldim ama bios nenusunde usbmi goremiyorum ve windows kuramiyorum yardim edebilirmisiniz
  8. Y.aLp

Airfryer onerisi

4.5 lt lik airfryer onerisi olan varmi
  9. Y.aLp

4500 TL bandında telefon

telefon almak istiyorum bütcem 4200 4500 civarı
  10. Y.aLp

400 500 TL bandında akıllı saat

Selam dostlar 400 500 TL bandında akıllı saat veya bileklik bakıyorum önerileriniz nedir?
  11. Y.aLp

3700 TL civarı telefon

kardeşime yeni telefon alacağım ama çok kararsız kaldım. Samsung galaxy m12 nasıldır? 128gb olursa sevinirim
  12. Y.aLp

Call of duty mw2 2022

Sizce 28 Ekim'de çıkacak olan cod mw2 sizce gamepasse gelirmi ne düşünüyorsunuz?
  13. Y.aLp

Ups Alıcı Firmanın Bilgilerini İstiyor?

Xbox kolumu garantiye yollamak istiyorum ama UPS kargo benden alıcı firmanın bilgilerini istiyor ne yapmam gerek Xbox bana sadece kod verdi
  14. Y.aLp

Xbox 9.nesil kumanda ses cikariyor

Arkadaşlar kumandanın home butonundan oyun oynarken ses çıkıyor böyle saat tik takı gibi tiz bir ses geliyor varmı bir bilgisi olan
  15. Y.aLp

FP kulak içi kulaklık

Selam gececi tayfa kulak içi kulaklık bakıyorum genelde telefonda dizi izlemek için arada sırada da Xbox da kullanmak istiyorum önerileriniz nedir
  16. Y.aLp

Call of Duty Modern warfare

Cod mw 2019 indirime girmiş sizce alayimmi online olarak da oynamak istiyorum sunucular ne durumda
  17. Y.aLp

Xbox series s den kayıt alma

Video kaydedebiliyorum ama ses alamiyorum kulakligim takılı ekstra bir ayarmi yapmam gerek
  18. Y.aLp

3.0 harddisk kutusu

Arkadaşlar Xbox uzerinden kayıt almak için USB 3.0 destekli bir harddisk kutusu arıyorum harddiskim 500 GB önerilerinizi bekliyorum
  19. Y.aLp

GTA oynamak için arkadaş arıyoruz

Gtada playlist oynamak için arkadaş arıyoruz Steamden ekleyebilirsiniz yaş problem değil önemli olan anlaşmak https://steamcommunity.com/id/YaLp1/
  20. Y.aLp

Xbox 9.nesil kontrolcü

1.5 ay kadar önce kendime Xbox series s aldım ilk haftalarda bı problem yoktu.Sonra gamepadden çıt sesi gelmeye başladı sadece FIFA 21 oynarken diğer oyunlarlada test ettim ses gelmedi sebebi nedir acaba bilen varmi
Top Bottom