Arama sonuçları: *

1. sxulshredder

Yardım Ssd önerisi Yardım Lütfen

SSD yerine daha çok yer istiyorsan Seagate Barracuda HDD'lere bakmanı öneririm. Çok kaliteliler.
  2. sxulshredder

1000-1100 TL BÜTÇE KULAKLIK ÖNERİSİ

HyperX Cloud 2 çok kişi tarafından kullanılıyor ama SteelSeries ürünlerini ortalama 4 yıldır kullanıyorum ve şuan Siberia 150 var. Siberia 150'yi 4 yıldır kullanıyorum ve artık kablosu inanılmaz derecede soyuldu kablo temassızlığı yaşamaya başladım. Bildiğiniz kaliteli kulaklık varsa önerebilir...
  3. sxulshredder

Yardım SSD & HDD Oyun türleri.

Bende 2TB Seagate Barracuda HDD ve 500 GB A-data SSD var. Şimdi 500 GB yeterli olmuyor oyunlar için ve ben offline oyunlarımı SSD'ye kurup, online oyunları HDD'ye mi kurmalıyım? Yoksa offline oyunlarımı HDD'ye kurup online oyunları SSD'ye kurmalıyım karar veremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
  4. sxulshredder

Yardım EKRANDAKİ YEŞİL NOKTALAR

Ekranın sol tarafında yeşil noktalar var. Monitörün hertz değerini arttırınca noktalar artıyor. Özellikle oyundayken falan yeşil nokta sayısı çok fazla. Nedenini tam olarak anlayamadım. Ekran 165 Hertz ASUS TUF yeni aldım bugün ilk defa kasayı ve monitörü taktım kasa da yeni.
  5. sxulshredder

Yardım YÜKSEK CPU SICAKLIĞI

Bilgisayar hazır kasa. Geldiğinde böyleydi OC'lu ve stok fan.
  6. sxulshredder

Yardım YÜKSEK CPU SICAKLIĞI

CPU boşta %5 kullanılıyorken 75-80 derece civarında Ryzen 5 3600 stok fan OC var. Clock Speed sürekli 4192'de ben bunu nasıl stabil 3600'e çekebilirim. Düşürmek istiyorum çok ısındığından dolayı. Renderla falan uğraşmıyorum sadece oyun oynuyorum. BIOS ASUS.
  7. sxulshredder

Yardım SICAKLIK DEĞERİ NORMAL Mİ?

Frisby kasanın sorunu ne 3 önde arkada da fanı var önü delikli hava sirkülasyonu da var
  8. sxulshredder

Önerebileceğiniz bir fan var mı peki bana Ryzen 5 3600 için ?
  9. sxulshredder

Kasa Frisby amd stok fan 1598111994 Oyun henüz oynamadım pcyi yeni taktım
  10. sxulshredder

Peki overclocklu mu işlemci 3600 model ve 4100 diyor şuan clock speed
  11. sxulshredder

Dostlar işlemcinin sıcaklık değeri yüksek değil mi? Bilgisayarda hiçbir şey açık değil sadece Steam arka planda ve Chrome açık. 1598111768 Bilgisayarı yeni aldım incehesaptan işlemci overcloklu mu? Stok fan kullanıyorum.
  12. sxulshredder

Anime Önerisi Verebilirmisiniz?

Hunter X Hunter
  13. sxulshredder

Frisby kasa nasıldır

Toplama kasalarda genelde oluyor ben yeni sipariş verdim. Kasa güzel yanına farklı bir psu alırsan çok iyi olur. Kasada bir problem yok.
  14. sxulshredder

İnceHesap güvenilir mi ?

Ben sipariş verdim 5 gün önce montaj aşamasında diyor şuan. SSD Adata kronik sorunlu diyorlar ama kullanacağım. PSU Frisby olarak geliyor benim kasada fakat ben Corsair 650W PSU almayı düşünüyorum. Kasa Silver (Bafır) içinde Ryzen 7 2700 vardı bir tek onu özelleştirip Ryzen 5 3600 aldım. Gaming...
  15. sxulshredder

SOĞUTUCU GEREKLİ Mİ?

Arkadaşlar Ryzen 3600 işlemcisi aldım oyun oynamak için. OC falan düşünmüyorum. Stok fan yeterli mi? Yoksa fan almam gerekiyor mu?
  16. sxulshredder

Bu sistemi yorumlar mısınız?

Oyun değil tarayıcıda zorlanır o Youtube'da falan
  17. sxulshredder

1 TB Harddisk Önerisi!

Bilgisayarımda 480 GB'lık SSD var ve yeterli değil. Hard disk önerebilir misiniz? 1 TB yeterli olur diye düşündüm hangi marka almalıyım veya ürün olarak?
  18. sxulshredder

KASA-PSU UYUMU ÖNERİ

ASUS RTX 2070 Super 2x8 Ram 3000MHz Ryzen 5 3600 1597680274 Frisby alma demiştin bir önceki konuma sanırım korkuttu biraz sistemin yanar falan yazmış bir sürü kişi c4 falan psu almak istemiyordum ama zorunlu olacak sanırım
  19. sxulshredder

KASA-PSU UYUMU ÖNERİ

https://www.incehesap.com/frisby-fc-9320g-600w-80-dahili-psu-lu-usb-3-0-4-x-rgb-fan-midi-tower-gaming-oyuncu-kasa-fiyati-45356/ arkadaşlar bu kasayı aldım ve psuya herkes c4 falan yazıyor https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-rm-serisi-rm750-750w-80-plus-gold-guc-kaynagi.html bu psu bu kasaya...
  20. sxulshredder

Sistemimde Frisby PSU Var Ne Yapmalıyım ?

Ne yaptın kardeşim değiştirdin mi psu ben de kasa aldım içinde frisby psu var kafam karışık
Top Bottom