Arama sonuçları: *

• Users: DeH$et
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DeH$et

Telefonu sıfırlamak/format atmak

Annemin telefonuna geçiş yapacagim onun telefonunu sıfırlayacağım fakat bunu telefonun ayarlar kismindan fabrika ayarlarina döndür seklinde mi yapayim yoksa youtubeden bakip format mi atayim? Sıfırladıktan sonra kendi telefonumu aktaricam.
  2. DeH$et

Öneri Max 200-250tl mouse önerisi

İdarelik bi mouse almam lazim oyun icin. Makrolu tercihimdir. Daha once everest sgm serisinin iki tane mousesini kullandim fakat ikisi de bozuldu bı süre sonra onerilerinize açığım
  3. DeH$et

Lenovo s145 oyun performansı

Sonunda eli yüzü düzgün bir laptopa sahip oldum. Nvidia mx110, intel i5 8. Nesil 8265u 1.6ghz ve 8gb ram mevcut laptopta. Gta 5 ve cs, valo gibi oyunlarda nasıl performans verir sizce. Ve 8gb ram eklesem ram fiyatına degecek kadar performans artisi olur mu?
  4. DeH$et

Yardım Kaçak telefonu güncelleme

Babam Xiaomi redmi note 11 almis kacak sanirim su an bi problem yok kurulum yapili fakat yazilim guncellemesi var şu an direkt dokundugum gibi yeniden baslatarak guncelleyebilir ve guncellenirse acilmaz diyolar sizce ne yapmaliyim 1675778124 @ThorJ
  5. DeH$et

Bu adaptör sitesi nasıldır?

Hometech alfa 700c laptopuma adaptör almak istiyorum https://www.laptopadaptoru.net/urun/198332/hometech-alfa-700c-uyumlu-adaptor,-sarj-cihazi.html Bu site nasıldır? Daha önce kullanan var mı? İlk defa gördüğüm için güvenemedim.
  6. DeH$et

Öneri 300tl Bluetooth kulaklık önerisi

Annem hediye kulaklık almak istiyor bütçesini zorlamak istemiyorum 300tl ile kulak içi Bluetoothlu ne önerirsiniz? Ben biraz baktığında Xiaomi buds lite 3 gördüm kullanıcı yorumları vs. fena değildi. Sizler ne önerirsiniz? Dediğim gibi bütçede daha fazla çıkamam gibi.
  7. DeH$et

Öneri Disney+ dizi önerisi.

Animasyon ve çizgi dizi dışında her türlü öneriye açığım. Daha önce How I Met Your Mother ve Prison Break izledim ikisi de çok keyifliydi özellikle Prison Break. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  8. DeH$et

Xiaomi Earbuds Basic 2 alınır mi?

Daha önce konusu açılmış fakat bu sefer indirimlerle beraber 130tlye geldiği için bir de ben sormak istedim. Çakma diyenler var fakat 130tlye zaten orjinal beklentisine girmek saçma gibi. Sizce alınır mi eğer alınmaz derseniz 150-200tlye ne önerirsiniz Bluetoothlu kulaklık olarak. Kulaklık linki
  9. DeH$et

Fiat Bravo nasıldır?

270-300bin TL civarına çok küçük olmayan otomatik vites 200bin km altı araba arıyoruz. Aklıma fiat bravo geldi. Araç fiyatına göre baya dolu görünüyor. Önceden manuel 1.3 punto kullanmıştık bu bravo çok çok daha iyi geliyor. Bahsettiğim aracın örnek ilani: Fiat Bravo @Denizgezen
  10. DeH$et

Arabada dinlemelik şarkı önerisi

Arabada dinlemek için playlist yapicam önerilerinizi bekliyorum. Türkçe olursa iyi olur (yabancı dil için ayrı playlistim var) newschool oldschool farketmez ancak newschool dan çakal, uzi vs. dinlemiyorum uziden sadece outro var playlistimde. Sözleri anlaşılır ve üç beş kere dinlediğim zaman...
  11. DeH$et

500tl ve altı beyaz ayakkabı önerisi

Max 500 TL var belki biraz küsurat olarak arttırabilirim. Beyaz erkek spor ayakkabı önerilerinizi bekliyorum her türlü modele açığım. Teşekkürler.
  12. DeH$et

4.000-4.200tl bandında telefon önerisi.

Annem telefon alacak almışken depolaması vs. yüksek bir telefon istiyor. Şartlar: -En az 128Gb -Bilindik Marka -Kamerasi da ortalama olsa yeter. (ben xiaomi redmi note 8 kullanıyorum 48mp kamerasıyla bu telefonu ortalama olarak örnek alabiliriz). Fiyatta çok çıkamayız en fazla 4500 civarı.
  13. DeH$et

Sahte Teşekkür Anım.

Evet arkadaşlar ailem özellikle babam notlarda çok katı hep en iyisini istiyor ama okulumdan dolayı yüksek notlar alamıyorum bu yüzden de kızıyor. İlk dönem teşekkür almıştım ve kizmislardi. Bu dönem düz geçtim ama kızmadılar. Çünkü eve geldiğimde karnemin yanına ilk dönem ki aldığım teşekkürü...
  14. DeH$et

Müdür, öğrencinin özel eşyalarına el koyabilir mi?

Bugün okula çıkışta oynamak için basketbol topumu götürdüm. Bizim siniftakiler de topu almış ellerinde oynuyorlardı, sektirmiyorlardi. Herneyse nöbetçi hoca geldi gördü topu aldi çıkışta müdürden alabilirsin dedi buraya kadar her şey normal hatta siniftakiler oynamaz top güvende kalır diye benim...
  15. DeH$et

Dr. Strange filmini anlamak için hangi filmleri izlemem lazım

Doctor Stange filmine gidicem fakat hikayeyi vs. bilmiyorum. Filme gitmeden önce hangi filmleri izlemem lazım? Strangeyi ilk spidermanda görmüştüm tom un zamaninda.
  16. DeH$et

Phyton klasörünü bulamıyorum.

Phytonu koyu tema yapicam bunun için klasöre ulaşmam gerekiyor fakat bulamıyorum. Nereden bulabilirim klasörü? Phyton laptopta yüklü.
  17. DeH$et

Laptopumun fiyatı nasıl?

Laptop linkim sizce fiyatı nasıl? Alıcı çıktı henüz pazarlık yapmadık lol oynicakmis fpsine bakmak için indiriyorum sizce fiyat iyi mi?
  18. DeH$et

Öneri Gamepass oyun önerisi

Arkadaşım gamepass hediye etti. Laptopumun donanımları kötü olduğunu için sizlerden öneri almak istedim. Bu laptop ile gamepass den önerebileceginiz oyunlar nelerdir? Laptop: 4gb ram, B830 1.8ghz intel işlemci.
  19. DeH$et

Yardım Minecraft'a Giremiyorum ve OpenGL Hatası Veriyor

Laptop güncel ve titan launcher ile minecrafta girmek istiyorum bu uyarıyı veriyor daha önce yaşayan var mı çözümü nedir? Daha önce titan launcher kullandım farkli laptopta sorun olmuyordu.
  20. DeH$et

Hadi herkes bisikletinin fotoğrafını atsın, yazsın.

Varsa bisikletininizin fotoğrafını atabilirsiniz. Fotoğrafı olmayanlar googleden fln atabilir. Önce ben başlayayım: Ümit blackrider kullanıyorum; 26jant, kelebek vites, mekanik disk fren, 21 vites. 2018 hazirandan beri kullaniyorum 650tlye almıştım f/p di zamanında şuan fiyatını bilmiyorum...
Top Bottom